1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Strona oficjalna gry!

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 4 • Strona 1 z 1

Strona oficjalna gry!

Postprzez matchaus » 16.04.04, 13:50

Zapraszam do odwiedzenia świeżo powstałej, oficjalnej strony gry "Silent Hunter III"!
(szczególnie polecam przyjrzeć się nowym screenshotom)

http://www.silent-hunteriii.com/uk/home.php
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez Jatzoo » 16.04.04, 14:10

Liberator attack - toż to istny majstersztyk ;)


PS. Matchaus - właśnie o coś takiego chodziło mi podczas naszej niegdzysiejszej rozmowy - mam nadzieję, że pamiętasz jeszcze o tamtych sprawach...? 8)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez U-boot » 16.04.04, 15:02

Teraz tylko trzeba postarać się o sprzęt mogący podołać wymaganiom gry, podłączyć się do netu o odpowiedniej przepustowości i z drżeniem ręki zainstalować nowa grę - oby screeny nie były jedyną dobrą cechą tej gry.

Pozdrowionka
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Grom » 17.04.04, 17:09

No tak. Śledzę temat Silent Hunter 3 od dłuższego już czasu, poprzez subsim oczywiście. Gra zapowiada się naprawdę smakowicie. Cóż jednak z tego jeżeli będą okręty eskorty wyłącznie AI. Jak zapowiada Ubi-kacja nie będzie kontynuacji dla Destroyer Command, o czym się rozpisywali ludzie z SubClub (ligi Subsim) Po fanfarach na temat grafiki i klimatu przyjdzie czas na realną ocenę symulatora. Pośpiech z jakim są prowadzone prace oraz cały rozgłos nastarjają mnie raczej pesymistycznie do tej gry. Napewno wpadnę w zachwyt bo nie zamierzam jej przejść koło mojego nosa tak sobie. Szkoda, że nie doszło do walki pomiedzy naszymi DD i Wami. W chwili obecnej co pracuję nad instalatorem modów do Destroyer Command & Silent Hunter 2 dla Amigo. Odkryłem kilka nowych rzeczy i gry nabrały rumieńców. Wracając jednak do SH3 chciałem powiedzieć Ubi ma tyle kasy, że wypina się na bądź co bądź duże grono ludzi grających w symulatory jednostek nawodnych. W połowiczny sukurs przychodzi nam rosyjska firma Akella z symulatorem PT.Boats Knights of the Sea:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jednakże i tutaj nie będzie elementu walk eskorty z u-bootami przy ludzkiej obsadzie w trubie multi po obu stronach. A szkoda, bo to chyab najatrakcyjnieszy element całej zabawy w symulacje u-bootów i eskortowców.
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK


Posty: 4 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron