1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Problem z Bearings tools

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Problem z Bearings tools

Postprzez dudek » 22.12.06, 19:47

Witam!
Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość.
W grę pogrywam amatorsko od kilku miesięcy, (bez ręcznego celowania i z włączonymi widokami).
Niby fajnie ale jak się już obcykałem to gra zaczęła mi w końcu przypominać strzelankę, więc postanowiłem podnieść poprzeczkę i od razu mały zonk.....
Po wgraniu GWX na mapie nawigacyjnej i w kalkulatorze torpedowym przy zbliżeniu pojawia się narzędzie do nawigacji (Berings tools 2). Rozumiem że mój okręt powinien znajdować się w centrum okręgu ale niestety znajduje się około 500 metrów na południowy wschód od niego, jeśli płynę to okrąg płynie ze mną gdy zmieniam kurs on też zmienia ale zawsze jest na północy zachód ode nie. Na stronce Wazoo's Manual w: Section IV, Step #5: Calibrate Scope & TDC na screen-ie wyraźnie to widać.
O co tu chodzi?
Sprawdzałem i przeinstalowywałem grę kilka razy ( instalowałen samego moda Berings tools 2 jak i GW oraz GWX) i wszędzie to samo.


Dodam jeszcze, że grę mam oryginalną, oraz że mod 360 degree bearing plotter for Navigation Map działa bez zarzutu. Problem jest tylko z modem Bearings tools.
dudek
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 1.000 BRT

Dołączył(a): 22.12.06, 19:05

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron