1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

profanacja!?

Moderatorzy: Jatzoo, Brodołak, ObltzS

Posty: 3 • Strona 1 z 1

profanacja!?

Postprzez tobruk » 13.12.03, 13:10

Witam
Jakis czas temu, przypadkowo stojac w malym niemieckim miasteczku przed chinskim sklepem z chinskim towarem nagle przez wystawe zauwazylem z kilku metrow cos... Wbieglem do srodka, dluzsza chwile goraczkowo szukajac wzrokiem ( wsrod stosow roznych kolorowych dupereli ). I... szok - cos u-bootopodobnego, pstrokatego, dlugosci ze 35 cm, z kiosku wystaje wajha. Po nacisnieciu tejze z kiosku do gory zionie ogien... i zaskakuje ( jestem niepalacy ) : ZAPALNICZKA. Za marnych 8 euro.Dla mnie to koszmar i chinska profanacja. Ja myslalem ze kadlub u-boota mozna tylko podziwiac jak relikwie...
Pozdrawiam
Mieczyslaw :shock:
tobruk
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 817.000 BRT

Dołączył(a): 18.11.03, 00:03
Lokalizacja: lubuskie

Postprzez amigo » 17.12.03, 11:11

Cóż Mieczysław, co dla jednych jest jakimś symbolem, czymś waznym, dla innych jest okazja zrobnienie interesu.
Słyszałem, że Chińskie firmy wzięły się za produkcje modeli U-bootów.w skali 1-150-200. Widziałem taki modelik w Gdańsku. Na pudełku rysynek U-VII c, w róznych ujęciach a w środku marna jakość typu XXI, a cena porównywalna do firmy Revel. To jest dopiero profanacja.
Nigdy nie potrafiłem zrozumieć Azjatów.
Pozdrawiam
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez tobruk » 17.12.03, 18:05

Witam
Moze to zemsta Chinczykow na japonczykach?
Pozdrawiam
tobruk
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 817.000 BRT

Dołączył(a): 18.11.03, 00:03
Lokalizacja: lubuskie


Posty: 3 • Strona 1 z 1

Powrót do Nie związane



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości