1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Poszukuję wspomnień admirała Raedera

Moderatorzy: Jatzoo, Brodołak, ObltzS

Posty: 3 • Strona 1 z 1

Poszukuję wspomnień admirała Raedera

Postprzez Mexico » 27.05.10, 20:49

Poszukuję autobiografii Grossadmirała Ericha Raedera Moje życie (Mein Leben). Niestety polskie wydanie z 2001 jest nieosiągalne a jest mi niezbędne do napisania pracy licencjackiej. Gdyby ktoś miał egzemplarz do odsprzedania ewentualnie pożyczyć w okolicach Wrocławia był bym niezmiernie wdzięczny.

Edit:
Nie bardzo wiedziałem gdzie można taki temat umieścić więc jest tu, jeśli jest lepsze miejsce to proszę administrację o przeniesienie do właściwego działu.
Mexico
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 5.000 BRT

Dołączył(a): 10.11.07, 15:52
Lokalizacja: Przewóz/Wrocław

Re: Poszukuję wspomnień admirała Raedera

Postprzez ObltzS » 28.05.10, 16:48

Cześć Mexico !

Sprawdź tutaj - http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=cat&cid=106&bid=4158&page=2 - jest do kupienia, a jeśli nie, to każda szanująca się księgarnia [jeśli podasz autora, tytuł i wydawnictwo] sprowadzi Tobie tę książkę do 10 dni, wielokrotnie tak robiłem, o ile nie była już osiągalna w księgarni, sprowadzali dla mnie 1 egzemplarz - musisz popróbować w księgarni i zapytać, czy mogą Tobie sprowadzić ten tytuł. Powodzenia w poszukiwaniach.

Pzdr. - Obltzs.
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Re: Poszukuję wspomnień admirała Raedera

Postprzez Glasisch » 19.06.10, 08:04

Mexico napisał(a):Poszukuję autobiografii Grossadmirała Ericha Raedera Moje życie (Mein Leben). Niestety polskie wydanie z 2001 jest nieosiągalne a jest mi niezbędne do napisania pracy licencjackiej. Gdyby ktoś miał egzemplarz do odsprzedania ewentualnie pożyczyć w okolicach Wrocławia był bym niezmiernie wdzięczny.

Edit:
Nie bardzo wiedziałem gdzie można taki temat umieścić więc jest tu, jeśli jest lepsze miejsce to proszę administrację o przeniesienie do właściwego działu.

Cześc Mexico,
moja propozycja naTwoje zapytanie na innym forum jest ciągle aktualna, ale nie doczekałem się odpowiedzi od Ciebie.
Michał Jarczyk
Glasisch
Leutnant zur See
 
Tonaż: 191.000 BRT

Dołączył(a): 15.06.05, 19:56
Lokalizacja: Bytom


Posty: 3 • Strona 1 z 1

Powrót do Nie związane



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość