1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Jednostki pomocnicze U-Bootwaffe

Moderatorzy: Jatzoo, Brodołak

Posty: 35 • Strona 1 z 21, 2

Jednostki pomocnicze U-Bootwaffe

Postprzez ObltzS » 27.09.06, 19:22

Witam !

Tematyka związana z U-Bootwaffe jest obszerna i wielowątkowa - oprócz głównych i wiodących tematów, jak się okazuje, istnieją również tematy poboczne, równie ciekawe i interesujące. Do jednych z nich można chyba zaliczyć całokształt zagadnień związanych z problematyką statków i okrętów - jednostek pomocniczych wcielonych do Kriegsmarine, a skierowanych do pomocniczej służby w U-Bootwaffe. Część z nich była wycofanymi ze służby starymi jednostkami, pełniącymi rolę "hulków" [hulk - określenie używane w stosunku do starego, wysłużonego, niezdatnego do samodzielnej żeglugi statku lub okrętu, najczęściej z wymontowanymi maszynami, przycumowanego do nabrzeża albo zakotwiczonego na redzie, przeznaczonego na pomieszczenia mieszkalne, warsztaty lub magazyny], część natomiast z nich, jako pełnosprawne jednostki cywilne zostały przejęte od różnych armatorów i przedsiębiorstw żeglugowych po wybuchu wojny przez Kriegsmarine.
Całość tego taboru można podzielić generalnie na wysłużone okręty wojenne oraz statki cywilne skierowane do pomocniczej służby w U-Bootwaffe. Drugi podział można przeprowadzić na jednostki wojenne wcielone do U-Bootwaffe jako jednostki pomocnicze od roku 1935 do 09.1939 oraz te, które zostały przejęte przez Kriegsmarine i skierowane do U-Bootwaffe po 09.1939 do 05.1945 [głównie dawne jednostki cywilne]. Ogólnie jest mało informacji o tych jednostkach ich ewentualnych typach, klasach, roku budowy, ich [jak się okazuje] różnych nazw, armatorach, flotyllach do których zostały skierowane oraz roli jaką im wyznaczono w pomocniczej służbie w U-Bootwaffe.

Z ciekawego artykułu autorstwa p. Romana Czejarka [Morza Statki i Okręty, Nr 4[58], 07-08.2006, Szczecińska biała flota przed rokiem 1945] przy okazji niejako głównego tematu powstała jego pochodna, dotycząca właśnie jednostek pomocniczych w U-Bootwaffe. I tak z prezentowanego artykułu można już wyłuskać cztery pierwsze takie jednostki :
1. s/s ODIN, zbud. w 1902 w Stettiner Oderwerke [nr stoczniowy : 526]; wymiary : 72,11x10,34x6,43 m; 1177BRT, 388 NRT; dwie maszyny
parowe o łącznej mocy 2200 KM; 2 śruby; prędkość : 14 w.; 35 osób załogi i 1.400 pasażerów; armator : Stettiner Dampfschiffs-Gesellschaft J.
F. Braeunlich GmbH; w czasie I w.ś. trafił do Kaiserliche Marine jako okręt pomocniczy i stawiacz min; po zakończeniu wojny w ramach reparacji
wojennych przekazany do The Shipping Controller London, ale nie wypłynął ze Szczecina; w roku 1939 przejęty przez Kriegsmarine - pełnił rolę okrętu szkolnego, był jednostką-celem a następnie bazą dla załóg okrętów podwodnych; zatonął w niewyjaśnionych okolicznościach po omyłkowym storpedowaniu dn. 07.08.1944 na wodach Zat. Gdańskiej - załogę uratowano. Autor nie sprecyzował, w jakich flotyllach szkolnych [nr flotylli, miejsce stacjionowania - Gdynia ?, Gdańsk ?] U-Bootwaffe służył s/s ODIN.

2. s/s HERTHA, zbud. w 1905 w Stettiner Oderwerke [nr stoczniowy : 547]; wymiary : 76,28x10,35x4,08 m; 1257BRT, 419 NRT; dwie maszyny parowe o łącznej mocy 2200 KM; 2 śruby; prędkość : 15 w.; 47 osób załogi i 1.400 - 1.500 pasażerów; armator : Stettiner Dampfschiffs-Gesellschaft J. F. Braeunlich GmbH; w czasie I w.ś. wcielony do Kriegsmarine pełnił rolę "Hilfslazarettschiff E" [okręt-szpital] a następnie jako okręt minowy; w 1939 r. przejęty przez Kriegsmarine - wykorzystywany jako baza, okręt-cel a następnie jako jednostka szkolna 25 U-Flottilla [m. inn. 04.'40 - 06.'41 Gdańsk, 09.'41 - 1943 Gdańsk, 1944 - 01.'45 Gdynia]. Przetrwał wojnę.

3. s/s DEUTSCHLAND, zbud. 1925 w Nüscke & Co. Stettin [nr stoczniowy : 273]; wymiary : 61,75x8,50x3,50 m; 557 BRT, 220 NRT; jedna maszyna parowa o mocy 1.000 KM; 1 śruba; prędkość : 13 w.; 15 osób załogi i 1.100 pasażerów; armator : Sweinemünder Dampfschiffahrts-AG; po kolizji i wyremontowaniu zmieniono mu nazwę na s/s FRIGGA [armator : Stettiner Dampfschiffs-Gesellschaft J. F. Braeunlich GmbH]; w roku 1939 przejęty przez Kriegsmarine otrzymał kolejną nazwę s/s ZENITH - statek ten służył w charakterze okrętu szkolno-nawigacyjnego oraz jako baza zaopatrzeniowa dla okrętów podwodnych [brak nr flotylli i miejsca stacjonowania]. Przetrwał wojnę.

4. s/s HERINGSDORF, zbud. 1891 w Stettiner AG [dawna Möller & Holberg, nr stoczniowy : 390];wymiary : 43,95x6,43x3,37 m; 243 BRT, 155 NRT; jedna maszyna parowa o mocy 300 KM; jedna śruba; 13 osób załogi; w r. 1925 zmiana armatora i nazwy na s/s GROßHERZOG; w r. 1939 ponowna zmiana armatora i nazwy na s/s JÄGERSBERG, gdzie pod tą nazwą zostaje zarekwirowany przez Kriegsmarine i skierowany do Gdyni, [brak nr flotylli oraz jednoznacznego określenia, czy należał do którejkolwiek U-Flotylli] gdzie był wykorzystywany jako jednostka pomocnicza przy strzelaniach torpedowych do roku 1943. Potem przebazowany do Hamburga i Kilonii. Przetrwał wojnę.

Tyle o pierwszych jednostkach pomocniczych U-Bootwaffe, "odkrytych" zupełnie przypadkowo. Uważam, że temat ten wart jest szerszego zainteresowania i mam nadzieję, że jeśli inni Koledzy przy okazji swoich poszukiwań związanych z U-Bootami natrafią na podobne informacje, zechcą je dodać do tego postu - być może za pewien czas uda się nam wspólnymi siłami stworzyć listę takich jednostek, zarówno statków jak i okrętów, które pozostając w cieniu U-Bootów, służyły licznym załogom w podnoszeniu umiejętności nawigacyjnych, doskonaleniu strzelań torpedowych jako statki-cele, wyławiały po pozorowanych atakach torpedowych ćwiczebne torpedy, w końcu służyły jako pływające koszary - to one w pewnym sensie przyczyniały się także do osiągania przez nowoformowane załogi U-Bootów odpowiedniego poziomu wyszkolenia bojowego. I to chyba jest wystarczającym argumentem za tym, aby nie zostały całkowicie zapomniane.
Zainteresowanym Kolegom podaję link do strony p. Romana Czejarka, gdzie zawarte są również inne ciekawostki, zwłaszcza dla miłośników Szczecina - tego dawnego i obecnego, a mamy przecież na Forum kilku Kolegów z tych stron.

http://www.czejarek.pl/stettin/sttlnk1.php
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.706.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Uapa » 27.09.06, 21:11

Czytałem artykuł p. Romana Czejarka i bardzo mi sie podobal. Polecam ksiązke p. Romana "Szczecinskie czterofajkowce" dotyczaca szczecinskich czterokominowych statkow.
Uapa
Oberleutnant zur See
 
Tonaż: 289.000 BRT

Dołączył(a): 21.04.05, 19:21
Lokalizacja: Alt Stettin

Jednostki pomocnicze U-Bootwaffe

Postprzez ObltzS » 27.09.06, 21:19

Witaj Uapa !
Tak przypuszczałem, że na "szczecińskie klimaty" nie pozostaniesz obojętny - p. Roman Czejarek w nr 2 MSiO zamieścił artykuł o jednostkach wojennych budowanych w stoczniach szczecińskich do 1945 r. - prawdopodobnie wsród nich mogą również być takie, które były przez pewien czas jednostkami pomocniczymi dla U-Bootwaffe, ale muszę najpierw dotrzeć do owego artykułu, by zweryfikować jego treść w odniesieniu do tego zagadnienia.
Przyznasz, że link jest ciekawy, prawda ?
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.706.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Uapa » 27.09.06, 21:32

Link jest ciekawy. Co do 2 numeru MSiO niestety "uciekł" mi on ale go poszukam.
Uapa
Oberleutnant zur See
 
Tonaż: 289.000 BRT

Dołączył(a): 21.04.05, 19:21
Lokalizacja: Alt Stettin

Postprzez Pitt35 » 15.09.07, 21:37

Takim pomocniczym statkiem była również zdobyta przez Niemców w 1940 roku nasza Warszawa II budowana w Holandii. Służyła ona od 1 lipca 1941 roku jako okręt baza w 24 Flotylli U-Bootów. Pod koniec miesiąca nazwany Bolkoburg. Od 1 stycznia 1942 roku przekazany 26 Flotylli. Wykorzystywany był również jako okręt cel. 20 sierpnia 1943 roku zderzył się o godzi. 23.30 na Zatoce Gdańskiej z U 670. Zginęło 21 członków załogi U-Boota.
5 kwietnia 1945 roku wszedł w skład 25 Flotylli U-Bootów. 3 maja 1945 roku został trafiony przez bomby alianckie. Kolejne naloty i pożary spowodowały zatopienie okrętu.
Pitt35
Leutnant zur See
 
Tonaż: 161.000 BRT

Dołączył(a): 31.10.05, 23:13

Postprzez ObltzS » 08.09.08, 20:41

Witam !

Oto kolejna lista - tym razem okręt pomocniczy związany z Gdynią i działającymi tam w okresie II w. ś. szkołami U-Bootów oraz flotyllami szkolnymi U-Bootwaffe :
- WALDEMAR KOPHAMEL : okręt-baza [tender] dla U-Bootów, służący prawdopodobnie dla 22 i 27 flotylli U-Bootów, jednostki bliźniacze dla tego okrętu to : Otto Wünsche oraz Wilhlem Bauer, które również służyły jako okręty-bazy.

http://www.german-navy.de/kriegsmarine/ships/fleettender/waldemarkophamel/index.html
http://www.marinepage.de/uboot037.html
http://www.gotenhafen.pl/dziejegdyni_g.html
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.706.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Brodołak » 09.09.08, 18:31

Właśnie pracuję nad wykazem jednostek pomocniczych Flotylli U-bootów oraz krótką historią ich służby, postaram się go opublikować do końca tygodnia.
Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.769.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Postprzez ObltzS » 09.09.08, 20:10

Witaj Brodołak !
Jesteś chłopie niezmorodowany - a może ten temat pojawi się jako tzw. subforum w dziale "Historia U-Bootów" a każda jednostka pomocnicza - tender będzie potraktowana jako odrębny temat, na podobnej zasadzie jak U-Booty z poszczególnymi nr taktycznymi ?!
Czy taka koncepcja byłaby możliwa ?! - bo każda z nich to w zasadzie odrębna, własna historia.
Ostateczną decyzja należy jak zawsze do Autora opracowania lub opracowań.
Uważam, że z chwilą pojawienia się tych opracowań, ten temat "Jednostki pomocnicze U-Bootwaffe" można byłoby zlikwidować na rzecz nowego tematu, który będzie opracowany przez Brodołaka w sposób bardziej pełny i profesjonalny a wybór tytułu tematu, pod którym pojawią się te opracowania powinien także należeć do Brodołaka.
Pzdr.
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.706.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Myszkin » 09.09.08, 20:28

Ja dodam od siebie:

1) pamiętający czasy I wojny światowej krążownik "Hamburg", przebudowany na hotel dla załóg oczekujących na okręty, na których trwały ostatnie prace wykończeniowe, przeróbki bądź remonty - stacjonował w Kilonii jako jednostka pomocnicza 5 Flotylli, wspomina o nim H. Werner w "Żelaznych Trumnach".

2) s/s Pretoria 16 662 BRT/9572 NRT, 166,77 m długości, prędkość 18w, zakwaterowanie w warunkach pokojowych: 160 w I klasie, 360 w klasie turystycznej - luksusowy statek pasażerski, służący za okręt bazę dla 1. Szkolnej Flotylli U-Bootów (Piława). Dziewiczy rejs w grudniu 1936 roku, pływał dla Deutsche Ostafrika-Linie, port macierzysty - Hamburg. Od początku 1945 jako statek szpitalny, przeżył wojnę. Zarekwirowany przez Brytyjczyków, później jako "Empire Doon". Ciekawostka: w 1983 wcielony do marynarki indyjskiej jako...transportowiec wojska.
Myszkin
Kapitän zur See
 
Tonaż: 960.000 BRT

Dołączył(a): 24.05.05, 15:57
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski/Warszawa

Postprzez Brodołak » 13.09.08, 21:03

Pomocnicze Okręty Nawodne Wchodzące w Skład
Flotylli U-bootów


Okręty Sztabowe

Hella - Tender Floty (stocznia: Stückelenwerft Hamburg; rok budowy: 1937/1940; wymiary: 99,8m x 12,08m x 4,05m; wyporność: 2.520 ton; prędkość: 21w; uzbrojenie: 2x 10,5cm, 2 x 3,7cm, 1 x 2,0cm); przebieg służby:
- 08.1943 - 05.1945 - F.d.U. Ausbildungsflottillen (okręt sztabowy)
Los: Radziecka zdobycz wojenna przemianowana na Angara, w 1958r przebazowany na Morze Czarne; do 1992r używany jako jacht dowódcy floty czarnomorskiej a następnie po pozorze w maszynowni jako pływający hotel dla VIP-ów odwiedzających dowództwo floty w Sewastopolu;

Grille - Aviso (stocznia: Blohm & Voß Hamburg, rok budowy: 1934/1935, wymiary: 135,1m x 13,5m x 3,8m; wyporność: 3.450 ton; prędkość: 15w; uzbrojenie: 3 x 12,7cm; 3 x 10,5cm, 4x 3,7cm, 4 x 2,0cm); przebieg służby:
- 05.1939 - 09.1939 - jednostka reprezentacyjna/jacht państwowy
- 09.1939 - 1941 - pomocniczy stawiacz min
- 1941 - 03.1942 - okręt sztabowy bazujący w Narwiku
- 03.1942 - 08.1942 - przebudowa
- 08.1942 - 05.1945 - F.d.U Norwegen (okręt sztabowy)
Dowódcy:
- 05.1935 - 05.1938 - FK Brinkmann
- 05.1938 - 06.1940 - KzS Forst
- 06.1940 - 11.1940 - KK Poste
- 11.1940 - 03.1942 - KK Lanz
- 08.1942 - 05.1944 - KK Just
- 05.1944 - 05.1945 - KL Werner Ludloff
Los: brytyjska zdobycz wojenna; 1946 sprzedany libańskiemu armatorowi, który wykorzystywał go jako statek pasażerski do rejsów we wschodnie części Morza Śródziemnego; po kolizji w marcu 1947r wycofany ze służby w Bejrucie; 17.9.1950 sprzedany do USA, w 1951r pocięty na złom w Bordenstown.

Okręty Bazy Okrętów Podwodnych

Ammerland - ex frachtowiec August Schultze (rok budowy: 1921: wymiary 85,0m x 12,3m; wyporność: 2.452 ton; prędkość: 11w; armator cywilny: Oldenburg-Portugisischen Dampfschiff-Rhederei), 22.3.1937 wyczarterowany przez Krigsmarine z zamiarem wykorzystania jako okrętu bazy dla planowanej V Flotylli, która miała zostać wysłana w pobliże wybrzeży ogarniętej wojną domowa Hiszpanii; przebudowa zakończona w grudniu 1938; 28.2.1939 przemianowany na Ammerland; przebieg służby:
- 10.1939 - 08.1941 - 1 Flotylla U-bootów, Kiel (okręt baza/okręt cel)
- 08.1941 - 04.1942 - 5 Flotylla U-bootów, Kiel czasowo odkomenderowany do 27 Flotylli U-bootów w Gotenhafen (gdzie obsługiwał ćwiczenia załóg włoskich U-bootów
- 04.1942 - 06.1944 - 26 Flotylla U-bootów, Pillau (okręt baza/okręt cel)
- 06.1944 - 08.1944 - 24 Flotylla U-bootów, Memel (okręt baza/okręt cel)
- 08.1945 - 2.5.1945 - 14 Dywizjon Zabezpieczający
Los: 10.02.1945 - zatonął na skutek kolizji z patrolowcem na południowy - zachód od Libau (pozycja 56.26N;20.30E).
Uwagi: w 1942 roku okręt został dostosowany do pełnienia funkcji przerywacza zagród minowych, ale w związku z tym faktem nie otrzymał nowego oznaczenia ani przydziału do flotylli przerywaczy.

Donau - ex frachtowiec Nicea (rok budowy 1921/1922; wymiary: 97,5m x 12,7m x 5,41m; wyporność: 3.950 ton; 10,5w); 8.3.1937 przemianowany na Donau; 29.4.1938 włączony w skład floty Krigsmarine jako okręt baza U-bootów. Przebieg służby:
- 04.1938 - 06.1940 - 1 Flotylla U-bootów Weddingen, Kiel
- 07.1940 - 07.1944 - 21 Flotylla U-bootów, Pillau
- 07.1944 - 01.1945 - 20 Flotylla U-bootów, Pillau
- 01.1945 - 05.1945 - 26 Flotylla U-bootów, Warnemünde
Dowódcy:
- 11.1938 - 05.1940 - KL Hans Kaack
- 05.1940 - 12.1940 - KL Werner Weber
- 12.1940 - 01.1945 - KL ? Seffner
- 01.1945 - 05.1945 - OL Johannes Ibelshäuser
Powojenne losy: w dniu 14.6.1945 zniszczony w porcie we Flensburgu na skutek eksplozji amunicji

Erwin Wassner - ex statek chłodnia do przewozu owoców Gran Canaria (rok budowy 1937/1938, wymiary: 123,1m x 16,7m x5,6m, wyporność: ; prędkość: 17,5w; uzbrojenie 4 x 3,7cm; 6 x 2,0cm), 2.1.1939 przemianowany na Erwin Wassner; 11.1.1939 włączony w skład Krigsmarine jako okręt baza U-bootów/okręt sztabowy dla dowództwa sił podwodnych. Dowódcy:
- 02.1939 - 10.1939 - KK Heinrich Bertram
- 10.1939 - 07.1944 - KK Gottfried Pies
Los: w dniu 24.7.1944 zatopiony w bazie w Kiel podczas nalotu alianckich samolotów.

Isar - ex statek chłodnia do przewozu owoców Puma (stocznia: Bremer Vulkan AG Bremen; rok budowy 1930/1931; wymiary: 103,5m x 13,8m x 5,87m;wyporność: 3.850 ton; prędkość: 14w; uzbrojenie 1 x 8,8cm, 4 x 3,7cm, 16 x 2,0cm); 29.8.1938 przemianowany na Isar; 25.7.1939 włączony w skład Krigsmarine jako okręt baza U-bootów. Przebieg służby:
- 7.1939 - 12.1939 - 2 Flotylla U-bootów Hundius, Wilhelmshaven
- 01.1940 - 03.1941 - 2 Flotylla U-bootów, Wilhelmshaven
- 04.1941 - 06.1943 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen
- 06.1943 - 02.1945 - 20 Flotylla U-bootów, Pillau
- 03.1945 - 05.1945 - 25 Flotylla U-bootów, Travemünde
Dowódcy:
- 09.1939 - 03.1940 - KL Oswald Neumann
- 03.1940 - 07.1940 - OL Alfred Bugs
- 07.1940 - 07.1941 - OL Walter-Gustav Schapler
- 07.1941 - 12.1943 - KK Hans Kaack
- 09.1942 - 10.1942 - KL Erich Reinke (w zastępstwie)
- 12.1943 - 05.1943 - KL Siegfried Linke
Los: w dniu 19.2.1946 na mocy ustaleń dotyczących podziału floty dawnej Krigsmarine przyznany ZSSR, gdzie pływał pod nazwą Nejman.

Lech - ex statek chłodnia do przewozu owoców Panter (stocznia: Bremer Vulkan AG Bremę; rok budowy 1930/1931; wymiary: 103,5m x 13,8m x 5,87m; wyporność: 3.850 ton; prędkość: 14w; uzbrojenie: 1 x 8,8cm, 4 x 3,7cm, 16 x 2,0cm); 29.8.1938 przemianowany na Lech; 10.6.1939 włączony w skład Krigsmarine jako okręt baza U-bootów. Przebieg służby:
- 06.1939 - 12.1939 - 3 Flotylla U-bootów Emsmann, Kiel
- 01.1940 - 06.1941 - 1 Flotylla U-bootów, Kiel
- 06.1941 - 12.1941 - 5 Flotylla U-bootów, Kiel
- 12.1941 - 08.1943 - 24 Flotylla U-bootów, Memel
- 09.1943 - 10.1943 - 23 Flotylla U-bootów, Danzig
- 11.1943 - 02.1945 - 20 Flotylla U-bootów, Pillau
- 03.1945 - 05.1945 - 25 Flotylla U-bootów, Travemünde
Dowódcy:
- 06.1939 - 01.1940 - OL Heinrich Broda
- 01.1940 - 05.1940 - KK Paul Schulze
- 05.1940 - 07.1941 - KK Hans Kaack
- 07.1941 - 12.1943 - KL Walter-Gustav Schapler
- 12.1943 - 05.1945 - KL Erich Haase
Los: 19.7.1946 na mocy ustaleń dotyczących podziału floty dawnej Krigsmarine stał się własnością Stanów Zjednoczonych; w 1947 sprzedany włoskiemu armatorowi i przemianowany na Mare Ligure; 1949 sprzedany izraelskiemu armatorowi I przemianowany na Artsa, w 1963 roku pocięty na złom w Izraelu.
Wydarzenia z życia jednostki: w dniu 05.08.1943 o godzinie 21:55 zderzył się w bazie Memel z U 34, który poszedł na dno wraz z 4 członkami załogi.

Neisse - ex motorowy frachtowiec Minna Horn VI/ex Claus Horn; (stocznia: Reiherstieg Schiffswerffte & Maschinenfabrik, Hamburg; rok budowy 1925/1926; wyporność: 3.179 ton) 11.10.1939 zakupiony z przeznaczeniem na okręt towarzyszący dla 2 Flotylli Szkoleniowej U-bootów; 6.2.1941 włączony w skład Krigsmarine jako pomocniczy okręt towarzyszący Flotylli U-bootów. Przebieg służby:
02.1941 - 05.1945 - 25 Flotylla U-bootów. Danzig/Trondheim/Danzig/Memel (?)/Libau/Gotenhafen/Travemünde.
Dowódcy:
- 02.1941 - 06.1942 - KL Wilhelm Otto
- 06.1942 - 12.1943 - OL Otto Girndt
- 12.1943 - 05.1945 - OL Johannes Engelmann
Los: po wojnie przebywał w Kiel, gdzie zabezpieczał działanie Niemieckiej Administracji ds. Rozminowywania akwenów u wybrzeży Niemiec; od 21.11.1946 wykorzystywany jako akademik Uniwersytetu Kilońskiego; od 23.5.1947 jugosłowiański Topusko; 1961r pocięty na złom w Jugosławii.

Warnow - ex frachtowiec Vorwärts (rok budowy 1905/1906; wyporność: 726 ton; prędkość: 13w); 5.3.1938 zakupiony w celu przebudowy na okręt towarzyszący zespołom floty, 28.5.1938 włączony w skład Krigsmarine jako okręt towarzyszący Vorwärts, 29.8.1938 przeklasyfikowany na tender U-bootów i przemianowany na Warnow, od 1942 roku do 1945 roku statek mieszkalny dla 8 K.L.A.-Hamburg. Los: Po wojnie wykorzystywany w Hamburgu przez Brytyjczyków jako pływający areszt; 24.2.1948 odkupiony przez niemieckiego armatora HAPAG, 10.7.1948 powrócił do nazwy Vorwärts, 15.11.1952 pocięty na złom w Hamburgu.

Weichsel - ex frachtowiec Syra (stocznia: Howaldtswerke Kiel, rok budowy: 1923/1924; wymiary: 106,7m x 13,5m x 5,23m; wyporność: 3.950 ton, prędkość: 10,5w; uzbrojenie: 1 x 8,8cm, 4 x 3,7cm, 4 x 2,0cm); 28.8.1936 zakupiony przez Kriegsmarine i przebudowany w szczecińskiej stoczni Stettiner Oderwerken, 9.11.1936 przemianowany na Weichsel; 7.4.1937 włączony w skład Krigsmarine jako Tender U-bootów/ okręt sztabowy dowództwa flotylli. Przebieg służby:
- 10.1937 - 03.1938 - 3 Flotylla U-bootów Lohs, Kiel
- 26.3.1938 - 12.1942 - 1 Flotylla U-bootów Weddingen, Kiel
- 12.1942 - 05.1945 - 22 Flotylla U-bootów, Gotenhafen/Wilhelmshaven
Dowódcy:
- 03.1938 - 03.1945 - KK Ernst Rapp
- 03.1945 - 05.1945 - KL Hans Mollandin
Los: 30.3.1945 ciężko uszkodzony podczas nalotu na Wilhelmshaven, pod koniec 1945 roku odholowany do Anglii gdzie został przemianowany na Royal Rupert, 8.2.1946 na mocy porozumień dotyczących podziału mienia po niemieckiego przekazany ZSSR, gdzie pływał pod nazwą Doneck.

Wogram - Tender U-bootów/okręt baza, przebieg służby:
- 8.10.1940 - 05.1945 - 21 Flotylla U-bootów, Neustadt/Pillau
Los: od 10.1945 wykorzystywany jako holownik portowy w porcie w Wilhelmshaven, 14.5.1946 na mocy porozumień dotyczących podziału mienia po niemieckiego przekazany Stanom Zjednoczonym, które następnie przekazały go Francji.

Saar - Tender U-bootów (stocznia: Krupp Germania Werft Kiel; rok budowy 1933/1934; wymiary: 99,8m x 13,55m x 4,63m; wyporność: 2.710 ton, 16w 3-10,5cm, 4Mg); przebieg służby:
- Przydzielony do szkoły U-bootów w Neustad
- 1 Flotylla U-bootów Weddingen, Kiel
- 2 Flotylla U-bootów Saltzwedel, Wilhelmshaven
- 25 Flotylla U-bootów, Libau
- 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen
- 26 Flotylla U-bootów, Pillau/Warnemünde
- 15.1.1945 - 05.1945 - Okręt mieszkalny dowództwa FdU Ost
Dowódcy:
- 06.1937 - 04.1944 - KK Ernst Bartsch
- 04.1944 - 05.1945 - KL Erich Reinke
Los: 1.9.1947 na mocy porozumień dotyczących podziału mienia po niemieckiego przekazany Stanom Zjednoczonym, które następnie przekazały go Francji gdzie pełnił służbę w Marine Nationale jako Gustave Zede; 15.12.1970 wycofany ze służby i przeznaczony na okręt cel.

Wilhelm Bauer - okręt baza U-bootów (rok budowy 1936/1938; wymiary: 132,7m x 16m x 4,97m; wyporność: 5.600 ton; 20,5w; 4 x 10,5cm; 2 x 3,7cm; 2 mg); przebieg służby:
- 04.1940 - 06.1940 - Agru-Front
- 09.1941 - 12.1943 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhaven
- 12.1943 - 08.04.1945 - 25 Flotylla U-bootów, Libau, Gotenhafen, Travemünde
Dowódcy:
- 04.1940 - 09.1941 - KK Bernhard Schulz
- 09.1941 - 12.1943 - KK Reinhold Bening
- 12/1943 - 08.04.1945 - KL Hinrich Kelling
Los: 8.4.1945 zniszczony podczas nalotu na Travemünde brytyjskich samolotów, w latach 1950/1951 wrak okrętu pocięty na złom.

Waldemar Kophamel - okręt baza U-bootów (stocznia: Kriegsmarinewerft Kiel; rok budowy 1938/1940; wymiary: 132,7m x 16m x 4,97m ; wyporność: 5.600 ton; prędkość: 20,5w; 4 x 10,5cm; 2 x 3,7cm; 2 mg); przebieg służby:
- 10.1940 - 03.1941 - 27 Flotylla U-bootów Gotenhafen
- 03.1941 - 04.1942 - 24 Flotylla U-bootów, Memel/Trondheim/Memel
- 04.1942 - 18.12.1944 - 27 Flotylla U-bootów Gotenhafen
Dowódcy:
- 10.1940 - 06.1944 - KK Erich Langer
- 06.1944 - 18.12.1944 - KL Hans Mollandin
Losy: 18.12.1944 zatopiony w bazie w Gotenhafen podczas nalotu brytyjskich samolotów; wrak okrętu został wydobyty w latach 1949/1951 a następnie przeholowany do Rostocku, gdzie po gruntownym remoncie w tamtejszej stoczni Neptunwerft został wcielony w 1955 w skład floty radzieckiej, gdzie pływał w składzie Floty Północnej pod nazwą Kuban; 17.09.1973 przeklasyfikowany na pływające koszary o oznaczeniu PKZ-12, 09.02.1978 skreślony z listy floty i sprzedany na złom.

Otto Wünsche - okręt baza U-bootów (stocznia: Kriegsmarinewerft Kiel; rok budowy 1940/1943; wymiary: 139,4m x 16m x 5,1m; wymiary: 5.900 ton; prędkość: 21,5w; 4 x 10,5cm; 2 x 3,7cm; 2 mg); przebieg służby:
- 11.1943 - 04.1945 - 27 Flotylla U-bootów,
- 04.1945 - 05.1945 - 26 Flotylla U-bootów
Dowódcy:
- 11.1943 - 12.1943 - KK Reinhard Hänig
- 12.1943 - 05.1945 - KL Heinrich Borgards
Los: Po wojnie zabezpieczał działanie Niemieckiej Administracji ds. Rozminowywania akwenów u wybrzeży Niemiec; 05.11.1945 na mocy porozumień dotyczących podziału mienia poniemieckiego przekazany ZSSR, gdzie pływał pod nazwą Pecora (nadanie nazwy w dniu 03.06.1946) w ramach floty Północnej; 17.09.1973 przeklasyfikowany na pływające koszary o oznaczeniu PKZ-14; 13.4.1977 skreślony z listy floty i sprzedany na złom.

Memel - Tender U-bootów (rok budowy 1937/1938;wyporność: 998 ton, prędkość: 13w); przebieg służby:
- 10.1938 - 31.03.1941 - 1 Flotylla U-bootów Weddingen, Kiel
- 1.4.1941 - 14.7.1941 - 3 Flotylla U-bootów, Kiel
- 15.7.1941 - 30.01.1945 - 5 Flotylla U-bootów, Kiel
Los: 30.1.1945 o godzinie 04:40 zatonął w pobliżu Swinemünde po wejściu na brytyjską minę lotniczą, zginęło 155 osób w tym wielu uciekinierów z Prus Wschodnich.

Havel - ex trałowiec M 136 (rok budowy 1919/1920; wyporność: 525, prędkość: 16w), Tender U-bootów; przebieg służby: ?
Los: 26.7.1940 zatonął na minie na wysokości Hoek van Holland (pozycje 51.59N, 04.04.E).

Pływający magazyn torped/torpedownia/jednostka pomocnicza przy strzelaniach

Admiral Carl Hering - ex frachtowiec Albert H/John Shaw (stocznia: W. Harkess & Son, Middlesborough; rok budowy 1913/1914, wyporność: 1.436 ton), 9.4.1940 niemiecka zdobycz wojenna, 4.9.1940 przemianowany na Markirch, po przebudowie na transportowiec torped/pływający magazyn torped włączony na początku 1941r w skład Krigsmarine pod nazwą Admiral Max Herring: 26.3.1942 przemianowany na Admiral Carl Herling; przebieg służby:
- 09.1940 - 05.1945 - U-Stützpunkt Hammerfest (pływający magazyn torped/torpedownia)
Los: w kwietniu 1945r uszkodzony podczas nalotu na Bremerhaven, amerykańska zdobycz wojenna, na początku 1946r po uprzednim dostosowaniu przewoził z Lubeki do Szczecina polskich robotników przymusowych, od września 1946 wrócił do fińskiego armatora i pod swoją starą nazwę Albert H.; od 1948 panamski Nino; od 1949 pływa pod nazwą Alvi; 7.1.1956 poszedł na dno na wysokości latarniowca Esbjerg po wejściu na minę.

Ahlhorn - ex brytyjski frachtowiec Rock/ex francuski Contentin; od 1940r niemiecka zdobycz wojenna; 28.8.1940r wcielony do służby w Krigsmarine jako pływający magazyn torped/torpedownia oraz tender U-bootów; przebieg służby:
- 08.1940 - 1943 - 2 Flotylla U-bootów, Lorient
- 1943- 1944 - Torpedokommando Bordeaux (okręt pomocniczy)
Los: od 1945r ponownie francuski Contentin; od 1952 szwedzki Palermo; od 1962 fiński Flicia; od 1965 Synnove; 1967 Gisela; 1972 Gewe; od 1973 panamski Roulio; od 1975 panamski Master Pit; po 1976r nadal w służbie.

Anna Rehder - ex frachtowiec (rok budowy: 1921; wyporność: 725 ton; armator cywilny: C. Herder Hamburg); przebieg służby:
- 04.1942 - 05.1945 - U-Stützpunkt Narwik (pływający magazyn torped/torpedownia)
Los: w maju 1945 wszedł na mieliznę w pobliżu Narwiku; od 31.12.1946 grecki Serrai.

Erna - ex frachtowiec; przebieg służby:
- 1942/43 - 05.1945 - FdU Norwegen (pływający magazyn torped/torpedownia)
Los: brytyjska zdobycz wojenna; od 28.7.1946 Empire Conforth; od 1947 Troodos; od 1952 kostarykański Burica; od 1955 najpierw grecki Dimitris a następnie panamski Cedar; w 1958 sprzedany na złom.

Jägersdorf - ex statek pasażerski Jägersdorf /ex Grossherzog/ex Heringsdorf (stocznia: Stettiner AG Stettin; rok budowy: 1891; wymiary: 43.95m x 6,43m x 3,37m; wyporność: 243 ton; prędkość: ?; ostatni armator cywilny: Kieler Verkehrs AG Kiel); w 1939 przejęty przez Kriegsmarine, skierowany do bazy w Gotenhafen, gdzie do 1943r pełnił rolę jednostki pomocniczej przy strzelaninach torpedowych. Los: radziecka zdobycz wojenna.

Leverkusen - ex frachtowiec (rok budowy: 1937; wyporność: 1.272 ton); przebieg służby:
- 17.5.1940 - 18.12.1944 - 24 Flotylla U-bootów Memel/Trondheim/Memel/Gotenhafen (pływający magazyn torped/torpedownia)
Los: 18.12.1944 zatopiony podczas nalotu na bazę w Gotenhafen; wrak po wojnie wydobyty.

Mosel - ex barka Frieda (stocznia: Lemm Boltzenburg; rok budowy 1912; wymiary: 41,5m x 8,49m; wyporność: 350 ton; uzbrojenie 2 x 2,0cm); w 1927r przebudowa na motorowiec; w 1936r zakupiony przez Krigsmarine i skierowany do przebudowy na pływający magazyn torped/warsztat torpedowy; 9.11.1936 przemianowany na Mosel; 1.12.1936 wcielony do służby w Krigsmarine jako tender U-bootów; przebieg służby:
- 12.1936 - 2.5.1937 - U-Schule Wesermünde
- 3.5.1937 - 24.12.1937 - Flotylla U-bootów Saltzwedel, Wilhelmshaven
- 25.12.1937 - 30.6.1941 - Flotylla U-bootów Lohs/1 Flotylla U-bootów, Kiel
- 1.7.1941 - 26.9.1941 - U-Stützpunkt Kiel
Los: 26.9.1941 podczas opuszczania portu Windau wszedł na minę i zatonął (pozycja 57.24N, 21.33E)

Mosel II - ex szwedzki frachtowiec Karskär; 6.9.1941 zakupiony od szwedzkiego armatora i skierowany do Amsterdamu na przebudowę na pływający magazyn torped/warsztat torpedowy; 30.6.1942 przemianowany na Mosel II; przebieg służby:
- 29.1.1943 - 05.1945 - wykorzystywany jako tender U-bootów
Los: 14.2.1946 własność amerykańska; 14.12.1946 przekazany Finlandii, od 1947r francuski Charles Damaye, od 1950r Sainte Adresie; od 11.1952r marokański; od 1955r brytyjski; 10.12.1963 stracony.

Uerdingen - ex frachtowiec; przebieg służby:
- 03.1940 - 01.1941 - 7 Flotylla U-bootów, Kiel
- 01.1941 - 05.1945 - 25 flotylla U-bootów Danzig/Memel/Libau/Gotenhafen/Travemünde
Los: od 9.1.1946 własność radziecka.

Okręty Zabezpieczające/Ratownicze

Acheron - ex trałowiec M 113 (rok budowy: 1916/1917; wyporność: 500 ton; prędkość: 16w); od 20.6.1936 przeklasyfikowany na okręt zabezpieczający ćwiczeniach okretów podwodnych; 8.10.1936 przemianowany na Acheront; przebieg służby:
- 20.6.1938 - 1940 - U.A.K.
Od 1940 ponownie jako trałowiec pod oznaczeniem M 513
Los: 1945r amerykańska zdobycz wojenna; 17.7.1945 z powrotem niemiecki Charter Hadam; 1949 Langeoog III; 1978 Gret Palucha; 1985 jeszcze w eksploatacji.

Eupen - ex frachtowiec Northumbria/ex Balder; przebieg służby;
- 1940 - 01.1941 - 22 Flotylla U-bootów Gotenhafen (okręt baza)
- 01.1941 - 06.1941 - 1 U.L.D. Pillau (okręt zabezpieczający)
- 01.07.1941 - 09.10.1943 - 22 Flotylla U-bootów Gotenhafen (okręt zabezpieczający)
Los: 09.10.1943 zatopiony podczas nalotu na bazę w Gotenhafen; 2.5.1944 wydobyty a następnie pocięty na złom.

Helgoland - ex ? (wyporność: 498 ton) przebieg służby:
- 02.1941 - U.A.K. (okręt zabezpieczający)
Los: w 1957r pocięty na złom.

Ibis - ex przybrzeżny frachtowiec Lotte/ex Albert Sauber (stocznia: Howaldtswerke AG Kiel; rok budowy: 1920; przebieg służby:
- 22.11.1940 - ? - U-Schule (okręt zabezpieczający)
Los: w 1954r pocięty na złom.

Messina - ex frachtowiec (wyporność: 2.192 ton); 6.9.1939 wcielony do służby w Krigsmarine w roli transportowca; przebieg służby:
- 01.05.1940 - U.A.K. Danzig (okręt towarzyszący/okręt zabezpieczający)
- 13.3.1945 - podporządkowany dowództwu U.A.A.
- 1945 - przyporządkowany do Agrufront Hela
Dowódcy:
- 12.1943 - 05.1945 - KL Otto Grindt
Los: brytyjska zdobycz wojenna przemianowana na Empire Cherwell; 1946 przekazany ZSSR i przemianowany na Polus, 1961r wykreślony z rejestrów flot.

Möwe - ex ? (wyporność: 121 ton) ; przebieg służby:
- 30.09.1940 - 12.1940 - U.A.K. Kiel (okręt towarzyszący)
- 12.1940 - 05.1945 - U.A.K. Danzig (okręt zabezpieczający)
Los: 3.5.1945 zatopiony na wysokości plaży Timmendorf przez nieprzyjacielskie samoloty.

Polyp - ex John Herder (rok budowy: 1920, wyporność: 667 ton); 15.2.1940 zakupiony przez Krigsmarine; wykorzystywany jako jednostka zabezpieczająca/ratownicza i mieszkalna podczas testów okrętu podwodnego V 80 na którym zastosowano eksperymentalny napęd Waltera. Los: po wojnie ponownie John Herder; w 1955 pocięty na złom.

Rex - ex ? (wyporność: 588 ton); przebieg służby:
- od 1944 okręt zabezpieczający szkolenia załóg nowych U-bootów
Los: zwrócony poprzedniemu armatorowi; w 1974 pocięty na złom.

Ruhrort - ex ?; przebieg służby:
- 07.1942 - 31.1.1944 - U.A.K. Danzig (okręt towarzyszący/okręt zabezpieczający)
Los: 31.1.1944 zatonął na południe od Langeland po wejściu na mine;5.8.1944 wydobyty i osadzony na mieliźnie w celu przeprowadzania prowizorycznych napraw.

Poławiacze torped

Typ F 1 (dawny eskortowiec floty); stocznie: F 1 - F 6 : Germaniawerft Kiel, F 7 - F 8 : Blohm & Voss Hamburg, F 9 - F 10: Kriegsmarinewerft Wilhelmshaven; lata budowy 1934-1938, wyporność: 712 ton; wymiary: 75,9 x 8,8m x 2,6; prędkość: 28w; uzbrojenie: 2 x 10,5c, 4 x 3,7cm, 4 x 2,0 cm.


F 1 - rok budowy 1934/1935, przebieg służby:
- 1 Flotylla Eskortowców, Kiel,
- 2 Flotylla Eskortowców, Kiel/Cuxhaven,
- 04.04.1939 - 22.05.1941 - przebudowa w stoczni Schichau-Werft Konigsberg na tender Floty (po przebudowie zmieniły się parametry okrętu: wyporność: 1.065 ton, długość: 80,2m, prędkość: 26w),
- 23.05.1941 - 12.1941 - 25 Flotylla U-bootów, Danzig (poławiacz torped),
- 12.1941 - 04.1942 - ponowny remont tym razem w Kiel w trakcie którego m.in. rufowe działo 10,5cm zastąpiono poczwórnym działkiem 2,0cm,
- 19.04.1942 przemianowany na Jagd i oddelegowany do służby jako tender/okręt sztabowy dowódcy niszczycieli KzS Ericha Beya,
- 05.1942 - 09.1942 - służba w Norwegii,
- 09.1942 - 02./1943 - służba na Morzu Bałtyckim i Północnym,
- 26.02.1943 - uszkodzony podczas nalotu na Wilhelmshaven – w remoncie do 08.06.1943r,
- 06.1943 - 05.1945 - służba na Morzu Bałtyckim,
Dowódcy:
12.35 - 09.37 KLt. Siegfried Flister
09.37 - 10.38 KLt. Hagen Küster
10.38 - 04.39 KLt. Reichard
04.39 - 05.41 (Umbau)
05.41 - 04.42 ?
04.42 - 01.44 OLt.z.S. Benecke
01.44 - 05.45 Offiziere des F.d.Z.-Stabes
Los: Zdobycz wojenna USA, do 1947r oddelegowany do GM/SA , w 1947 przekazany Francji gdzie został pocięty na złom.

F 2 - rok budowy: 1934/1936; przebieg służby:
- 1 Flotylla Eskortowców, Kiel,
- 2 Flotylla Eskortowcó1), Cuxhaven,
- 12.04.1939 - 10.04.1940 - przebudowa w stoczni Deutschen Werft w Hamburgu na poławiacz torped,
- do 06.1944 - służba w 23 i 25 Flotylli U-bootów, Danzig/Memel/Libau,
- od 06.1944 - 5 Flotylla Eskortowa,
Los: Zdobycz wojenna Wielkiej Brytanii; przebazowany do Scapa Flow, gdzie w dniu 30.12.1946r podczas sztormu przycumowany do boji okręt zatonął; w 1967 wrak sprzedano na złom;

F 7 - rok budowy 1934/1937; przebieg służby:
- 2 Flotylla Eskortowców, Kiel/Cuxhaven,
- 17.06.1939r kolizja na redzie Wilhelmshaven z niszczycielem Z 4 Richard Beitzen,
- 01.04.1940 - 22.05.1940 - przebudowa na poławiacz torped,
- 05.1940 - 06.1944 - 25 Flotylla U-bootów (poławiacz torped),Danzig/Memel/Libau,
- 06.1940 - 7 Flotylla Trałowców (okręt osłony w tym celu dozbrojony w liczne działka plot.),
Los: 15.01.1946 zdobycz sowiecka, 18.01.1946 przebazowany do Świnoujścia; 26.02.1946 przemianowany na Buran i wcielony do służby w Flocie Bałtyckiej ZSSR; od 07.05.1951 wykorzysytwany jako okręt zaopatrzeniowy pod nazwą Dubna; 30.09.1956 wycofany do służby; w 1957r wykorzystywany jako okręt cel, 1957/1958 pocięty na złomw Ventspils.
Uwagi:
- w okresie 10.1939 - 03.1940 obowiązki I WO na tym okręcie pełnił Adolf Graef, który od 17 czerwca 1942 aż do momentu zatopienia w dniu 9 sierpnia 1943r dowodził U 664.

F 8 - rok budowy 1934/1937; przebieg służby:
- 2 Flotylla Eskortowców, Kiel/Cuxhaven,
- 01.04.1940 - 22.05.1940 - przebudowa na poławiacz torped,
- 05.1940 - 05.1945 - 25 Flotylla U-bootów Danzig/Memel/Libau/Gotenhafen/Travemünde,
Los: od 23.12.1945r brytyjska zdobycz wojenna, w 1950r pocięty na złom w Holandii.
Uwagi:
- w okresie 12.1939 - 03.1940 obowiązki II WO na tym okręcie pełnił Wolfgang Glaser, który od 14 marca 1944r aż do momentu zatopienia w dniu 4 lutego 1945 dowodził U 1014.

F 10 - rok budowy 1934/1938; przebieg służby:
- 1 Flotylla Eskortowa, Kiel
- 17.05.1940 - 22.10.1940 - przebudowa w stoczni Stettiner Oderwerken Stettin na poławiacz torped,
- do 1944r pełnił obowiązki poławiacza torped we flotyllach szkolnych U-bootów,
- od 1944 do 01.1945 - służba eskortowa,
- 01.1945 - wycofany ze służby:
Los: 21.12.1945 zdobycz wojenna Wielkiej Brytanii, w 1950r pocięty na złom w Holandii.


Typ Dragen - ex duńskie małe torpedowce; Stocznia Marynarki w Kopenhadze; rok budowy 1928/1931; wyporność:290ton, wymiary: 60,6m x 5,9m x 2,4m; prędkość: 27,5w; uzbrojenie 2x 7,5cm, 2 x 2,0cm, wyrzutnie torpedowe 8 x 457mm, tory minowe..


TFA 3 ex Dragen - przejęty przez Niemców przebudowany na poławiacz torped; przebieg służby:
- 08.1941 - 14.05.1945 - 26 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (poławiacz torped)
Los: 14.05.1945 zatonął na wodach zatoki Flensburskiej po wejściu na minę.

TFA 5 ex Hvalen - przejęty przez Niemców przebudowany na poławiacz torped; przebieg służby:
- 08.1941 - 05.1945 - 26 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (poławiacz torped)
Los: 14.6.1945 ciężko uszkodzony w porcie Flensburg na skutek eksplozji amunicji zgromadzonej na statku Donau; w sierpniu 1945 zwrócony Danii.

TFA 6 ex Laxen - przejęty przez Niemców przebudowany na poławiacz torped; przebieg służby:
- 08.1941 - 05.1945 - 26 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (poławiacz torped)
Los: 14.6.1945 ciężko uszkodzony w porcie Flensburg na skutek eksplozji amunicji zgromadzonej na statku Donau; w sierpniu 1945 zwrócony Danii.

Typ ulepszony Dragen - rok budowy 1933/1934; zmiany: 2 x 8,7cm, 2 x 2,0cm, wyrzutnie torpedowe: 6 x 457mm, tory minowe.

TFA 4 ex Glenten - przejęty przez Niemców przebudowany na poławiacz torped; przebieg służby:
- 08.1941 - 05.1945 - 26 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (poławiacz torped)
Los: po zakończeniu wojny zwrócony Danii, podczas holowania w lipcu 1945 do Kopenhagi zatonął.

TFA 1 ex Hogen - przejęty przez Niemców przebudowany na poławiacz torped; przebieg służby:
- 08.1941 - 05.1945 - 26 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (poławiacz torped)
Los: 14.6.1945 ciężko uszkodzony w porcie Flensburg na skutek eksplozji amunicji zgromadzonej na statku Donau; w sierpniu 1945 zwrócony Danii.

TFA 2 ex Ornen - przejęty przez Niemców przebudowany na poławiacz torped; przebieg służby:
- 08.1941 - 05.1945 - 26 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (poławiacz torped)
Los: 14.6.1945 ciężko uszkodzony w porcie Flensburg na skutek eksplozji amunicji zgromadzonej na statku Donau; w sierpniu 1945 zwrócony Danii.


Okręty Cele

Ahrensburg - ex norweski statek chłodnia Prinsdal (stocznia: Burmeister & Wain, Kopenhagen; rok budowy: 1939; wymiary: 97,54m x 13,92m x 7,35m; wyporność: 2.988 ton; armator cywilny: Fruchtreederei H. Schuldt z Hamburga) ex przebieg służby:
- 12.1939 - 05.1940 - U-Ausbildungsflottille, Neustadt?
- 05.1940 - 09.1941 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt cel)
- 10.1941 - 09.1942 - 25 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
- 09.1942 - 1943 - 23 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
- 1943 - 05.1944 - 24 Flotylla U-bootów, Memel (okręt cel)
Od 5.1944 do 9.1944 oddany do dyspozycji Dowództwa Armii Norwegia

Angelburg - ex norweski statek chłodnia Viator (stocznia: Öresundsvarvet AB, Landskrona; rok budowy: 1938; wymiary: 97,25m x 13,94m x 7,79, wyporność: 3.053 ton; prędkość: 15w: armator cywilny Fruchtreederei H. Schuldt z Hamburg); przebieg służby
- 09.1939 - 05.1940 - U-Ausbildungsflottille, Neustadt? (okręt cel)
- 05.1940 - 16.06.1944 - U-Schule/24 Flotylla U-bootów, Memel (okręt cel)
Los: od 16.6.1944 ponownie przebudowany na statek chłodnię; po wojnie wykorzystywany do transportu rannych z Europy na wyspy Brytyjskie, na mocy porozumień dotyczących podziału mienia poniemieckiego przekazany Wielkiej Brytanii, gdzie otrzymał nazwę Empire Wharf a od 1947 Zent; w lipcu 1962 pocięty w Bruggi (Belgia) na złom.
Wydarzenia z życia jednostki:
- w dniu 11.11.1941 w pobliżu bazy w porcie Memel zderzył się z U 580, który poszedł na dno wraz z 12 członkami załogi:

Askari - ex belgijski frachtowiec Atlantier (stocznia: Öresundsvarvet A/B, Landskrona, rok budowy: 1940/1941; wyporność 4.911 ton; budowany dla belgijskiego armatora Maritime Belge SA); przejęty przez Niemców w 1941 po przekazaniu go przez szwedzką stocznię i nazwany Askari; przebieg służby:
- 19.9.1943 - 05.1945 - 25 Flotylla U-bootów, Libau, Gotenhafen, Travemünde (okręt cel)
Los: 28.6.1945 na mocy porozumień dotyczących podziału mienia poniemieckiego przekazany Wielkiej Brytanii, skąd został oddany Belgii, gdzie pływał pod nazwą President Catier; od 1964 filipiński President Quezon; w 1972 jako Lucky Five popłynął do stoczni złomowej Kaohsiung na Taiwanie.

Bolkoburg - ex polski statek pasażersko - towarowy Warszawa II, ex Ostwind (stocznia: J.C.Smit De Noord Amsterdam; rok budowy: 1938/1940; wymiary: 94,5m x 13,5m, wyporność: 3.436 ton, prędkość: 14w; budowany dla polskiego armatora Polbryt); przejęty przez Niemców podczas prac wykończeniowych w stoczni w 1940r; ukończony jako Ostwind; przebieg służby:
- 07.1941 - 12.1941 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt cel)
- 01.1942 - 04.1945 - 26 Flotylla U-bootów, Pillau (okręt cel)
- 04.1945 - 4.5.1945 - 25 Flotylla U-bootów, Travemünde (okręt cel)
Los: 4.5.1945 na południe od wyspy Fehmarn trafiony bombami i rakietami przez brytyjskie samoloty, w wyniku czego stanął w płomieniach; osadzony na mieliźnie; po wojnie wrak okrętu został wydobyty przez polską stronę celem remontu; po stwierdzeniu dużego ogromu zniszczeń kadłub statku pocięto na złom a główny silnik zastosowano na nowobudowanym frachtowcu Monte Cassino.
Wydarzenia z życia jednostki:
- 20.08.1943 podczas nocnych ćwiczeń o godz. 22:30 (podawana też jest godzina 23:30) dochodzi do kolizji z U-670, który tonie.
- 09.09.1943 niedoszła "Warszawa II" ma kolejną kolizję tym razem w pobliżu portu Pillau z promem artyleryjskim MFP 267, który został poważnie uszkodzony.

Celebes - ex holenderski frachtowiec Celebes,; przebieg służby:
- 11.1943 - 09.1944 - 27 Flotylla U-bootów Gotenhafen (okret cel)
Od 09.1944 do 20.3.1945 używany jako transportowiec na Bałtyku.
Los: 20.3.1945 ciężko uszkodzony podczas nalotu alianckich samolotów na Hamburg; 13.6.1945 oddany do remontu; od 22.11.1946 ponownie pod holenderską banderą z niezmienioną nazwą Celebes; od 1967 peruwiański Paracas; 7.2.1974 sprzedany na złom do Taiwańskiej stoczni złomowej w Kaohsiung.

Christian Sinding - ex norweski Viator (wyporność: 3.035 ton; prędkość: 16w); przebieg służby:
- 1.9.1943 - 29.11.1943 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt cel)
Los: 29.11.1943 po kolizji z U 129 w Danzig-Neufahrwasser osadzony na dnie; 01.12.1943 podniesiony z dna i oddany do remontu; 25.8.1945 ponownie norweski Viator; od 09.1946 francuski Guinee, od 1963 taiwański Comfort; w 1969 pocięty na złom na Taiwanie.

Damsterdijk - ex holenderski frachtowiec Damsterdijk/ ex Mulhausen (stocznia: Wilton, Schiedam; rok budowy: 1930; wyporność: 10.234 ton; prędkość: 14,5w; armator cywilny Holland Amerika Line); przejęty w 1940r przez Niemców po zajęciu Holandii; przebieg służby:
- 03.1943 - 05.1945 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt cel)
Los: W maju 1945 ciężko uszkodzony podczas nalotu alianckich samolotów na port i bazę w Kiel; od 16.1.1946 remont i gruntowna przebudowa statku; od 28.1.1949 ponownie pod holenderską banderą jako Dalerdijk; od 26.7.1943 panamski Presvia, w sierpniu 1963 sprzedany na złom do Japonii.

Daressalam - ex turecki statek pasażersko - towarowy Savas (rok budowy: 1939; wyporność: 6.133 ton); przebieg służby:
- 08.1941 - 12.1941 - 26 Flotylla U-bootów, Pillau (okręt cel)
- 01.1942 - 07.1944 - 24 Flotylla U-bootów, Memel (okręt cel)
Od 16.7.1944 - okręt baza S-bootów
Los: w dniu 16.9.1944 przebywający w Kiel (na wysokości mostu Blüchera) na skutek trafienia bombą lotniczą stanął w płomieniach oraz częściowo osiadł na dnie; po wojnie w 1945 roku wydobyty i odholowany do Hamburgu, gdzie wykorzystywano go jako pływający hotel; w 1947r na mocy porozumień dotyczących podziału mienia poniemieckiego przekazany Stanom Zjednoczonym; w 1953 pocięty na złom.

Duala - ex statek pasażersko-towarowy Dogu (stocznia: Bohm & Voss Hamburg; rok budowy: 1938/1941; wymiary 125m x 16m x 6,5m: wyporność: 6.133 ton; prędkość: 16w); przebieg służby:
- 06.1941 - 1943 - 26 Flotylla U-bootów, Pillau (okrętu towarzyszącego)
- 1943 - 01.1944 - 26 Flotylla U-bootów, Pillau (okręt cel)
Los: 5.7.1945 brytyjska zdobycz wojenna Empire Oak; od 1946 sowiecki Piotr Welkij; od 1947 polski Jagiełło; od 1949 ponownie sowiecki Piotr Wielkij; 20.11.1973 pocięty na złom.

Füsilier - ex frachtowiec (6.157 ton); przebieg służby:
08.1943 - 09.1944 - okręt cel podlegający BdU
Od 09.1944 do 20.11.1944 - transportowiec wojska i sprzętu
Los: 20.11.1944 na skutek błędu nawigacyjnego wszedł na północ od portu Memel na mieliznę a następnie został ostrzelany przez sowiecką artylerię; wrak statku został ostatecznie zniszczony 5.12.1944 torpedami wystrzelonymi przez U 475.

Goya - ex norweski frachtowiec (stocznia: Akers-Werft Oslo; rok budowy: 1940/43; wymiary: 141,2m x 17,37m x 7,76m; wyporność: 5.230 ton; prędkość: 15,5w; armator cywilny: Reederei Mowinckel); przejęty podczas budowy przez Niemców w kwietniu 1940r; przebieg służby:
- 06.1943 - 07.1943 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt towarzyszący)
- 08.1943 - 09.1944 - 24 Flotylla U-bootów, Memel (okręt cel)
Los: 17.4.1945 podczas ewakuacji rannych storpedowany i zatopiony na północ od Rozewia przez radziecki okręt podwodny L 3 (pozycja 55.13N, 18.20E).

Grenadier - ex duński frachtowiec England (2.767 ton); przebieg służby:
- 28.4.1944 - 14.5.1945 - 4 Flotylla U-bootów, Stettin (okręt cel)
Los: 14.5.1944 przebywający w remoncie w stoczni Howaldts-Werke w Kiel statek został podczas nalotu alianckich samolotów trafiony bombą lotniczą w wyniku czego stanął w płomieniach i musiał zostać wyrzucony na brzeg.

Hertha - ex statek pasażerski Hertha (stocznia: Stettiner Oderwerke Stettin; rok budowy: 1905; wymiary: 76,28m x 10,35m x 4,08m; wyporność: 1.257 ton; prędkość: 15w; armator cywilny: Seedienst Ostpreussen) ; przebieg służby:
- 06.1938 - 12.1938 - Tender 7 Flotylli U-bootów, Kiel (Tender U-bootów)
- 10.1939 - 03.1940 - U-Schule (okręt mieszkalny/okręt cel)
- 04.1940 - 05.1940 - 2 U-Ausbildungsflottille (okręt cel)
- 05.1940 - 05.1945 - 23 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
Los: 17.9.1945 przejęty przez Brytyjczyków i przemianowany na Heimara a następnie przekazany Grecji; 19.1.1947 zatonął koło Pireusu po wejściu na minę, zginęło 378 osób.

Kanonier - ex belgijski? frachtowiec (6.257 ton); przebieg służby:
- 6.8.1943 - 5.1945 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt cel)
Los: po wojnie przekazany Belgii gdzie pływał pod nazwą Alex van Opstal; od 1959 jugosłowiański Bled; 18.6.1970 pocięty na złom w La Spezia (Włochy).

Kürassier - ex duński statek pasażersko - towarowy Esbjerg II (rok budowy 1929; wymiary: 98,9m x 13,41m x 8,58m: wyporność: 2.762 ton; prędkość: 14,5w; armator: DFDS); przebieg służby:
- 10.9.1944 - 05.1945 - 23 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
Los: 22.7.1945 zwrócony duńskiemu armatorowi; w drodze do Danii wszedł na minę i zatonął; wydobyty i poddany remontowi; od 1947 hiszpański Ciudad de Ibiza; w listopadzie 1978 pocięty na złom w Walencji.

Lothringen - ex nowobudowany we francuskiej stoczni frachtowiec (1.950 ton) przejęty w 1940 roku i ukończony w 1941 jako przerywacz zagród minowych/stawiacz min podporządkowany Gruppe West. W 1943 roku pełnił funkcje okrętu celu. Od maja 1944 ponownie przerywacz zagród minowych. Los: od 17.11.1945 zwrócony Francji; od 1951 brytyjski Londres; od 1963 grecki Ionion II a od 1964 Sofoclis Venizelos, 14.4.1966 spłonął na redzie Pireusu.

Mimi Horn - ex frachtowiec Mimi Hon V (stocznia: Nakskov Skibsvaerft AS, Nakskov; rok budowy: 1943; wyporność: 4.364 ton; armator: Horn Line); przebieg służby:
- 06.1944 - 10.1944 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt cel)
Od 10.44 do 14.1.1945 pełnił służbę transportowca wojska i sprzętu:
Los: 14.1.1945 zatopiony na północny - zachód od Brüsterort przez radzieckie samoloty (pozycja 55.14N, 19.32E).

Minden - ex polski szybki frachtowiec Łódź (stocznia: The
International Shipbuilding and Engineering Company Danzig; rok budowy: ; wymiary: 133,0m x 16,8m x 7,5m; wyporność: 4.724 ton; prędkość: 14,5w; budowany dla armatora Gdynia Ameryka Linie); we wrześniu 1939 przejęty przez Niemców; budowa ukończona w duńskiej stoczni A/S Helsingors Jernskibs og Maskinbyggeri, Helsingor w 1943r; przebieg służby:
- 02.1944 - 10.1944 - 23 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
Los: od 11.7.1945 brytyjski Empire Nidd, 1946 sowiecki Denis Davydov; 1947 zwrócony Polsce gdzie pływał pod nazwą Generał Walter; w lipcu 1970 pocięty na złom w Hongkongu.

Odin - ex statek pasażerski Odin (stocznia: Stettiner Odderwerke Stettin; rok budowy: 1902; wymiary: 77,6m x 10,34m x 4,09m; wyporność: 1.177 ton; prędkość: 14w; armator cywilny: Seedienst Ostpreussen); przebieg służby:
- 10.1938 - 08.1939 - Flotylla Hundius/6 Flotylla U-bootów, Kiel (Tender U-bootów)
- 09.1939 - 03.1940 - U-Schule (okręt cel/jednostka zabezpieczającą ćwiczenia)
- 04.1940 - 05.1940 - 2 Ausbildungsflottille (okręt cel/jednostka zabezpieczającą ćwiczenia)
- 05.1940 - 12.1941 - 25 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel/jednostka zabezpieczającą ćwiczenia)
- 01.1942 - 7.8.1944 - Agrufront (okręt cel/okręt towarzyszący)
Los: 7.8.1944 omyłkowo zatopiony na wodach Zatoki Gdańskiej przez niezidentyfikowanego U-boota.

Pionier - ex holenderski statek pasażersko - towarowy Oranjefontain (stocznia: P. Smit jr, NV Rotterdam; rok budowy: 1939/1940; wymiary: 160,69m x 19.05m; wyporność: 10.575 ton; prędkość 17w); przejęty przez Niemców po zajęciu Rotterdamu w 1940 roku; przebieg służby:
- 10.1942 - 30.4.1944 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt cel)
30.4.1944 wszedł na minę na wschód od Rozewia; odholowany do bazy w Kiel, gdzie po remoncie powrócił pod swoja dawną nazwę i do końca wojny był wykorzystywany, jako pływające kwatery dla oficerów;
- 7.2.1945 - 05.1945 - 24 Flotylla U-bootów, Eckernförde (okręt towarzyszący)
Los: 12.7.1945 remontowany w Newcastle; od 12.9.1945 zwrócony holenderskiemu armatorowi, 8.8.1967 złomowany w Bilbao.

Pionier - ex duński frachtowiec Parkeston (stocznia: A/S Helsingors Jernskibs og Maskinbyggeri, Helsingor; rok budowy: 1924/1925; wymiary: 98,75m x 13,41m x 8,71m; wyporność: 2.761 ton; prędkość: 15,5w, armator cywilny DFDS); przebieg służby:
- 6.61944 - 1.1945 - okręt cel (brak informacji o przydziale)
- 26.1.1945 - 05.1945 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt cel)
Los: 1945 zwrócony duńskiemu armatorowi ponownie Parkeston, od 1964 norweski statek mieszkalny Aker 2, 15.7.1975 pocięty na złom.

Salzburg - ex frachtowiec Salzburg/Panther (rok budowy: 1939; wyporność: 3.457 ton; armator cywilny F. Laeisz, Hamburg); w dniu 12.9.1945 przemianowany na Panther i skierowany do przebudowy na okręt do transportu i przygotowywania torped; 8.9.1941 przemianowany z powrotem na Salzburg; przebieg służby:
- 22.11.1940 - 12.10.1941 - 25 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
- 13.10.1941 - 05.1945 - TEK Gotenhafen (okręt do transportu i przygotowywania torped)
Los: 2.9.1945 brytyjski Empire Mole; 1947 zmiana nazwy na Reventazon; od 1963 grecki Kimolos; od 1972 Ilkon Jan, od 1973 panamski Vassilia K; 31.10.1975 złomowany w stoczni złomowej Kaohsiung na Taiwanie.

Schill - ex duński frachtowiec Aalborghus; przebieg służby:
- 24.11.1944 - 05.1945 - K.d.K. Verband z. V. (dowództwo sił szturmowych) (okręt cel/okręt towarzyszący)
Los: 1945 zwrócony duńskiemu armatorowi; 1968 sprzedany z przeznaczeniem na złom; 16.2.1969zakupiony przez stocznię Burmeister & Wain z przeznaczeniem na okręt mieszkalny i przemianowany na Öbo, 6.9.1972 podczas rejsu do Rotterdamu zatonął 8 mil morskich na północ od Hantsholm.

Seeburg - ex brytyjski frachtowiec Adelaide Star (stocznia: Akt. Burmeister & Wain's Maskin og Skibsbyggeri Kopenhaga; rok budowy: 1938/1950; wymiary: 161m x 21,3m x 10,7m; wyporność: 12.181 ton; prędkość: przeznaczony dla armatora: Blue Star Line Ltd.); przejety przez Niemców po zajęciu Danii w kwietniu 1940 roku; przebieg służby:
- 19.11.1940 - 2.12.1944 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt cel)
Los: 2.12.1944 Zatopiony w rejonie Gdyni przez radziecki okręt podwodny Szcz-407; w 1954 wydobyty przez Polskie Ratownictwo Okrętowe i tymczasowo nazwany Jastarnia; po remoncie wcielony w skład polskie marynarki handlowej jako Dzierżyński, 19.9.1963 osadzony na mieliźnie na rzece Schelde; 1.10.1963 przełamał się an dwie części; od 1964 do 1969 wrak statku pocięty na złom.

Skagerrak - ex ? (1.281 ton); przebieg służby:
- 08.1942 - 07.1943 - 27 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
Los: 20.1.1945 zatonął na zachód od Egeröy po trafieniu torpeda lotniczą zrzuconą przez brytyjski samolot (pozycja58.19N, 06.01.E).

Sumatra - ex holenderski frachtowiec Sumatra (9.280 ton); przebieg służby:
- 9.10.1943 - 05.1945 - 27 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
Los. 15.9.1945 zwrócony holenderskiemu armatorowi, 27.8.1968 sprzedany na złom do stoczni złomowej Kaohsiung na Taiwanie.

Swakopmund - ex turecki Egemen (6.133 ton), przebieg służby:
- 04.1941 - 05.1941 - U-Stützpunkt Kiel (okręt cel)
- 06.1941 - 04.1942 - 26 Flotylla U-bootów, Pillau (okręt towarzyszący)
- 04.1942 - 06.1942 - przebudowywany w Rotterdamie na okręt mieszkalny
- 08.1943 - 03.05.1943 - Agrufront (okręt cel)
Los: 3.5.1945 zatopiony na północny – wschód od wyspy Fehmarn; w 1950 roku wrak wydobyty i pocięty na złom.

Venus - ex norweski statek pasażersko - towarowy Venus II (stocznia: Helsingörs Jernskibs- & Maskinbyggeri, Helsingör; rok budowy: 1931; wyporność: 5.407 ton; prędkość: 19,5w; armator cywilny: Bergen Line); zdobycz niemiecka w 1941r; przebieg służby:
- 6.5.1941 - 20.03.1945 - 26 Flotylla U-bootów, Pillau (okręt cel)
Dowódcy:
- 05.1941 - 11.1941 - FK Lothar Zechlin
- 11.1941 - 04.1943 - nie wyznaczony
- 04.1943 - 20. 03.1945 - OL Reese
Los: 20.03.1945 zatopiony podczas nalotu na Hamburg; po wojnie w 1945 roku wydobyty i przekazany do remontu; 3.5.1948 ponownie w służbie u norweskiego armatora; 19.10.1968 sprzedany na złom.

Wega - ex norweski statek pasażersko - towarowy Vega II (stocznia: Cantieri Riuniti dell Adriatico, Trieste; rok budowy: 1938; wyporność: 7.287 ton; prędkość: 21,5w; armator cywilny: Bergen Line); zdobycz niemiecka w 1941r; przebieg służby:
- 06.1941 - 1 U.L.D. Pillau (okręt cel)
- 06.1941 - 09.1941 - 21 Flotylla U-bootów, Pillau (okręt cel)
- 10.1941 - 03.1942 - 27 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
- 03.1942 - 04.05.1945 - 25 Flotylla U-bootów, Danzig/Libau/Gotenhafen/Travemünde
Los: 4.5.1945 zatopiony przez alianckie samoloty w pobliżu wyspy Fehmarn

Wolta - ex holenderski frachtowiec Aldabi II (stocznia: Nederlandsche Scheepsbouw Mij., Amsterdam; rok budowy: 1941; wyporność: 7.258 ton); zdobyty w trakcie budowy w kwietniu 1940r przez Niemców; przebieg służby:
- 02.1942 - 12.1943 - 27 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
- 01.1944 - 10.1944 - 23 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt cel)
W okresie od 10.1944 do 05.1945 transportowiec wojska a następnie okręt mieszkalny dla żołnierzy Luftwaffe.
Los: 29.6.1945 zwrócony holenderskiemu armatorowi; od 1967 grecki Alba, 9.5.1972 sprzedany do Istambulskiej stoczni złomowej.

Okręty Szpitalne/Towarzyszące/Mieszkalne

Amazone - ex mały krążownik Amazone (stocznia: Germaniawerft Kiel; rok budowy: 1899/1901; wymiary: 104,4m x 12,2m x 5,19m; wyporność: 2.643 ton; prędkość: 21,3); przebieg służby:
- do 5.10.1939 - U.A.K. Kiel (okręt mieszkalny)
- 6.10.1939 - 1945 - E.K.K. Gruppe U-boote (okręt towarzyszący)
- 1945 okręt mieszkalny, Brema
Los: w 1954 pocięty na złom w Hamburgu.

Antonio Delfino - ex statek pasażersko towarowy (rok budowy:1921; wyporność 13.589 ton; cywilny armator: Hamburg Süd Amerika Line); przebieg służby:
- 02.1944 - 03.1945 - okręt koszarowy podporządkowany dowódcy U-bootów w Gotenhafen
Od 03.1945 do 05.1945 okręt do transportu rannych.
Los: od 1.10.1945 brytyjski Empire Halladale; 1.2.1956 sprzedany na złom do stoczni złomowej Arnott w Dalmuir.

Belle Islle - ex francuski Belle Isle; 1942 przejęty przez Kriegsmarine; przebieg służby:
- 01.1943 - 11.1943 - 29 Flotylla U-bootów, Tulon (okręt towarzyszący)
Los: 24.11.1943 ciężko uszkodzony podczas nalotu na port i bazę w Tulonie; podczas nalotu w styczniu 1944 ponownie trafiony i ostatecznie zniszczony; w 1945 wrak wydobyty i pocięty na złom.

Berlin - ex mały krążownik Berlin (stocznia: Marine Werft Danzig; rok budowy: 1902/1905; wymiary: 110,6m x 13,3m x 5,53m; wyporność: 3.250 ton; prędkość: 23w); przebieg służby:
- 1935 - 23.04.1937 - 2 Flotylla U-bootów Saltzwedel, Kiel (okręt mieszkalny)
Od 24.4.1937 do 05.1945 okręt towarzyszący/mieszkalny 1 Flotylli Okrętów Eskortowych.
Los: 31.5.1947 po załadowaniu amunicją chemiczną zatopiony na wodach Skagerraku.

Black Prince - ex statek pasażersko-towarowy (5.039 ton); przebieg służby:
- 08.1940 - 03.1941 - okręt mieszkalny dla żołnierzy Luftwaffe w Osol
- 03.1941 - 05.1941 - K.M.D. Oslo
- 05.1941 - 14.12.1941 - 25 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt towarzyszący/mieszkalny)
Los: 14.12.1941 spłonął w Danzig-Neufahrwasser; 2.6.1942 poddany remontowi i przeznaczony na okręt cel dla samolotów Luftwaffe, w listopadzie 1951 roku pocięty na złom w Antwerpii

Black Watch - ex norweski statek pasażerski Black Watch (stocznia: Akers MV, Oslo; rok budowy: 1938; wyporność: 5.035 ton; armator cywilny Fred Olsen & Co); przebieg służby:
- 08.1940 - 1943 - F.d.U. Kirkenes (okręt mieszkalny)
- 1943 - 4.5.1945 - U-Stützpunkt (wysunięta baza) Hammerfest (okręt mieszkalny)
Los: 4.51945 zatopiony wraz ze stojącym przy burcie U 711 w rejonie Kilbotn-Harstad przez samoloty z brytyjskich lotniskowców HMS Queen, HMS Searcher, HMS Trumpeter.

Christian Radich - ex norweski żaglowy frachtowiec Christian Radich (stocznia: Framnaes Mek. Verksted Sandefjord; rok budowy: 1937;wymiary: 72,50m x 9,70m x 4,5m; wyporność: 676 ton); od kwietnia.1940r zdobycz niemiecka; przebieg służby:
- 1940 - 2.12.1941 - okręt mieszkalny komendanta morskiego regionu Bergen
- 1942 - 06.1943 - okręt mieszkalny Admirała obszaru Polarnego
- 06.1943 - początek 1944 - U-Stützpunkt Kirkenes (okręt mieszkalny)
Początek 1944 skierowany do Niemiec w celu dostosowania go do reoli jednostki szkolenie
Los: 21.10.1944 podczas remontu i modernizacji w stoczni we Flensburgu, przebywający w doku statek przewrócił się ulegając poważnym uszkodzeniom; w sierpniu 1945 podniesiony i przekazany do gruntownego remontu, 5.5.1947 ponownie w służbie, w 1986 jeszcze pływał po morzach i oceanach.

Der Deutsche - ex statek pasażersko-towarowy Sierra Morrena (stocznia: Bremer Vulkan AG Brema; rok budowy: 1924; wyporność: 11.453 ton; armator cywilny: Kraft durch Freude); przebieg służby:
- 02.1941 - 04.1941 - jako okręt koszarowy podporządkowany dowódcy U-bootów w bazie Danzig
- 04.1941 - 07.1944 - 8 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt towarzyszący/mieszkalny)
Od 07.1944 do 02.1945 pełnił funkcje transportowca wojska, a od 02.1945 do 3.5.1945 transportowca rannych;
Los: 3.5.1945 po trafieniu bombami lotniczymi wyrzucony na brzeg w pobliżu wyspy Fehmarn; 1957 podniesiony i skierowany do remontu; od 9.6.1950 jako własność radziecka pływał pod nazwą Asia; po 1970 złomowany.

Deutschland - ex statek pasażerski Deutschland IV (stocznia: Blohm & Voss Hamburg; rok budowy: 1923/1924; wymiary: 203,4m x 21,9m; wyporność: 21.046 ton; prędkość: 19,5w; armator cywilny Hamburg Amerika Line); przebieg służby:
- 12.1941 - 1943 - 25 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt towarzyszący/mieszkalny)
- 1943 - 3.5.1945 - 23 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt towarzyszący/mieszkalny)
Los: 3.5.1945 zatopiony w Neustadt przez aliancie samoloty; w latach 1948/1949 wydobyty i pocięty na złom.

Dragoner - ex duński statek pasażersko - towarowy C.F. Tietgen/Ulan (stocznia: A/S Helsingørs Jernskibs og Maskinbyggeri Helsingborg; rok budowy: 1928, wymiary: 99,27m x 12,22m x 5,18m; wyporność: 1.850 ton; prędkość: 14,7m; armator cywilny: DFDS); przebieg służby:
- 05.1944 - 03.1945 - 24 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt towarzyszący)
- 03.1945 - 05.1945 - 4 Flotylla U-bootów, Stettin (okręt towarzyszący)
Los: 5.9.1945 zwrócony duńskiemu armatorowi, we wrześniu 1969 sprzedany na złom.

General San Martin - ex statek pasażersko - towarowy Thuringia III (stocznia: Howaldtswerke Kiel; rok budowy 1922; wyporność 11.251 ton; armator cywilny Hamburg Süd Amerika Line); przebieg służby:
- 22.1.1940 - 14.1.1941 - 7 Flotylla U-bootów, Königsberg (okręt towarzyszący)
- 15.1.1941 - 28.2.1941 - 7 Flotylla U-bootów, Kiel
- 1.3.1941 - 30.9.1941 - 3 Flotylla U-bootów, Kiel
- 1.10.1941 - 1944 - 8 Flotylla U-bootów, Königsberg
- 1944 - 24.1.1945 - 32 Flotylla U-bootów, Königsberg/Hamburg
Od 25.1.1945 do 3.4.1945 wykorzystywany najpierw jako transportowiec rannych a od 4.4.1945 do 25.6.1945 jako statek szpitalny
Los: 8.10.1945 brytyjska zdobycz wojenna, 1946 przemianowany na Empire Deben i wykorzystywany jako transportowiec wojska, w marcu 1949 pocięty na złom.

Hamburg - ex mały krążownik Hamburg (stocznia: Vulcan, Stettin; rok budowy: 102/1904; wymiary: 110,6m x 13,3m x 5,53m; wyporność: 3.278 ton; prędkość (w czasach młodości): 23w); przebieg służby:
- Od 15.12.1937 F.d.U. Kiel (okręt towarzyszący)
Los: 1944 pocięty na złom.

Hamburg - ex statek pasażerski (stocznia Blohm & Voss Hamburg; rok budowy: 1925/1926, wymiary: 193,5m x 22,1m x ?; wyporność: 22.117 ton; prędkość: 23w; armator cywilny: Hamburg Amerika Line); przebieg służby:
- 01.1940 - 02.1941 - 7 Flotylla U-bootów, Kiel (okręt towarzyszący)
- 03.1941 - 09.1941 - 3 Flotylla U-bootów, Kiel (okręt towarzyszący)
- 10.1941 - 06.1943 - 6 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt towarzyszący)
Los: 7.3.1945 zatonął w pobliżu Sassnitz po wejściu na minę; w 1950 roku wydobyty i przebudowany na przetwórnie wielorybniczą w stoczni Warnowwerft i wcielony w 1960 roku w skład floty handlowej ZSSR pod nawą Jurij Dolgorukij; po 1977 pocięty na złom.

Hansa - ex statek pasażerski (21.131 ton); przebieg służby:
- 09.1940 - 12.1940 - Okręt koszary w bazie w Kiel
- 12.1940 - 06.1943 - 2 U.L.D. Gotenhafen (okręt towarzyszący/mieszkalny)
- 06.1943 - 6.3.1945 - 8 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt towarzyszący/mieszkalny)
Los: 6.3.1945 o godzinie 00:30 wszedł na minę na wysokości latarniowca Gjedser ulegając poważnemu uszkodzeniu, odholowany do Warnemünde, w 1949 roku skierowany do stoczni Warnowwerft w celu przeprowadzenia remontu, 13.10.1955 wcielony w skład radzieckiej floty handlowej pod nazwą Sovetskij Sojuz, od 1980 Sojuz, 1981 pocięty na złom.

Heinz Horn - ex frachtowiec Heinz Horn II/Horn (stocznia: F. Schickau, Elbing; rok budowy 1928, wyporność: 3.994 ton; armator cywilny: Westindische Schiffahrtskontor, Hamburg); przebieg służby:
- 11.1939 - 02.1940 - U-Schule Warnemünde (Tender U-bootów)
- 02.1940 - 01.1941 - U-Ausbildungsflottille (Tender U-bootów)
- 01.1941 - 18.12.1944 - 24 Flotylla U-bootów, Memel/Gotenhafen (okręt towarzyszący)
Los: 18.12.1944 wszedł/wyrzucony na mieliznę w pobliżu Gotenhafen; po podniesieniu odholowany na zachód; w latach 1945/1946 pełnił funkcję okrętu mieszkalnego; 10.7.1946 przekazany Holandii gdzie otrzymał nazwę Betuwe; od 1947 norweski Livarden; od 1954 brytyjski Crete Avon, od 1956 Alderney, w 1961 pocięty na złom w Hamburgu.

Iberia - ex statek pasażerski Magdalena/Iberia (rok budowy: 1928; wyporność 9.829 ton; armator: Hamburg America Line); przebieg służby:
- 06.1940 - 07.1942 - U-Schule Danzig (pływające koszary)
- 07.1942 - 1945 - U.A.K. Danzig (okręt towarzyszący)
- 1945 - 05.1945 - U.A.K. Kiel (okręt towarzyszący)
Los:. 1945 przejęty przez Brytyjczyków; 18.2.1946 przekazany ZSSR; 15.4.1947 otrzyamł nawę Pobieda, po 1977 złomowany.

Knurrhahn - ex pływająca barka, (stocznia Frerecks, Einswarden, rok budowy 1916; wymiary 58,94m x 11mx 2,6m; wyporność: 1250 ton) przebieg służby:
- 1.7.1939 - 31.12.1939 - 6 Flotylla U-bootów Hundius, Kiel (okręt towarzyszący)
- 1.1.1940 - 14.1.1941 - 2 Flotylla U-bootów, Wilhelmshaven
- 15.1.1941 - 30.9.1941 - 1 U.L.D. Pillau
- 1.10.1941 - 1943 - 21 Flotylla U-bootów, Pillau
- 1943 - 05.1945 - 26 Flotylla U-bootów, Pillau/ Warnemünde
Los: 1945 przejęty przez USN, 1948 pływający hotel w Bremie; 1950 pływający hotel w Bonn, 1953 przebudowa w Mannheim, od 16.10.1956 okręt mieszkalny Bundesmarine, w lutym 1987 wystawiony na sprzedaż.

Kurland - ex norweski frachtowiec Hoegh Trader,; przebieg służby:
- 01.1942 - 07.1943 - 27 Flotylla U-bootów, Gotenhafen (okręt towarzyszący)
- 07.1943 - 05.1945 - U-Stüztpunkt Norwegen
Los: 12.8.1945 zwrócony norweskiemu armatorowi, po przebudowie pływa jako Hoegh Silvercrest, od września 1961 John Presthus, od 1968 singapurski Kota Berekat, od 1969 somalijski Hai Eng, w 1974 pocięty na złom w Szanghaju.

Madrid - ex frachtowiec (8.777 ton); przebieg służby:
- 02.1941 - 09.1941 - 26 Flotylla U-bootów, Pillau (okręt towarzyszący/okręt cel)
Los: 09.12.1941 zatopiony w pobliżu Den Helder przez nieprzyjacielskie samoloty.

Musketier - ex duński frachtowiec Jylland (2.762 ton); przebieg służby:
- 06.1944 - 04.1945 - 24 Flotylla U-bootów, Memel/Gotenhafen/Eckernförde
Los: na przełomie marca i kwietnia w związku z problemami z maszynami odholowany do Kiel; 3.4.1945 przebywający na wodach zatoki Kilońskiej został trafiony bombą zapalającą w wyniku czego stanął w płomieniach a następnie osiadł na dnie; po wojnie wydobyty i pocięty na złom.

Nordland - ex ?; przebieg służby:
- 09.1939 - 12.1939 - U-Schule (okręt towarzyszący)
- 12.1939 - 1940 - U-Ausbildungsflottille, Wesermünde (okręt mieszkalny dla dowództwa flotylli)
- 1940 - 1944 - 24 Flotylla U-bootów, Memel (okręt towarzyszący)
- 1944 - 05.1945 - 23 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt towarzyszący)
Los: w marcu 1946 przekazany ZSSR, gdzie pływał po nazwą Derzhavin, 1966 podczas holowania do stoczni złomowej w Naskov zatonął u wybrzeży Norwegii.

Oceana - ex statek pasażerski Neptunia/Meteor II (stocznia: Bremer Vulkan AG Bremen; rok budowy 1912/1913; wyporność 8.794 ton; armator cywilny Hamburg Amerika Line); przebieg służby:
- 12.1939 - 04.1941 - K.M.D. Hamburg (pływające koszary)
- 04.1941 - 06.1941 - „Mars” Gotenhafen (pływające koszary)
- 06.1941 - 09.1941 - 2 U.L.D. Gotenhafen (okręt towarzyszący)
- 06.1941 - 05.1945 - 22 Flotylla U-bootów, Gotenhafen/Wilhelmshaven (okręt towarzyszący)
Los. 22.6.1945 przejęty przez Brytyjczyków i nazwany Empire Tarn; 1946 przekazany Zssr i nazwany Sibir, w 1963 pocięty na złom we Władywostoku.

Pretoria - ex statek pasażerski Pretoria (stocznia: Blohm & Voss, Hamburg, rok budowy: 1935/1936; wymiary: 166,77m x 22,10m, wyporność: 16 662 ton: prędkość: 18w: armator cywilny: AG Deutsche Ostafrika-Linie); przebieg służby:
- 29.11.1939 - 31.12.1939 - U.A.K. (okręt towarzyszący)
- 1.1.1940 - 12.1940 - 2 Flotylla U-bootów, Wilhelmshaven (okręt towarzyszący)
- 12.1940 - 02.1945 - 1 U.L.D. Pillau (pływające koszary)
- 02.1945 - 05.1945 - statek szpitalny
Los: przejęty przez Brytyjczyków i przemianowany na Empire Doon, w 1949 przemianowany na Empire Orwell; listopad 1958 przemianowany na Gunnung Djati, w 1962 sprzedany do Indonezji, od 1979 transportowiec wojska Tanjung Pandan, w 1984 nadal w służbie.

Preussen - ex statek pasażerki Preussen (? ton); przebieg służby:
- 01.1942 - 09.1942 - 26 Flotylla U-bootów, Pillau (okręt towarzyszący)
- 09.1942 - 03.1943 - 25 Flotylla U-bootów, Danzig (okręt towarzyszący)
- 03.1943 - 05.1945 - Agrufront
Los: od 1948 polski Diana, w 1961 pocięty na złom.

Robert Ley - ex statek pasażerki Robert Ley (stocznia Howaldtswerke Hamburg; rok budowy 1938/1939; wymiary 203,8m x 24,1m; wyporność: 27.288 ton; prędkość: 15,5w; armator cywilny: Kraft durch Freude); przebieg służby:
- 25.09.1939 - 22.11.1939 - statek szpitalny
- 1940 - 1 U.L.D. Neustadt (statek mieszkalny)
- 1940 - 07.1944 - 21 Flotylla U-bootów Neustadt/Pillau (statek mieszkalny/od 1942 roku pływające koszary)
- 07.1944 - 09.1944 - transportowiec rannych
- 09.1944 - 03.1945 - 1 U.L.D. Hamburg (okręt towarzyszący)
Los: 24.3.1945 ciężko uszkodzony w Hamburgu podczas nalotu nieprzyjacielskich samolotów, 1.6.1947 odholowany do Anglii celem pocięcia na złom.

Sandnaes - ex norweski Sandnaes (? ton); przebieg służby:
- 16.10.1941 - 05.1945 - U-Stützpunkt Narwik (okręt mieszkalny/pływające koszary)
Los: 1945 zwrócony norweskiemu armatorowi, od 1949 Soma; od 1967 Hustel; w 1974 wykreślony z rejestrów flot

Sierra Cordoba - ex statek pasażerski Sierra Cordoba (stocznia Bremer Vulkan AG Bremen, rok budowy 1923/1924; 11.492 ton; armator cywilny: Norddeutscher Lloyd, Bremen); przebieg służby:
- 08.1941 - 09.1941 - U-Stützpunkt, Kiel (okręt mieszkalny/okręt sztabowy),
- 10.1941 - 02.1944 - 5 Flotylla U-bootów, Kiel (okręt towarzyszący)
- 02.1944 - 4.8.1944 - 8 K.L.A. Hamburg (okręt mieszkalny)
Los. 4.8.1944 ciężko uszkodzony na skutek nalotu na Hamburg, 18.1.1948 podczas holowania do angielskiej stoczni złomowej, zatonął koło Fanö (pozycja 55.50N, 07.33E).

Stella Polaris - ex norweski statek pasażersko Stella Polaris (stocznia: Götaverken Shipyard, Göteborg, rok budowy 1927, wymiary 126,8m x 15.54m x 5,18m; wyporność: 5.020 ton, prędkość: 15w; armator cywilny: Bergen Line); przebieg służby:
- 10.1940 - 12.1940 - pełni funkcję jednostki rekreacyjnej
- 01.1941- 08.1941 - FdU Norwegen (okręt mieszkalny)
- 08.1941 - 03.1942 - pełni funkcję jednostki rekreacyjnej
- 03.1942 - 05.1945 - U-Stützpunkt Narwik (pływające koszary)
Los: w 1945 zwrócony norweskiemu armatorowi; w późniejszym okresie sprzedany szwedzkiemu armatorowi; od 10.1969 pływający hotel w Tokyo; w 2006r sprzedany szwedzkiej firmie, która nadal miała go wykorzystywać jako pływający hotel; 2.9.2006 w trakcie holowania do chińskiej stoczni, gdzie miał przejść remont przed powrotem do europy zatonął 280 mil na południowy - zachód od Tokio.

Steuben - ex statek pasażerski München/General von Steuben (stocznia Vulcan Werft Stettin; rok budowy 1923; wymiary 168,0m x 26,6m x 10,5m; 14.660 ton; 16.3w); przebieg służby:
- 03.1944 - 07.1944 - U-Stützpunkt Danzig (okręt mieszkalny/pływające koszary)
- 07.1944 - 10.2.1945 - FdU Ost (okręt towarzyszący)
- 07.1944 - 12.1944 - wykorzystywany jako transportowiec do przewozu rannych
Los: 10.2.1945 podczas rejsu ewakuacyjnego na zachód zatopiony na wysokości Ustki przez radziecki okręt podwodny S-13 (pozycja 54.41N, 16.51E).

St. Louis - ex statek pasażerski St. Louis (stocznia Bremer-Vulkan w Bremie, rok budowy 1925/1929; wymiary 175m x 22m; 16.732 ton; 16w, armator cywilny Hamburg-America Line); przebieg służby:
- 02.1940 - 02.1941 - 1 Flotylla U-bootów, Kiel (okręt towarzyszący/mieszkalny)
- 02.1941 - 06.1941 - 2 Flotylla U-bootów, Kiel (okręt towarzyszący/mieszkalny)
- 07.1941 - 30.08.1944 - 5 Flotylla U-bootów, Kiel (okręt towarzyszący/mieszkalny)
Los: 30.9.1944 poważnie uszkodzony podczas nalotu na bazę w Kiel (na skutek pożaru wywołanego trafieniem bomby znaczne część pomieszczeń uległa spaleniu); od lutego 1945 roku po remoncie ponownie w służbie; od 1946r pełni funkcję pływającego hotelu w Hamburgu; w 1950 pocięty na złom w Bremerhaven.

Tanga - ex szwedzki frachtowiec Bullaren (rok budowy: 1918; wyporność: 5.722 ton); zakupiony w 1941 roku od szwedzkiego armatora i skierowało do przebudowy na okręt cel; przebieg służby:
- 06.1942 - 06.1943 - 2 A.d.U - (okręt cel/okręt mieszkańców)
- 06.1943 - 11.1944 - Torpedoschule Travemünde
- 11.1944 - 12.1944 - transportowiec do przewozy rannych
Los: 20.12.1944 ciężko uszkodzony podczas nalotu na Libau; 5.1.1945 wycofany ze służby; od maja 1945r zdobycz brytyjska; od 1950 po remoncie ponownie szwedzki pod nazwą niezmienioną nazwą Tanga; od lipca 1961 brytyjski Pamaru; 19.12.1961 sprzedany na złom do japońskiej stoczni złomowej.

Ubena - ex statek pasażerski Ubena (rok budowy 1927/1928; wyporność: 9.554 ton; armator cywilny: German East Africa Line); przebieg służby:
- 11.1939 - 02.1941 - 7 Flotylla U-bootów Kiel (okręt towarzyszący/okręt mieszkalny)
- 03.1941 - 12.1941 - 3 Flotylla U-bootów Kiel (okręt towarzyszący/okręt mieszkalny)
- 01.1942 - 08.1942 - 5 Flotylla U-bootów Kiel (okręt towarzyszący/okręt mieszkalny)
- 08.1942 - 02.1945 - 21 Flotylla U-bootów Pillau (okręt towarzyszący/okręt mieszkalny)
- 02.1945 - 05.1945 - transportowiec wojska
Los: 17.7.1945 zdobycz brytyjska pływająca pod nowa nazwą Empire Ken; 20.9.1957 pocięty na złom w stoczni Arnott Young w Dalmuir.

Usambara - ex statek pasażerski Usambara (rok budowy 1922, wyporność: 8.690 ton; armator prywatny: Deutsche Afrika-Linien, Hamburg); przebieg służby:
- 02.1940 - 06.1941 - 7 Flotylla U-bootów, Kiel
- 07.1941 - 11.04.1944 - 4 Flotylla U-bootów, Stettin
Los: 11.4.1944 ciężko uszkodzony podczas nalotu na Stettin; 20.3.1945 ponownie trafiony podczas nalotu; 30.03.1945 wrak statku zatopiony został na wschód od Kranichwerder.

Koniec cz. 1
Ostatnio edytowano 25.09.08, 17:34 przez Brodołak, łącznie edytowano 11 razy
Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.769.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Uapa » 13.09.08, 23:38

'Kawał' dobrej roboty.
Żaglowiec Christian Radich w zeszłym roku był w Szczecinie na TTSR i trzymał się całkiem dobrze ;)
Uapa
Oberleutnant zur See
 
Tonaż: 289.000 BRT

Dołączył(a): 21.04.05, 19:21
Lokalizacja: Alt Stettin

Postprzez ObltzS » 14.09.08, 11:17

Witam !
Znakomite opracowanie Brodołak - takiego zestawienia nie ma nawet www.uboat.net czy www.ubootwaffe.net nie wspominając o innych "ubootowych" powszechnie znanych stronach, które są zaliczane do znaczących i wiarygodnych.
Brawo !!!

P.S. A Jatzoo niech pilnuje, aby Brodołaka "nie podkupił" Horst w ramach akcji "łowców talentów" :D
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.706.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Jatzoo » 14.09.08, 18:35

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami dorzucimy jakieś fotki, i wrzucimy cały artykuł na główną stronę :-)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.326.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez ObltzS » 14.09.08, 20:22

Witam !
Jeśli materiał ilustracyjny, to głównie chyba poprzez google - a może Brodołak już cokolwiek ma w swoim archiwum ?
P.S.
Artykuł wart głównej strony jak najbardziej, ale prośba do Brodołaka - czy w ramach korekty można "wytłuścić" nazwy okrętów, łatwiej i szybciej te nazwy wpadałyby w oko i byłyby lepiej zauważalne w całym tekście. Dzięki.
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.706.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Brodołak » 14.09.08, 20:28

Nie ma problemu, jutro wytłuszczę nazwy poszczególnych okrętów, a co do fotek, to poszukam na dyskach bo gdzieś miałem parę fotek okrętów baz; trochę fotek widziałem w necie (głównie jednostek ex norweskich).
Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.769.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Postprzez ObltzS » 14.09.08, 20:48

Witam !
Proponuję Wszystkim, którzy natrafią na jakiekolwiek strony w necie z ilustracjami wymienionych przez Brodołaka okrętów pomocniczych Flotylli U-Bootów, aby zamieszczali te adresy :
GRILLE : http://facta-nautica.graptolite.net/Grille.html
WILHELM GUSTLOFF : http://www.mierzejewski.info/Wilhelm_Gustloff.html
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.706.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Brodołak » 15.09.08, 06:03

Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.769.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Myszkin » 15.09.08, 07:59

PRETORIA: http://www.die-graue-flotte.de/magic_viewtopic.php?f=123&t=464 (czwarte zdjęcie od góry)

EDIT: fotki DONAU, ERWIN WASSNER, OTTO WUNSCHE, SAAR, WALDEMAR KOPHAMEL, WEICHSEL: http://www.marinepage.de/uboot037.html
Myszkin
Kapitän zur See
 
Tonaż: 960.000 BRT

Dołączył(a): 24.05.05, 15:57
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski/Warszawa

Postprzez ObltzS » 15.09.08, 16:51

ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.706.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Brodołak » 19.09.08, 14:30

Witam
Oto link na całkiem świeżą fotkę żaglowca Christian Radich
http://www.shipspotting.com/modules/mya ... lid=729391
Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.769.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Brodołak » 22.09.08, 10:32

Witam
Do listy okrętów pomocniczych dodałem ubogi (brak szczegółowych informacji w necie) wykaz poławiaczy torped przydzielonych flotyllom szkolnym U-bootów.
Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.769.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Postprzez ObltzS » 22.09.08, 13:17

Witam !
Kapitanie Broda - jesteś niesamowity.
Szacunek Brodołak - ObltzS.
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.706.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Brodołak » 22.09.08, 13:26

O poławiaczach przypomniałem sobie wczoraj jak przeglądając stare numery magazynu Morze Statki i Okręty natrafiłem na artykuł poświęcony polskim trałowcom typu Jaskółka i ich wojennej służbie w Kriegsmarine no i zacząłem szukać informacji w necie o tego typu jednostkach w szkolnych Flotyllach U-bootwaffe.
P.S. Nasze ptaszki tez służyły jako poławiacze torped (bodajże bazowały w Gdyni), ale nie udało mi się ustalić ich wojennego przydziału.
Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.769.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Brodołak » 23.09.08, 06:12

Witam
Oto link na fotkę kolejnej pomocniczej jednostki a mianowicie statku celu Venus.
http://www.riverseainternational.co.uk/ ... us1931.htm
Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.769.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Brodołak » 25.09.08, 17:32

Cz 2. Spisu jednostek pomocniczych (po wstawieniu poławiaczy torped trochę tekstu "zjadło" :D stąd ta 2 część)

Veendam - ex holenderski statek pasażerski Veendam (stocznia Harland & Wolff Ltd. Belfast, rok budowy 1923; wyporność: 15.450 ton; armator cywilny: Holland Amerika Line); uszkodzony podczas nalotów na Rotterdam w 1940 roku niedługo potem zdobyty przez Niemców, skierowany do remontu i przebudowy na okręt mieszkalny, przebieg służby:
- 03.1942 - 26.5.1943 - U-Stützpunkt Hamburg (okręt mieszkalny)
- 26.5.1943 zatopiony podczas nalotu na Hamburg, niedługo potem wydobyty i skierowany na remont.
- koniec 1943 - 4.11.1944 - 31 Flotylla U-bootów, Hamburg (pływające koszary)
Los: 4.11.1944 trafiony bombą podczas nalotu na Hamburg i częściowo wypalony; 31.12.1944 ponownie trafiony podczas nalotu na Hamburg bomba tym razem w przedział maszynowni, na skutek tego trafienia statek osiadł na dnie; w 1945 wydobyty; 15.1.1946 oddany do remontu; w służbie od 30.1.1947, w 1952 pocięty na złom w Baltimore.

Walter Rau - ex statek przetwórnia wielorybnicza Walter Rau (stocznia: Deutsche Werft AG Hamburg; rok budowy 1937; wymiary 175m x 22,7m x 10,2 m; wyporność: 13752 BRT; prędkość: 12w; armator cywilny: Walter Rau Walfang AG); przebieg służby:
- 11.1940 - 03.1945 - 25, 24 i 18 Flotylla U-bootów (okręt mieszkalny)
- 03.1945 - 05.1945 - wykorzystywany do transportu rannych
Los: od 21.11.1945 brytyjska zdobycz wojenna, w grudniu 1945 przekazana norweskiemu armatorowi i przemianowana na Kosmos IV, od 1971 japoński Kyokusei Maru, od 1980 południowo koreański pod niezmieniona nazwą, w 1982 jeszcze w eksploatacji.

Wilhelm Gustloff - ex statek pasażerski Wilhelm Gustloff (stocznia: Blohm & Voss Hamburg, rok budowy 1937/1938; wymiary: 208,9m x 23,50m x 6,5m; wyporność: 25.484 ton, prędkość: 15,5w; armator cywilny: Kraft durch Freude); przebieg służby:
- 22.11.1940 - 30.1.1945 - 2 U.L.D. Gotenhafen (okręt mieszkalny/od maja 1943r pływające koszary)
Los: 30.1.1945 zatopiony na wysokości Ustki przez radziecki okręt podwodny S 13 (pozycja 55.08N, 17.39,5E).

Zenith - ex statek pasażerski Frigga /ex Deutschland (stocznia: Nuscke & Co; rok budowy: 1924/1925; wymiary: 61,75m x 8,5m x 3,5m; wyporność: 557 ton; prędkość: 13; armator cywilny: Seedienst Ostpreussen Stettin); w 1939 przejęty przez Krigsmarine i wykorzystywany jako jednostka szkolno - nawigacyjna oraz okręt baza U-bootów. Los: radziecka zdobycz wojenna przemianowana na Orion, po 1960r pocięty na złom.

Okręty remontowe i zaopatrzeniowe

Huascaran - ex statek pasażersko - towarowy Huascaran (stocznia: Blohm & Voss Hamburg; rok budowy 1938; wymiary ?; 6.951 ton; 17w; armator cywilny Hamburg America Line); przebieg służby:
- 11.1939 - 1941 - Okręt remontowy 1, przeznaczony do obsługi pancerników i U-bootów.
- 1941 - 05.1945 - Okręt remontowy 1, stacjonujacy w Trondheim
Dowódcy:
- 1944 - KKdR Hans Kieff
Los: od 14.11.1945 brytyjska zdobycz wojenna; od 7.2.1948 kanadyjski Beaverbrae, od 1.11.1954 włoski Aurelia, od 1970 grecki Romanza; od 1977 panamski pod niezmieniona nazwą; 17.10.1979 wszedł na mieliznę koło wyspy Dhenousa; 19.10.1979 ściągnięty z mielizny i odholowany do Syros w celu przeprowadzenia remontu; od 1980 ponownie w służbie jako Princesa Victoria; w 1991 sprzedany cypryjskiemu armatorowi New Ambassador Leisure Cruises of Cyprus, po jego zbankrutowaniu statek do 1997 stał na sznurku w Pireusie, w 1997 sprzedany cypryjskiemu armatorowi Paradise Cruises of Cyprus, 4.10.1997 zniszczony przez pożar, w kwietniu 1998 odholowany do Alexandrii, w celu pocięcia na złom.

Kamerun - ex frachtowiec Kamerun (stocznia: Bremer Vulkan AG, Bremen; rok budowy 1938/1939, wymiary 127,5m x 17,9m, wyporność: 5.042 ton, prędkość: 15w; armator cywilny Woermann Linie); 13.11.1939 przejety przez Kriegsmarine i skierowany do przebudowy na okręt remontowy/warsztatowy i wcielony w 1940 roku do służby w nowej roli przebieg służby:
- 10.1940 -1943 - 1 U.L.D. Pillau (okręt remontowy/warsztatowy)
- 1943 - 1944 - FdU Norwegen, Narwik (okręt remontowy/warsztatowy)
- 1944 - 05.1945 - KdK/Lehrdo. 250 (okręt remontowy/warsztatowy)
Los: 12.11.1945 brytyjska zdobycz wojenna; od 1947 norweski Goya; od 1961 Reina; od 1962 Svanholm; od 1963 Hilde; od 1964 grecki Melina; 19.7.1969 sprzedany na złom do taiwańskiej stoczni złomowej w Kaohsiung.

Kärnten - ex tankowiec bez nazwy budowany w Holandii (stocznia: C. Van der Giessen, Krimpen a/d IJssel; rok budowy 1939/1941; wyporność: 5660 ton; prędkość: 15,2w) przebieg służby:
- 08.1942 - 05.1945 - U-Stüzpunkt Kirkenes, podległy FdU Norwegen (okręt zaopatrzeniowy)
Los: 28.12.1945 zdobycz wojenna ZSSR przemianowana na VB 415, od 1964 jako Polyarnik pływa we Flocie Oceanu Spokojnego; w 1990 skreślony z listy floty.

Südmeer - ex tankowiec Sydis/ex statek wielorybniczy Toroid/ex kablowiec Colonia (stocznia: Wigham Richardson & Co Newcastle; rok budowy: 1902; wymiary 148,5m x 17,8m x 9m; wyporność: 8.133 ton; prędkość: 13w; ostatni armator cywilny: Ölmühlen-Rohstoffe GmbH Hamburg); przebieg służby:
- 12.1941 - 02.1942 - okręt sztabowy stacjonujący w Petsamo
- 02.1942 - 14.10.1944 - U-Stützpunkt Kirkenes (okręt zaopatrzeniowy)
Los: 14.10.1944 zatopiony o godzinie 10:36 w Porsangerfjord po trafieniu dwoma lotniczymi torpedami zrzuconymi przez radzieckie samoloty (pozycja 70.03N, 25.18E).

Dźwigi Pływające

Karl Junge - w 1939r przyporządkowany stoczni Kriegsmarine Werft w Wilhelmshaven
Wilhelm Brenner - w 1939r przyporządkowany stoczni Kriegsmarine Werft w Wilhelmshaven.
Ohm - 22.8.1941 przyjęty do służby w stoczni Kriegsmarine Werft Kiel
Watt - 25.11.1942 przyjęty do służby w stoczni Kriegsmarine Werft Kiel


Słowniczek:
A.d.U. (Admiral der U-boote) - Admirał U-bootów
E.K.K. (Erprobungskomando fur Kriegsschiffneubauten) - jednostka zajmująca się przeprowadzaniem prób morskich nowobudowanych okrętów.
FdU (Führer der U-boote) - dowódca U-bootów
KdK (Kommando der Kleinkampfverbände) - dowództwo broni małej szturmowej
T.E.K. (Torpedo Erproungs Kommando) - jednostka zajmująca się testowaniem torped.
ULD (U-boot Lehr Division) - Dywizja szkoleniowa U-bootów

Bibliografia:

Książki/artykuły prasowe:
1.) Busch Rainer/Röll Hans-Joachim: Der U-Boot-Krieg: Der U-Boot-Bau auf Deutschen Werften von 1935 bis 1945 tom 2
2.) Czejarek Roman - szczecińska biała flota przed rokiem 1945; MSiO 8-9/06
3.) Czejarek Roman - Seedienst Ostpreussen; MSiO 3/08
4.) Jarosz Jacek - Brunatny armator; MSiO 4/97
5.) Jarosz Jacek- Robert Ley; MSiO 5/99
6.) Jarosz Jacek - Wielorybnicze statki bazy; MSiO 6/99
7.) Jarosz Jacek - Zatopienie transportowca Goya; MSiO 1/01
8.) Knudsen Svein Aage - Deutschen U-boote vor Norwegen 1940 - 1945
9.) Twardowski Marek - Niedoszła Warszawa; MSiO 1/02
10.) Sitek Andrzej - Dramat Wilhelma Gustloffa; MSiO 5/99

Internet:
1.) http://uboat.net
2.) http://www.warsailors.com/homefleetsingles/vega.html
3.) http://www.warsailors.com/homefleetsing ... laris.html
4.) http://www.warsailors.com/homefleetsingles/venus.html
5.) http://oceania.pbwiki.com/Other+German+Auxiliary+Ships
6.) http://chrito.users1.50megs.com/handels ... liste7.htm
7.) http://www.faktaomfartyg.se/parkeston_1925.htm
8.) http://www.faktaomfartyg.se/cf_tietgen_1928.htm
9.) http://www.forum-marinearchiv.de/smf/in ... 7.msg88134
10.) http://www.theshipslist.com/ships/lines/horn.htm
11.) http://www.theshipslist.com/ships/lines ... south.html
12.) http://www.theshipslist.com/ships/lines/hamburg.html
13.) http://www.theshipslist.com/ships/lines ... m.html#dam
14.) http://www.gratisweb.com/juanvq/ciudaddeibiza/index.htm
15.) http://www.damster.be/Damsterdyk.htm
16.) http://www.belgian-ships.be/p-z.htm
17.) http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/
Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.769.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Następna strona

Posty: 35 • Strona 1 z 21, 2

Powrót do II Wojna Światowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron