1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

znowu awaria

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 2 • Strona 1 z 1

znowu awaria

Postprzez grallmn » 15.10.05, 09:37

Witam
Zakupiłem sobie świeżutką wersję PL (co nie mogę odżałować), wgrałem najnowszego patcha PL.
Podczas rejsów zauważyłem, że UBOOT nie osiąga takiej prędkości jaką powinien. Sprawdziłem to na widoku zewnętrznym i okazało się, że chodzi tylko jedna śruba !!. Czy jest możliwe sterowanie osobno każdą ze śrub? W SHII chyba tak się dało ale w SHIII? Muszę wtedy wyłączyć silniki i następnie włączyć Ponad całą naprzód. Ale i to nie zawsze działą. Bywa tak, że mimo świeżej załogi cały dzień płynę na jednym silniku. :-(
Czy to bug? Czy robię coś nie tak? W wersji ENG nie miałem tego problemu. Nie widziałem tego także w wersji PL przed wgraniem patcha.
grallmn
Leutnant zur See
 
Tonaż: 157.000 BRT

Dołączył(a): 23.09.05, 22:18
Lokalizacja: Londyn

Postprzez churchill » 15.10.05, 10:08

Jeżeli twój uboot Używa tylko jednego diesla to oznacza to iż drugiego używa do naładowania akumulatorów ale jeśli twoje bateryjki są naładowane do bólu to nie potrafie ci odpowiedziec o co chodzi. Pokombinuj z wydawaniem rozkazów dla chiefa. W pierwszej zakładce oznaczonej ikoną śruby masz dwa rozkazy w których możesz przestawiac tryb poruszania się a mianowicie standardowy (uboot powinien używac obydwu diesli jako napęd )lub tzw recharged mode tak przynajmniej nazywa się to w ang wersji (wtedy właśnie do napędzania ubota używana jest tylko 1 śruba a druga ładuje akumulatory


mam nadzieje że pomogłem i pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
churchill
Leutnant zur See
 
Tonaż: 154.000 BRT

Dołączył(a): 05.10.05, 14:40
Lokalizacja: Lublin


Posty: 2 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości