1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Noc w RUB 1.45

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 7 • Strona 1 z 1

Noc w RUB 1.45

Postprzez dragonfly » 02.05.06, 19:58

Panowie mam pytanie.

Jakie pliki odpowiadają za jasność nocy w grze? Bo przyznacie chyba że noc w RUB jest mocno przegięta. Do tego stopnia że jakikolwiek atak z mojej strony jest praktycznie niemożliwy. Zmieniał ktoś z Was ustawienia jasności nocy?
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez JiMi » 02.05.06, 21:08

Ja nie zmienialem ;) bo mi w sumie odpowiadaja takie...w zime przy pochmurnym niebie bylo faktycznie ciemno i przedewszystkim dlugo ciemno...na przelomie maja/czerwca noc jest bardzo krotka i albo to moje zludzenie i sila sugestii ale jest faktycznie jasniej - zwlaszcza przy czystym niebie... brak widocznosci to problem z namierzeniem - wkurza fakt - ja gram przy zgaszonym swietle :)

pozdro
JiMi
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 65.000 BRT

Dołączył(a): 24.04.06, 13:59
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez tigers96 » 02.05.06, 21:16

ja natomiast gram przy zgaszonym swietle i na dodatek w nocy bo w dzien to tez nic nie widze.:)
tigers96
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 24.11.05, 00:44
Lokalizacja: Festung Breslau

Postprzez grallmn » 02.05.06, 21:58

dla wszystkich "niedowidzących" proponuję programik GAMMA.
Po prostu go uruchamiacie i...
CTRL+ALT+F12 - rozjaśnianie obrazu
CTRL+ALT+F11 - ściemnianie obrazu
CTRL+ALT+F10 resetowanie jasności do pozycji wejściowej.
mały rozmiar - nie wpływa na stabilność pracy komputera

naprawde sie przydaje...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
grallmn
Leutnant zur See
 
Tonaż: 157.000 BRT

Dołączył(a): 23.09.05, 22:18
Lokalizacja: Londyn

Postprzez dragonfly » 02.05.06, 23:12

JiMi napisał(a):Ja nie zmienialem ;) bo mi w sumie odpowiadaja takie...w zime przy pochmurnym niebie bylo faktycznie ciemno i przedewszystkim dlugo ciemno...na przelomie maja/czerwca noc jest bardzo krotka i albo to moje zludzenie i sila sugestii ale jest faktycznie jasniej - zwlaszcza przy czystym niebie... brak widocznosci to problem z namierzeniem - wkurza fakt - ja gram przy zgaszonym swietle :)

pozdro

Rozumiem że zdarzają się takie noce, gdzie jest ciemno "jak w ***** u murzyna" ( :wink: ), ale w RUB każda noc jest taka. Stąd moje zastrzeżenia :) A o gammie też już myślałem, tyle że ja używam do tego PowerStripa.

Ale czy ktoś wie jakie pliki za to odpowiadają? Łatwiej byłoby je po prostu podmienić na te z gołej wersji i nie męczyć się więcej ;)
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez marv » 03.05.06, 15:20

Noc w RUB jest super, ja nawet nie myslalem o zmianach, moze zle monitor masz wyregulowany?
marv
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 54.000 BRT

Dołączył(a): 08.02.06, 20:53

Postprzez churchill » 03.05.06, 16:49

jak dla mnie noc w RUB też jest genialna zazwyczaj gram wieczorem bo w dzień nie bardzo się da ale jak dla mnie bomba. Po wrzuceniu GW stwierdziłem że to co się tam działo było przegięciem jasno jak w dzień aż mi sie płakać zachciało jak to zobaczyłem
churchill
Leutnant zur See
 
Tonaż: 154.000 BRT

Dołączył(a): 05.10.05, 14:40
Lokalizacja: Lublin


Posty: 7 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron