1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Zagubione textury Bismarcka

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 2 • Strona 1 z 1

Zagubione textury Bismarcka

Postprzez Beckermann » 25.10.05, 06:59

Witam
Mam taki dziwny problem. Coś sie gdzieś pokićkało i nie mam textur na Bismarcku. Za bardzo tez nie wiem gdzie ich szukać no znalazłem tylko 2 odpowiadające za pokład, które wczesniej zmieniłem aby mieć swastyki na dziobie i rufie. One są.Nie mam jednak kamuflażu na okręcie. Jest cały szary. Moze to przez jakiegoś moda lub jakos samo wyparowało. Czy ktoś wie gdzie moze leżec problem? Ewentualnie bardzo bym prosił o podesłanie texturek Bismarcka na maila do mnie bo nie usmiecha mi sie reinstalowanie całego Sh3 od nowa. Reszta jest cacy. Pomożecie?

ps.Ewentualnie moze ktos wie o jakis texturkach innych do niego , bo słyszałem o jakimś modzie upiększającym go. Jakiś o nazwie kriegsmarine cos tam:) ale nie bardzo wiem bez dokladnej nazwy.

Pozdrawiam
Becker
Beckermann
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 19.000 BRT

Dołączył(a): 14.10.05, 09:42
Lokalizacja: Kraków/Gdańsk

Postprzez Beckermann » 26.10.05, 07:59

Witam.
Chciałem tylko dodać że problem został rozwiązany. udało sie ujazmić smoka. problem tkwił w pliku o nazwie: NBB_BismarckNewest.tga. Dziękuję kolegom Grallmn oraz Uapa za pomoc w rozwiązaniu problemu. Jak widać metoda prób i błędów opłaciła sie:)
Pozdrawiam
Becker
Beckermann
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 19.000 BRT

Dołączył(a): 14.10.05, 09:42
Lokalizacja: Kraków/Gdańsk


Posty: 2 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości