1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Witam wszystkich.

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 4 • Strona 1 z 1

Witam wszystkich.

Postprzez Bolesław » 28.03.06, 15:35

Witam jestem tu nowy, wody głębokiej się nie boje.Są to moje pierwsze kroki w Silent Hunter 3 . Uczę się na swoich błędach, może to nie ciekawe, ale te błędy uczą pokory. Mam pytanko jak można pogadać podczas gry z innymi uczestnikami patrolu. Chodzi mi o Czat w grze wieloosobowej. A drugie czy istnieją jakieś klany Silent Hunter III podobne jak w Kozakach
Bolesław
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 28.03.06, 08:57
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Tasman » 28.03.06, 17:22

Witam świeży narybek.
Zapraszam na patrole z serii Polish Run. Gra tutaj toczy sie na pozionie realistycznym i tym się różni od innych, że nie robimy strzelanki i rzeźni typu namierz (czyli wciśnij L), enter i po statku tylko uczymy się celować wprowadzając dane do kalkulatora torpedowego nie automatycznie a manualnie. Cieszymy się z każdego pojedyńczego trafienia. Na tego typu patrol musisz poświęćić co najmniej dwie godziny.
Klany: Polishseamen http://www.polishseamen-forum.w-n.pl/index.php
i SeaDevils http://www.polishseamen-forum.w-n.pl/index.php
Z tego co sie orientuję w SD odbywają się patrole rankingowe, poziom realistyczny a misje tworzone są przez członków klanu.
Aby móc skorzystać z chatu w grze Silent Hunter 3 należy wcisnąć przycisk NumLock.
Tasman
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 91.000 BRT

Dołączył(a): 10.03.06, 17:32
Lokalizacja: Navan

Postprzez Bolesław » 28.03.06, 18:56

Dziękuję bardzo za szybką i rzetelną odpowiedzi.Za zaproszenie do tak dostojnego grona. Jestem zwolennikiem gry realistycznej, ale potrzeba czasu by stanąć w szranki z ASAMI.
Bolesław
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 28.03.06, 08:57
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Tasman » 29.03.06, 00:39

Jak uważasz. Polish Run to miejsce gdzie będziesz mógł nabierać doświadczenia. Możesz pytać 'na żywo' a na pewno gracze Ci pomogą.
Raczej jest to forma współpracy niż współzawodnictwa-dobra zabawa to jest podstawa.
Asami to my możemy ale bić blotki grając w karty.

Pozdrawiam
Tasman
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 91.000 BRT

Dołączył(a): 10.03.06, 17:32
Lokalizacja: Navan


Posty: 4 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości