1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 78 • Strona 4 z 41, 2, 3, 4

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez lichen9 » 18.01.13, 17:02

A i jeszcze jedno, dziwne mi się wydaje że gdy wpływam do jakiegoś portu W. Brytanii (coś a'la U47) to w nim eskorta-niszczyciele, przy nabrzeżu tylko niszczyciele 8) :lol: :P
Trochę to dziwne, i jeszcze tyle czasu straciłem na wpłynięcie, a tam tylko niszczyciele :?
lichen9
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 11.000 BRT

Dołączył(a): 13.01.13, 11:54

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez robert69 » 27.06.13, 19:09

Witam wszystkich. Moje zderzenie z rzeczywistoscia jest znacznie bardziej tragiczne. W ogole nie moge grac, to znaczy ze po zainstalowaniu gry nie jestem w stanie jej uruchomic! Nie dzieje sie kompletnie NIC!!! Gra zajmuje kilka GB dysku, a jakoby jej nie bylo! Dziwna sprawa to m. in. to, ze w zadnym momencie instalacji nie poproszono mnie o kod aktywacyjny dostarczony z gra! Gwoli ciekawosci dodam, ze dysponuje GeForce 8800GTS wraz z najnowszymi sterownikami, a gra twierdzi, ze powinienem miec 191.07 lub nowsze! W ogole nic z tego nie rozumiem! Nie bede sie rozwodzil nad sprzetem, ale spelnia wymagania gry z naddatkiem. Prosze o pomoc. Pozdrawiam. P.S Ciagle niemiecka klawiatura bez znakow diakrytycznych. Sry!!!
robert69
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 3.000 BRT

Dołączył(a): 26.06.13, 13:36

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez zeppelin » 28.01.14, 09:41

Zastanawiam sie nad kupnem tej gry : koledzy, czy w trybie expert realizm jest większy?
Co ma się dodatkowo do dyspozycji?
zeppelin
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 5.000 BRT

Dołączył(a): 22.01.14, 10:49

Poprzednia strona

Posty: 78 • Strona 4 z 41, 2, 3, 4

Powrót do SH V



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość