1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Patch 1.2

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 28 • Strona 2 z 21, 2

Re: Patch 1.2

Postprzez winters » 23.05.10, 10:23

Nie mogę znaleźć tego patcha na stronach Ubikacji. Znalazłem go na Gameshellu i na jakiejś innej stronie. Naturalnie, nie chce się zainstalować.
Porozmawiałem o tym z panem z polskiej Ubikacji. Poradził mi wyczyścić folder TEMP i pozamykać inne programy. To też nic nie dało.
Pan z Ubikacji poprosił o DxDiag i mail. Ciekawe, co mi odpiszą. W czasie rozmowy z panem z Ubikacji (klozetowy, nie?) w tle słyszałem głośne rozmowy, jakąś muzę i ogólny harmider. Czyli impreza. Fajną mają pracę...

Ktoś ma pomysł na instalację patcha? Aha, ten z Gameshella ma numer 1.02
winters
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 40.000 BRT

Dołączył(a): 20.11.05, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Patch 1.2

Postprzez Frezio » 18.07.10, 11:08

Spróbuj go pobrać przez game updater.
Frezio
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 51.000 BRT

Dołączył(a): 06.04.10, 12:13

Re: Patch 1.2

Postprzez winters » 16.08.10, 10:34

Tak, game updater wszystko rozwiązał. W głównym folderze gry wszedłem w Support, kliknąłem co trzeba i ok.
A teraz ciekawostka, która z pewnością zainteresuje wszystkich fanów Ubisoft.
Oto treść maila, jaki mi przysłali 26 maja.

"Witam Pana,
Patch 1.02 nie został jeszcze wydany przez Ubisoft. Jesli zostanie on wydany powinien zainstalować sie automatycznie przy uruchomieniu gry.
Proponuję Panu pobierać patche tylko i wyłącznie z oficjalnych stron internetowych.
Z pozdrowieniami,
Pomoc Techniczna Ubisoft"

Co istotne, dzień wcześniej, wieczorem 25 maja, pobrałem patch przy pomocy game updatera.
Moja odpowiedź, choć mnie strasznie korciło, była wyważona...

"Szanowni Państwo!
Patch 1.2 do gry Silent Hunter 5, zapewniam Was, istnieje. Tak się składa, że zainstalowałem go
wieczorem 25 maja, niecałe 24 godziny przed przysłaniem przez Was poniższego maila z informacją, że go nie
ma.Wystarczy wejść do głównego katalogu gry w folder Support, a dalej.... dowiedzcie się sami.

To tyle, jeśli chodzi o Ubikację...
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów... "
winters
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 40.000 BRT

Dołączył(a): 20.11.05, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Posty: 28 • Strona 2 z 21, 2

Powrót do SH V



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości