1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

10-lecie www.ubootwaffe.pl

Moderator: Jatzoo

Posty: 18 • Strona 1 z 1

10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez Jatzoo » 23.05.10, 23:06

No cóż... i stało się :wink:

Pozostaje mi tylko podziękować wszystkim za te długie lata razem spędzone - za Waszą wytrwałość, cierpliwość, i chęć niesienia pomocy do dalszego rozwijania witryny :) Jako nagroda - główny serwis http://www.ubootwaffe.pl w nowej odsłonie, mam nadzieję, że wszystkim przypadnie do gustu :wink:

Oby następne 10 lat było równie udane jak te poprzednie :lol:


PS. Dłuższe podsumowanie minionej dekady, zapewne też się pojawi 8)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez ahacy » 23.05.10, 23:40

Wobec powyższego wszystkiego najlepszego i wielu kolejnych dekad w glorii i chwale /atakować to my ale nie nas!/.
I żeby nasz www. U-Boot waffe.pl zawsze wychodził zwycięsko jak tym razem.

Pozdrawiam. Tomek
ahacy
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 35.000 BRT

Dołączył(a): 17.11.07, 11:03
Lokalizacja: Zatoka Gdańska

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez pefu » 24.05.10, 08:29

Gratulacje i życzę kolejnych 10 lat. Co ja gadam 100 lat:)
pefu
Oberfähnrich zur See
Oberfähnrich zur See
Vip User
 
Tonaż: 63.000 BRT

Dołączył(a): 22.07.05, 08:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez Brodołak » 24.05.10, 09:51

Sto lat sto lat niechaj żyje nam !!!
10 lat istnienia w naszej rzeczywistości to naprawdę duży sukces, zważywszy na poruszaną tematykę gratulacje i kolejnych lat istnienia.

Korzystając z okazji ze swojej strony obiecuję, że będę się starał jak dokładniej (jak na moje warunki :D ) przedstawić historie wszystkich nieopisanych jeszcze U-bootów (pracy tak na 10 kolejnych lat :D ) oraz uzupełnić historie już istniejące.
Pozdrawiam Brodołak
Brodołak
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.770.000 BRT

Dołączył(a): 04.01.06, 13:36
Lokalizacja: Piastów

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez Jatzoo » 24.05.10, 10:03

Dziękuję wszystkim razem i z osobna :)

Brodołakowi należą się odrębne podziękowania gdyż bardzo wiele wnosi do rozwoju strony, i pewnie gdyby nie on, to wiele rzeczy nigdy by nie ujrzało światła dziennego :wink:

Podziękowania również dla wszystkich moderatorów, dzięki którym ja mam o wiele, wiele mniej roboty porządkowej - tak trzymać :D
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez ObltzS » 24.05.10, 21:01

Witam !

Z przyjemnością powtórzę dzisiaj to, co napisałem uprzednio w innym temacie :

Jatzoo napisał :
Niniejszym ogłaszam, że wersja 'Beta Preview RC3' stała się wersją oficjalną


Jacek - wyrazy podziwu i uszanowania za wytrwałość, za pomysł i koncepcję a nade wszystko za odwagę Twoich marzeń i wyobrażeń, co do kształtu, wyglądu i funkcjonalności tej witryny - 10 lat temu zapewne może nie do końca byłeś przekonany, że sam pomysł takej witryny i o takiej tematyce będzie miał powodzenie i utrzyma się chociaż przez pierwszy rok jej istnienia - jak się okazało, ma ona grono swoich stałych zwolenników i sympatyków, nie licząc zapewne tych, którzy "wpadają" tu na chwilę, nie zarejestrowali się jako jej użytkownicy, ale powracają co pewien czas, by sprawdzić - co nowego...

Spod "tego adresu" wyszła także grupa osób, która założyła już swoją własną witrynę poświęconą głównie modelarstwu okrętowemu - oczywiście U-Bootów - a niektórzy, po pierwszych swoich dokonaniach na tej właśnie stronie, pubikują swoje własne, o dobrym i przyzwoitym poziomie artykuły o U-Bootach w różnych periodykach o wojenno-morskim charakterze ...
Dzięki tej witrynie zawiązało się pomiędzy jej użytkownikami [głównie poprzez Forum] wiele trwałych znajomości, wymieniana jest korespondencja [prywatnie i nie tylko] a Forum stało się miejscem, gdzie w szybki i wygodny sposób można nie tylko wymienić się poglądami, ale także czasem pokłócić w tzw. gorących tematach :)

Ponieważ w kraju konsekwentnie i nieprzerwanie dbasz o rozwój zainteresowania tematyką U-Bootwaffe [a internet ma swoja siłę] - powinieneś otrzymać honorowe członkowstwo Freundeskreis Traditionsarchiv Unterseeboote - FTU e. V. :)

Jak się domyślam, życie rodzinne nareszcie powróci do pełnej stabilizacji ... :D

Dziękujemy Jacek i pozdrawiamy - ObltzS
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez Jatzoo » 25.05.10, 14:13

ObltzS -> dziękuję, ale pamiętaj proszę, że i Twoja w tym zasługa, że witryna i forum nadal istnieją, a ja pomimo kolejnych lat na karku nadal mam chęć do jej rozwijania i utrzymania.

10 lat temu kiedy strona pierwszy raz pojawiła się w sieci, nie sądziłem, że wytrwa tyle lat. O czymś takim jak 'forum' wtedy w internecie (który sam był w powijakach) nikt jeszcze nie słyszał. Sam dostęp do materiałów był mocno ograniczony - jeżeli dobrze pamiętam, to Trojca wydał I część swojej monografii, i chyba dopiero miał się ukazać Blair. O Amazonie i dostępie do literatury zagranicznej można było tylko pomarzyć. Nie to co teraz, kiedy można wejść na google, i wszystkie informacje zostaną podane na tacy. Zresztą, wystarczy zobaczyć w dział recenzji książek - blisko 50 zrecenzowanych pozycji, z czego wiele (bardzo bardzo wiele) czeka na swoją recenzję. Widać to również po artykułach z początków istnienia - niektóre w ogóle nie nadawały się już do opublikowania w nowej odsłonie strony ze względu na błędy i braki - to co pozostało... nadaje się tylko do gruntownego przepisania i poszerzenia o nowe fakty.

Niezmiernie mnie cieszy to, że Forum pomimo wielu burz które przez nie się przetoczyły, nadal istnieje. To Wy tworzycie ubootwaffe.pl, i za to Wam chwała :wink: Mam nadzieję, że może za kolejne 10 lat uda się wreszcie zorganizować jakiś zlot, i poznać wszystkich Was osobiście :D
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez winters » 01.06.10, 16:21

Cóż można powiedzieć.... "Heute Stechen Wir ins Blaue Meer", Kameraden!
Wielkie dzięki Jatzoo za wytrwałość, pracę i wiarę. I cierpliwość. Strona i forum są nieocenione.
Zebrało się tu świetne bractwo i tu zawsze zaglądam.

Oby to przedsięwzięcie miało zawsze "stopę wody pod kilem".

Ahoj!
winters
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 40.000 BRT

Dołączył(a): 20.11.05, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez Jagdtiger » 06.06.10, 10:47

Ciesze się że miałem okazję oglądać rozwój serwisu "prawie" od samego początku :mrgreen:
Gratuluje i oby tak dalej..
Jagdtiger
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 508.000 BRT

Dołączył(a): 16.02.03, 20:43
Lokalizacja: 3miasto

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez wolfx » 06.06.10, 19:15

Wielkie dzięki Jatzoo za wytrwałość, pracę i wiarę. I cierpliwość. Strona i forum są nieocenione.
Zebrało się tu świetne bractwo i tu zawsze zaglądam.

Wszystko zostało powiedziane tak trzymać :D
wolfx
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 14.000 BRT

Dołączył(a): 06.11.08, 18:18

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez typhonn » 15.06.10, 14:05

wolfx napisał(a):
Wielkie dzięki Jatzoo za wytrwałość, pracę i wiarę. I cierpliwość. Strona i forum są nieocenione.
Zebrało się tu świetne bractwo i tu zawsze zaglądam.


nic dodać,nic ująć.
typhonn
Leutnant zur See
 
Tonaż: 118.000 BRT

Dołączył(a): 15.07.07, 07:54

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez Radek » 17.08.10, 08:31

wszystkiego najlepszego forumowicze !!!!!!!!! :)
Radek
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 19.000 BRT

Dołączył(a): 01.08.10, 13:48
Lokalizacja: www

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez bodo-k » 16.09.10, 22:36

I ja się łączę z życzeniami wszystkiego najlepszego i oby tak dalej
bodo-k
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 7.000 BRT

Dołączył(a): 15.06.06, 15:38

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez Myszkin » 21.11.10, 20:16

Mocno spóźnione, ale szczere - Wszystkiego Najlepszego i kolejnych 10(100) lat życzę ! :)
Myszkin
Kapitän zur See
 
Tonaż: 960.000 BRT

Dołączył(a): 24.05.05, 15:57
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski/Warszawa

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez ObltzS » 21.11.10, 20:57

Witam !

Przecieram oczy i ... niesamowite - Myszkin, jasny gwint - po jakich to morzach Ciebie nosiło :D
Miło, że wpadłeś na Forum - tylko nie daj znowu tak długo czekać ...
Pozdrowionka.
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez Jatzoo » 22.11.10, 10:46

Życzyłbym sobie z tej okrągłej rocznicy byś częściej Myszkin do nas zaglądał ;-)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez Glasisch » 30.03.11, 07:28

Cześć,

ja w takiej nietypowej sprawie, bo co wchodzę, na stronę, to widzę liczbę przeglądających ludzi. Do tej pory od 25 do 75, a dzisiaj 125, o tej godzinie! To są wprawdzie bardzo dobre wyniki, które nie mają inne fora, ale tam ludzie dyskutują i coś się dzieje, a tutaj, jak w polskim filmie, że pozwolę sobie zacytować słowa niezapomnianego Maklakiewicza z "Rejsu", nic się nie dzieje, nuda, żadnych dialogów, żadnej akcji, więc zapalam papierosa i wychodzę z kina więc, coś chyba nie jest tak? Czyżby licznik zwariował. Niby przegląda to taka masa ludzi i nikt się nie kwapi odezwać, coś to dziwne jest?
Glasisch
Leutnant zur See
 
Tonaż: 191.000 BRT

Dołączył(a): 15.06.05, 19:56
Lokalizacja: Bytom

Re: 10-lecie www.ubootwaffe.pl

Postprzez Jatzoo » 30.03.11, 13:09

Google, MSN i Yahoo - oto wielka trójka odwiedzających i szpiegujących ;-)

Co do kwestii "nic się nie dzieje", no cóż.. w pewnym wieku są ważniejsze rzeczy niż nasze hobby, a tak się składa, że większość osób z boomu "zaraz po powstaniu" strony, w chwili obecnej "dorosła", i już ani nie studiuje ani nie uczy się, co wiąże się również z totalnym brakiem wolnego czasu.
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03


Posty: 18 • Strona 1 z 1

Powrót do Witryna i Forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość