1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Moj link na Strone i Forum Dodatku ORP Orzel i ORP Grom

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Moj link na Strone i Forum Dodatku ORP Orzel i ORP Grom

Postprzez Chris » 16.01.06, 17:01

Moj link na Strone i Forum Dodatku ORP Orzel i ORP Grom

Storna nie jest jakas super czy co ale zrobilem ja szybko plus forum zeby funkcjonowalo do tych polskich dodatkow do SH3.

Ze wzgledu ze nie jest to produktywne dlamnie chodzenie i powtazanie tego samego na wileu innych polskich forum bedzie mi latwiej jezeli zainteresowni przyjda i dadza znac domnie.

Storna i Forum jest w Angileskim ale mozecie pisac Popolsku jak i Angielsku rozumiem obydwa jezyki wiec niema problemu.

Forum Naval Base jest jedyne kture bede odwiedzal niezaleznie od pracy nad tym dodatkiem. Naval Base traktuje jako partnera ze wzgledu na pomoc Konrada a.k.a. Grom ktory jest bardzo pomocny w informacjach technicznych Okretow Polskich z 1920-1945.

Jesli mozecie pomuc w rosprzestrzeniniu tego linka to bym byl bardzo wdzieczny. Ja potzrebuje waszej opinji i co mozna jescze dodac do gry itd. Mozecie tez wypowiadac sie na temat co jest zle a co dobrze jak np dane techniczne okretow i innych jednostek.

PS. Postaram sie tez wpasc do Die-Bootwaffe i pomagac w "jak modyfikowac SH3" jednak dla mojego ulatwienia i sprawiedliwosci innych polskich forum prosliby a zebys cie domnie zwitali jesli chodzi on te dodatki polskie do sh3 i jak modyfikowac SH3.

Dziekuje,
Chris C

Otot linki:

Strona
www.pctechpro.net/chriscmod

Forum
www.pctechpro.net/chriscmodforums
Chris
Leutnant zur See
 
Tonaż: 131.000 BRT

Dołączył(a): 06.07.05, 04:48
Lokalizacja: Chicago

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości