1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Bardzo chcę grać na 100%,ale nie potrafię!!!Pomóżcie!!!

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 2 • Strona 1 z 1

Bardzo chcę grać na 100%,ale nie potrafię!!!Pomóżcie!!!

Postprzez Gunter Prien » 09.04.06, 15:20

Mam problem,i to moim zdaniem wielki,od niedawna posiadam grę SH3,"dołożyłem"patcha 1.4 PL,chciałbym grać na 100% realizmu(zawsze grywam "na maxa") tym razem,niestety,nie da rady.Gram na 94%(z włączonym oficerem uzbrojenia).Dla mnie to za łatwe,w 1943 roku posiadam milion tonażu "na koncie",podczas gdy to było niemożliwe do wykonania.Najgorsze to to,że na własnych nastawach nie potrafię nawet żaby zatopić.Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć,jak to się robi.Poradnik na Gry-Online oraz instrukcja jakoś mi tego dokładnie nie tłumaczą.Chodzi mi głównie o to,czy jak zrobię pomiary i je "zatwierdzę",to czy są wprowadzane do kalkulatora torpedowego no i...czy jak zrobię(załóżmy) prawidłowe pomiary prędkości, odległości i kąta kursowego,to w czym mam jeszcze "majstrować" w KT?Aha,a jeśli chodzi o kąt kursowy,to jak mam go określać,"na ko"?W instrukcji jest napisane,że to proste i mam ustawić na okręgu swój okrę względem statku-celu,dla mnie to cholernie nieprecyzyjne.Dzięki z góry za pomoc.
Gunter Prien
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 17.000 BRT

Dołączył(a): 01.04.06, 20:07

Postprzez dragonfly » 09.04.06, 15:24

http://ubootwaffe.pl/forum/viewtopic.php?t=403 - stąd nauczyłem się manulanie celować.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań


Posty: 2 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości