1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Pare pytań

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 4 • Strona 1 z 1

Pare pytań

Postprzez arkantos » 29.10.05, 10:27

Witam wszystkich podwodniaków! Jestem tu pierwszy raz i mam pare pytań :
1. Gram w SH3 juz jakis czas i interesuje mnie czy rozgrywając karierę można spotkac prócz merchantów, cargo, tankerów i sporej ilosci niszycieli jakies inne, większe nawodne bestie. Gdzie sie podziały w kampanii battleshipy, carriery czy crusiery ??? Przyznam, ze niszczenie cały czas tego samego bywa czasami nudne.
2. Gdy wypełniłem patrol to czy muszę wrócić do doku i tam wyjść z misji czy mogę zrobić to w każdej chwili i potem przejść do nastepnego patrolu bez żadnych konsekwwencji?
3. Wielu pisze tutaj, że nie ma sensu wystrzeliwać torpedy poniżej 300m od celu. Ja wystrzeliwuję ledwo co poniżej 500m i żadna nie daje rady. Obojetnie jaki to typ torpedy i czy ma zapalnik M czy I, kazda sie odbija(I) albo przepływa(M)
Z gory dziekuje za pomoc i idę zrobic jakis dobrą wagę :D
arkantos
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 26.000 BRT

Dołączył(a): 29.10.05, 01:05
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez dragonfly » 29.10.05, 12:13

Ad.1
Można się natknąć na konwoje, ale to dopiero od 1940 r., bo w '39 jeszcze nigdy się na niego nie nadziałem. O spotkanie z samotnym niszczycielem łatwo jest przy wybrzeżach Wlk Brytanii. Za to w '39 można spotkać Task Force (ale jeszcze nigdy nie udało mi się korzystnie ustawić i po prostu uciekali mi).
2. Najlepiej poppłynąc w okolicę portu - wtedy po naciśnięciu Esc pojawi się opcja Dock at: (nazwa portu)
3. Torpedy z zapalnikiem uderzeniowym wybuchają tylko jeśli trafią w kadłub celu pod kątem zbliżonym do 90 stopni. Natomiast torpedy z zapalnikiem magnetycznym wybuchają pod kadłubem celu bez względu na kąt, ale muszą mieć ustawioną głębokość ok. metra pod dnem okrętu. A poniżej 300 metrów rzeczywiście nie warto strzelać.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez arkantos » 29.10.05, 12:27

W porzadku. Wielkie dzieki. To jednak nie wyjaśnia mi aspektu w którym chodzi o spotykanie w karierze wiekszych ofiar typu: pancerniki, krążowniki czy lotniskowce. Trafiam na konwoje, ale zazwyczaj sa w nich handlowe, tankowce, transportowe z kilkoma niszycielemi do ochrony oraz w strefach przybrzeżnych trafiam na samoloty, łodzie torpedowe i korwety. Może powinienem zainstalować kajiegoś moda? word mod czy coś takiego?
arkantos
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 26.000 BRT

Dołączył(a): 29.10.05, 01:05
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez churchill » 30.10.05, 20:17

poczytaj co piszą panowie w temacie pod tytułem grube ryby :) . ja co prawda nic sporego nie miałem okazji napotkac ale nie żałuje .
A co do tematu konwojów pojawiających sie w 1940 r to powiem wam że ja pierwszy raz miałem kontakt z takim zgrupowaniem już w pierwszym patrolu czyli wrzesień 39

pozdrawiam !!!!!!!!!!!!
churchill
Leutnant zur See
 
Tonaż: 154.000 BRT

Dołączył(a): 05.10.05, 14:40
Lokalizacja: Lublin


Posty: 4 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości