1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

problemy z ladowaniem torped

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 5 • Strona 1 z 1

problemy z ladowaniem torped

Postprzez wachstiel » 27.01.10, 17:24

Po wystrzeleniu torped z magazynow dziobowych pozostaly mi torpedy w magazynach specjalnych, gdy sie wynurzylem przeniesiono je z magazynow specjalnych do magazynow dziobowych ale potem juz nie chca je zaladowac do wyrzutni. Mam ustawiona opcje ladowania automatycznego i nie posiadam zadnych uszkodzen a wszyscy sa wypoczeci.

To samo jest z tylnia wyrzutnia- nie chca zaladowac
wachstiel
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 5.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.08, 21:06

Re: problemy z ladowaniem torped

Postprzez Szymczak » 28.01.10, 17:07

Skoro jest dokładnie tak jak mowisz i masz zaloge w torpedowniach dziobowych i rufowych to nie wiem. Moze jakis bug sie wkradl. Bo po recznym przelozeniu z magazynow zewnetrzynych zaloga powinna z automata ladowac torpede. A jak najedziesz kursorem na torpede to pokazuje sie czas pozostaly do przenoszenia? A jaka masz wersje gry ?
Szymczak
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 19.000 BRT

Dołączył(a): 21.12.09, 10:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: problemy z ladowaniem torped

Postprzez Wojtek15 » 28.01.10, 19:42

Czasami tak jest - to błąd gry. Rzecz powinna wrócić do normy na następnym patrolu.
Wojtek15
Leutnant zur See
 
Tonaż: 193.000 BRT

Dołączył(a): 29.09.07, 09:13
Lokalizacja: 200m pod powierzchnią wody

Re: problemy z ladowaniem torped

Postprzez wolfx » 29.01.10, 16:59

wachstiel napisał(a):Po wystrzeleniu torped z magazynow dziobowych pozostaly mi torpedy w magazynach specjalnych, gdy sie wynurzylem przeniesiono je z magazynow specjalnych do magazynow dziobowych ale potem juz nie chca je zaladowac do wyrzutni. Mam ustawiona opcje ladowania automatycznego i nie posiadam zadnych uszkodzen a wszyscy sa wypoczeci.

To samo jest z tylnia wyrzutnia- nie chca zaladowac


Sprawdź czy nie masz włączonej "cichej pracy" być może zarządziłeś ciszę na okręcie(klawisz Z) i dlatego Ci nie ładują
wolfx
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 14.000 BRT

Dołączył(a): 06.11.08, 18:18

Re: problemy z ladowaniem torped

Postprzez dragon26734 » 05.03.10, 22:34

Witam! Też miałem ten problem ale tylko raz, później zrozumiałem że mam otwartą pokrywę i załoga nie może załadować torpedy, a czy próbowaliście przyenosić torpedy z magaz. zewn do wewnętrznych podczas sztormu??/Pozdro dla wszystkich fanów SH3! :D
dragon26734
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 24.02.10, 17:08


Posty: 5 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron