1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Proszę o pomoc

Moderatorzy: Jatzoo, Brodołak, ObltzS

Posty: 2 • Strona 1 z 1

Proszę o pomoc

Postprzez grallmn » 17.10.05, 23:56

Witam
Stworzyłem listę wszystkich jednostek Polskiej Marynarki Wojennej w latach 1939 -1945.
Jeżeli ktoś jest w posiadaniu informacji, którymi możnaby było uzupełnić tabelę to będę wdzięczny.
Jeżeli wiecie jaki okręt/statek/łódź była jeszcze na wyposażeniu MW w II wojnie światowej to proszę dać znać.
Jeżeli macie informacje na temat osiągów, liczby zatopień, statystyk - proszę dać znać.
Wiem, że na U-Bootwaffe post na temat Polskiej MW jest nie na miejscu, lecz jednak tu są najwięksi spece od tego tematu.
grallmn
Leutnant zur See
 
Tonaż: 157.000 BRT

Dołączył(a): 23.09.05, 22:18
Lokalizacja: Londyn

Re: Proszę o pomoc

Postprzez Grom » 18.10.05, 16:13

grallmn napisał(a):Witam
Stworzyłem listę wszystkich jednostek Polskiej Marynarki Wojennej w latach 1939 -1945.
Jeżeli ktoś jest w posiadaniu informacji, którymi możnaby było uzupełnić tabelę to będę wdzięczny.
Jeżeli wiecie jaki okręt/statek/łódź była jeszcze na wyposażeniu MW w II wojnie światowej to proszę dać znać.
Jeżeli macie informacje na temat osiągów, liczby zatopień, statystyk - proszę dać znać.
Wiem, że na U-Bootwaffe post na temat Polskiej MW jest nie na miejscu, lecz jednak tu są najwięksi spece od tego tematu.

Jeśli masz niejasności polecam stronę http://www.polishnavy.pl/ autorstwa Crolicka.
Spece od spraw wojenno-morskich siedzą na Forum Okrętów Wojennych. Oczywiście nie ubliżając nikomu na Forum Uboootwaffe.pl
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK


Posty: 2 • Strona 1 z 1

Powrót do Nie związane



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość