1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Co do gramofonu...

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 2 • Strona 1 z 1

Co do gramofonu...

Postprzez Adin » 06.03.11, 15:33

Silent Hunter III mam od ładnych paru lat. Zawsze czułem sympatię do tej gry, lecz zawsze zdarzały się pewne przestoje, kiedy to zapominałem już że ją posiadam.
I powiem szczerze że po 3 latach znów zacząłem grać. Wsiadłem w IX C i popłynąłem na Kubę. W planach biura turystycznego było też zwiedzanie Nowego Jorku.
Po pewnym czasie zorientowałem się że aby dopłynąć i wrócić muszę płynąć na ćwierć gwizdka, czyli jakieś 7 węzłów przy fabrycznym silniku.
I tu mnie tknęło. Mam gramofon. Ale nie mam płyt.
Znalazłem taki oto link:

http://fenopy.com/torrent/military+musi ... y/NDM2MDQ5

Jest to całkiem pokaźna biblioteka, ale ja wybrałem głównie niemieckie marsze wojskowe. Jest trochę przemówień Hitlera, kilkanaście szlagierów z epoki jak na przykład 14 - Solang' Wir Jugn Sind.mp3, oraz Drei Kameraden im Bunker - Soldatenlieder der Wehrmacht - La.mp3 no i oczywiście Torpedo Los!
Wszystko są to archiwa, w jakości płyty gramofonowej

Słucham już tego kilka tygodni, i zaczyna mi jednak brakować w tym wszystkim jednej rzeczy- miłego damskiego głosu.
Jeśli ktoś z was posiada link do najbardziej lubianych utworów z damskim wokalem z epoki to proszę o wpis.

Piszcie czego słuchacie płynąc do wybrzeży południowej afryki, albo w rejony podbiegunowe.
Adin
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 11.000 BRT

Dołączył(a): 06.03.11, 15:04

Re: Co do gramofonu...

Postprzez Kpt.G » 04.09.11, 23:47

Muzyka z Das Boota i to co dali w GWXsie+ kilka kawałków zebranych..(np. Sabaonu trochi, kilka utw. Wiliamsa i Mitcha Millera, a od pewnego czasu myślę nad.. blues brothers.. ale myślę że propozycje innych też będą ciekawe..:D ) z miłą chęcią wrzucę coś do gramafonu nowego..
Kpt.G
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 52.000 BRT

Dołączył(a): 16.04.10, 19:53
Lokalizacja: z Wawy.. chlip....daleko od morza...... ;(


Posty: 2 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości