1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Spolszczenie GWX 3.0 jako prezent pod choinkę

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 84 • Strona 4 z 41, 2, 3, 4

Re: Spolszczenie GWX 3.0 jako prezent pod choinkę

Postprzez Alexander » 14.02.14, 21:15

Właściwie, to bez zmian.

Kupiłem Silent Hunter 3 PL Kolekcja Klasyki. Zainstalowałem. Działa.
Pobrałem GWX 3.0. Zainstalowałem. Działa.
Włączam oryginalne mody z tegoż GWX. Działa.
Pobrałem spolszczenie Olamagato. Zainstalowałem. Nie działa :roll:
Po instalacji samego spolszczenia (przez JSGME) wszystko na pierwszy rzut oka wygląda znakomicie. Ekran podczas ładowania gry posiada polskie napisy i banderę RP. Menu gry jest w języku polskim. Akademia morska (opis treningów) jest w języku polskim. Identycznie jest z misjami pojedynczymi, kampanią, muzeum i opcjami. Problem pojawia się w momencie ładowania gry. W języku polskim mam opisane cele misji. Po załadowaniu około 3/4 gry (kampania) pojawia się komunikat o błędzie (program SH3 przestał działać) i wracam do pulpitu (po kilku/kilkunastu sekundach). Próba odinstalowania moda kończy się fiaskiem. W prawdzie powraca on na pole 'nieczynnych modów', lecz nadal gra jest spolszczona i efekt jest ten sam-nie mogę zagrać.


Niemal identycznie ma się sytuacja z modem Hardcore Fixes. Po instalacji moda gra (po uruchomieniu) ładuje się (do menu) lecz po drodze wyskakuje błąd i znów powracam do pulpitu. :roll:
Proszę o POMOC.
Alexander
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 10.000 BRT

Dołączył(a): 04.02.14, 13:39

Re: Spolszczenie GWX 3.0 jako prezent pod choinkę

Postprzez Fisher99 » 14.02.14, 22:16

A robiłeś instalację odwracalną spolszczenia jak pisał Olamagato? Ja miałem tak samo,ale zrobiłem instalację odwracalną,w JSGME wybrałem "Spolszczenie dla GWX 3.0" i wszystko mi ładnie chodzi.
Fisher99
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 5.000 BRT

Dołączył(a): 15.06.11, 19:02

Re: Spolszczenie GWX 3.0 jako prezent pod choinkę

Postprzez Alexander » 15.02.14, 18:33

Instalacja odwracalna powiadasz?
Rozumiem z tego, że powinienem zrobić nowy folder, tam rozpakować wszystkie mody (czy też jedynie spolszczenie? :idea: ) następnie podmienić z tymi w katalogu zainstalowanej gry i dodatkowo wrzucić do katalogu MODS pod nazwą _Patch GWXPL5 ?

Proszę o rozwikłanie moich wątpliwości i o plan tej operacji.
Alexander
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 10.000 BRT

Dołączył(a): 04.02.14, 13:39

Re: Spolszczenie GWX 3.0 jako prezent pod choinkę

Postprzez typhonn » 18.02.14, 17:28

Alexander napisał(a):Właściwie, to bez zmian.

Kupiłem Silent Hunter 3 PL Kolekcja Klasyki. Zainstalowałem. Działa.
Pobrałem GWX 3.0. Zainstalowałem. Działa.
Włączam oryginalne mody z tegoż GWX. Działa.
Pobrałem spolszczenie Olamagato. Zainstalowałem. Nie działa :roll:
Po instalacji samego spolszczenia (przez JSGME) wszystko na pierwszy rzut oka wygląda znakomicie. Ekran podczas ładowania gry posiada polskie napisy i banderę RP. Menu gry jest w języku polskim. Akademia morska (opis treningów) jest w języku polskim. Identycznie jest z misjami pojedynczymi, kampanią, muzeum i opcjami. Problem pojawia się w momencie ładowania gry. W języku polskim mam opisane cele misji. Po załadowaniu około 3/4 gry (kampania) pojawia się komunikat o błędzie (program SH3 przestał działać) i wracam do pulpitu (po kilku/kilkunastu sekundach). Próba odinstalowania moda kończy się fiaskiem. W prawdzie powraca on na pole 'nieczynnych modów', lecz nadal gra jest spolszczona i efekt jest ten sam-nie mogę zagrać.


Niemal identycznie ma się sytuacja z modem Hardcore Fixes. Po instalacji moda gra (po uruchomieniu) ładuje się (do menu) lecz po drodze wyskakuje błąd i znów powracam do pulpitu. :roll:
Proszę o POMOC.




Witam.Miałem taki sam problem z SH 3 + GWX 3 + spolszczenie.

Instalacja odwracalna nie pomogła - tu jest opis jak to zrobić

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=4756&n=19

u mnie niestety to nie pomogło,przejrzałem dziennik zdarzeń komputera i odkryłem ze mam problem z "NvStreamSvc NvVAD initialization"

Jeżeli znajdziesz u siebie takze cos takiego to oto rozwiazanie tego problemu - mnie pomogło i SH3 nareszcie działa.

W pasek start wpisujemy cmd.exe, klikamy prawym na cmd i Uruchom jako Administrator - następnie wpisujemy po kolei:

sc stop "NvStreamSvc"
sc config "NvStreamSvc" start= disabled

Uwaga! start= (spacja musi być)disabled

Jeśli nie pomoże, posuwamy się krok dalej:

sc delete "NvStreamSvc"


Jeżeli to nadal nie pomaga, wchodzimy w Odinstaluj lub zmień program a następnie odinstalowujemy NVIDIA Virtual Audio

Jeszcze jedna sprawa jeżeli chodzi wydanie SH3 Kolekcja Klasyki:

1. Instalacja SH III (kolekcja klasyki) - polska wersja językowa
2. Usunięcie z katalogu głównego gry pliku SH3.exe - czołówka to co mówi Piotr Fronczewski, że tam poleca itd.
3. Zmiana nazwy pliku _SH3.exe na SH3.exe (usunięcie podkreślnika)
4. Instalacja GWX
5.w katalogu głównym z grą C:/ ubisoft/kolekcja klasyki - data - movies - Intro -usuń ten folder

Mnie te zabiegi pomogły :D

pozdro
typhonn
Leutnant zur See
 
Tonaż: 118.000 BRT

Dołączył(a): 15.07.07, 07:54

Re: Spolszczenie GWX 3.0 jako prezent pod choinkę

Postprzez Alexander » 21.02.14, 16:12

Dziękuję za odpowiedź!
Te frazy wpisywane do cmd.exe mam wpisywać już na zainstalowanym modzie spolszczenia czy przed instalacją?
Alexander
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 10.000 BRT

Dołączył(a): 04.02.14, 13:39

Re: Spolszczenie GWX 3.0 jako prezent pod choinkę

Postprzez Fisher99 » 21.02.14, 17:21

Wydaje mi się, że to trzeba zrobić już po zainstalowaniu spolszczenia. Warto spróbować.
Fisher99
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 5.000 BRT

Dołączył(a): 15.06.11, 19:02

Re: Spolszczenie GWX 3.0 jako prezent pod choinkę

Postprzez typhonn » 21.02.14, 19:06

Witam.Gdy wyświetli się błąd SH3.exe rozwiń go tzn.w oknie błędu po lewej na dole rozwiń go i będziesz miał opisane czego dotyczy błąd lub zobacz podgląd zdarzeń w panelu sterowania komputera.U mnie gdy rozpoznałem błąd to odinstalowałem grę i naprawiłem błąd poprzez cmd, po tym zabiegu zainstalowałem SH3+GWX+spolszczenie i pieknie śmiga.
Jak bedziesz znał nazwe błędu (w moim przypadku NvStreamSvc ) lub identyfikator zdarzenia to daj znac - postaram się pomóc.

Dodam ze SH3 + GWX działał mi znakomicie,problemy pojawiły się u mnie po wgraniu spolszczenia ale po tych "zabiegach" co opisałem, wszystko ładnie śmiga ze spolszczeniem.
typhonn
Leutnant zur See
 
Tonaż: 118.000 BRT

Dołączył(a): 15.07.07, 07:54

Re: Spolszczenie GWX 3.0 jako prezent pod choinkę

Postprzez Alexander » 23.02.14, 15:20

Dzięki, dzięki i dzięki Typhonn! :lol:
Spolszczenie działa na reszcie po Twoich poradach! :D Jeszcze raz dziękuję.
Alexander
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 10.000 BRT

Dołączył(a): 04.02.14, 13:39

Re: Spolszczenie GWX 3.0 jako prezent pod choinkę

Postprzez Alexander » 25.02.14, 14:03

Działa super, jednakże nadal pozostaje sprawa Hardcore Fixes :evil:
Na dodatek, to mam Windows 8 i nie wiem jak sprawdzić ten błąd ...
Alexander
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 10.000 BRT

Dołączył(a): 04.02.14, 13:39

Poprzednia strona

Posty: 84 • Strona 4 z 41, 2, 3, 4

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron