1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

U-Boot im Focus

Moderatorzy: Jatzoo, Brodołak, ObltzS

Posty: 1 • Strona 1 z 1

U-Boot im Focus

Postprzez ObltzS » 04.11.17, 21:33

Witam !

Wśród wielu periodyków, zajmujących się stricte tematyką U-Bootwaffe, szczególne uznanie zyskał wymieniony w tytule wątku "U-Boot im Focus". Periodyk ten jest już wydawany przez 10 lat, a ostatni (najnowszy) jego numer (14/2017) ukazał się w czerwcu br. Każdy numer to niezwykle staranna 50-stronicowa edycja, zawierająca wiele szczegółowo opracowanych artykułów, stojących na bardzo wysokim poziomie merytorycznym a także edytorskim.
Prócz oryginalnej wersji w j. niemieckim zawsze jest edytowany numer w j. angielskim, co zapewne wielokrotnie zwiększa tak zasięg odbiorców jak i powoduje, że od wielu lat, jest on uznawany za niezwykle wartościową pozycję, ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród nie tylko swoich stałych odbiorców.
Ale przez dziesięć lat edycji tego periodyku, nagromadziło się wiele artykułów o bardzo zróżnicowanej tematyce, a ci wszyscy którzy chcieliby sięgnąć do tzw. źródeł, mieliby kłopot z szybkim odnalezieniem nie tylko poszukiwanego artykułu ale i samego numeru, w którym był on kiedyś opublikowany - redakcja "U-Boot im Focus" wyszła naprzeciw oczekiwaniom wielu zainteresowanych osób i opublikowała zawartość treści poszczególnych egzemplarzy za ostatnie dziesięć lat edycji - i chwała jej za to, jest to niewątpliwie przykład poważnego traktowania odbiorcy i ułatwienia mu poszukiwań ...
http://www.historisches-marinearchiv.de/sonstiges/inhaltsverzeichnisse/u_boot_focus.php

zawartość treści poszczególnych egzemplarzy za ostatnie dziesięć lat edycji :
http://www.historisches-marinearchiv.de/sonstiges/inhaltsverzeichnisse/bilder/UBiFocus.pdf
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Powrót do Nie związaneKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron