1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 78 • Strona 2 z 41, 2, 3, 4

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez rrghost » 10.03.10, 13:09

Panowie piękny bug znalazłem możemy strzelać z działa jak i z działka pod wodą :lol:
1.wynurzenie
3. wychodzimy sobie na mostek i płyniemy na nim podziwiając widoczki i chmurki czasem mewki
4.dajemy ręcznie rozkaz zanurzenia 8 metrów czekamy chwile
5.schodzimy do działa i podziwiamy świat z pod wody
6.PIĘKNY SYMULATOR ŁODZI PODWODNEJ NIE MA CO
7.KOSZT 119 ZŁ EMPIK
8. POZDRAWIAM
rrghost
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 6.000 BRT

Dołączył(a): 10.03.10, 12:57

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez pw524 » 10.03.10, 13:37

Ja jestem totalnie zawiedziony.
Grafika mi się wcale nie podoba.
Interfejs TRAGICZNY, to kręcenie myszką to jakiś idiota wymyślił.
Wydawanie rozkazów koszmar.
119 zł wywalone w błoto.
pw524
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 337.000 BRT

Dołączył(a): 02.12.07, 18:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez ajzik » 10.03.10, 13:57

Zawiedziony czy nie, ale kupiłeś i o ile nie będziesz się domagać zwrotu kasy to tylko to się liczy, Ubisoft zarobił ...

A tak przy okazji, może ktoś się orientuje (bo jeśli za parę miesięcy wyjdą jakieś znośne patche, nie mówiąc o czymś na kształt GWX, to może sobie sprawię), czy na Core2Duo 2,5 Ghz i GF120GT da się w SH V jako tako pogrywać (powiedzmy nisko-średnie ustawienia) ?
ajzik
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 1.000 BRT

Dołączył(a): 10.03.10, 13:53

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez thor88 » 10.03.10, 20:10

k... tyle czekałem na SH5, kupiłem i się wk... :) żenada, chodzenie po okręcie może być dodatkiem a nie głównym elementem gry, grafika spoko. Teraz niech ktoś grafikę i efekty połączy z SH3 i będzie dobra gra:)
thor88
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 5.000 BRT

Dołączył(a): 01.01.10, 16:36

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez pw524 » 10.03.10, 21:29

Dokładnie!!! Wszyscy się podniecają tym chodzeniem a prawda jest taka że przejdą 2 razy w tę i z powrotem i im się znudzi.
No i to PIE..... kręcenie tą myszką!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak jak by nie mogło być w kursorach tak jak bylo.
pw524
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 337.000 BRT

Dołączył(a): 02.12.07, 18:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez rrghost » 11.03.10, 10:32

Pograłem troszkę i mogę powiedzieć jedno tylko MODY ratują tą grę polecam DAS BOT mod !!!!
rrghost
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 6.000 BRT

Dołączył(a): 10.03.10, 12:57

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez ariel30 » 11.03.10, 19:31

Powiem tak - padaczka jakich mało!!! Kupiłem oryginalną i musiałem crackiem potraktować, żeby zagrać, bo przy moim połączeni radiowym nie łączy się z serverami Ubi. Co za debil takie coś wymyślił, żeby pograć to trzeba wykupić u prowaidera stałe łącze, najlepiej lan jakiś!!! Już mi się odechciało grania w SH5. Zaczynałem grać jeszcze na Commodore 64, ale teraz to gorszy gniot niż mogłem się spodziewać! Jednym słowem szkoda kasy.
ariel30
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 12.000 BRT

Dołączył(a): 11.03.10, 19:25
Lokalizacja: Puławy

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez Tasman » 11.03.10, 20:08

Silent Hunter 5 jest tak zajebisty, że po dwóch godzinach męczarni odpaliłem Silen Hunter 3 i przegrałem całą noc co nie zdarzyło mi się od dłuższego czasu. Czerpałem z tego wielką przyjemność!!! Odżyłem a byłem naprawdę zdołowany! Powodzenia ubisoft, natenczas nie ma takiej możliwości abym wywalił na nowego gniota choćby symboliczną złotówkę. Może kiedyś...
Tasman
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 91.000 BRT

Dołączył(a): 10.03.06, 17:32
Lokalizacja: Navan

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez pw524 » 11.03.10, 21:02

Dobra ja się też poddaję. Co chwila to jakieś nowe rozczarowanie, próbował ktoś strzelać z działa??? Ja nawet doszedlem do niego ale skutecznie wycelować to już graniczy z cudem.
Ja kapituluję i (chyba) zapominam o SH5, przynajmniej póki nie wyjdzie jakiś konkretny mod na tą chałę.
pw524
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 337.000 BRT

Dołączył(a): 02.12.07, 18:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez GMac » 12.03.10, 00:00

Próbował i to z dobrym skutkiem (4frachty na dnie), działo jest czułe na falowanie więc ostrrzał z 4km jest piekielnie trudny tutaj realizm lepszy niz w sh4 a o sh3 nawet nie wspomnę. Wszyscy chcieli mieć w sh3 chodzenie po okrecie jako dodatek do klawiszologi tutaj nie ma klawiszologi jest tylko sprint po okręcie by sprawdzić cokolwiek. Interfejs w którym głównym manipulatorem jest mysz to dla symulatora morderstwo. Chodzić po okręcie szybko się odechciewa. Aktualnie polecam granie z zaaplikowanym krakiem, zbyt częste obcowanie z brylantem intelektu ubisoftu, jakim jest zabezpieczenie i warunki grania, może zakończyć się pobytem w pokoju bez klamek ;)
Ostatnio edytowano 12.03.10, 09:52 przez GMac, łącznie edytowano 1 raz
GMac
Leutnant zur See
 
Tonaż: 163.000 BRT

Dołączył(a): 30.10.06, 21:44

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez hubin » 12.03.10, 05:18

Bardzo żałuję swojej racji. Z tego co widzę moje obawy się potwierdziły, zdecydowanie rok można się wstrzymać z zakupem tego gniota.
Nie warto sobie psuć radości z gry i marnować czasu na granie w coś co jest dalekie od oczekiwań.
hubin
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 24.000 BRT

Dołączył(a): 24.03.08, 02:40

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez kimano-u96 » 12.03.10, 06:23

Jednym słowem SH3 na razie górą.Ciekawe gdyby inna firma zdecydowała się na stworzenie właśnie takiego naprawdę super symulatora bądż ludzie którzy mają o tym naprawdę spore pojecie,a na forach jak widać takich nie brakuje.
kimano-u96
Korvettenkapitän
 
Tonaż: 413.000 BRT

Dołączył(a): 28.11.07, 16:59
Lokalizacja: Górzno

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez GMac » 12.03.10, 09:37

hubin: "Nie warto sobie psuć radości z gry i marnować czasu na granie w coś co jest dalekie od oczekiwań."
Problem wynika z kwestii iż nasze prywatne oczekiwania są kompletnie inne niż cel obrany przez Ubi. Podchodząc do SH4 i SH5 z przekonaniem że SH3 to prawie ideał i następne części powinny być kopią sh3 z poprawkami na pewno nie znajdziecie nic ciekawego w nowszych częściach a może nawet nie ciekawego ale nie spojrzycie na podejście do tematu z innej strony.

kimano-96: "Jednym słowem SH3 na razie górą.Ciekawe gdyby inna firma zdecydowała się na stworzenie właśnie takiego naprawdę super symulatora bądź ludzie którzy mają o tym naprawdę spore pojecie,a na forach jak widać takich nie brakuje."
SH3 z modami górą bo jakbym miał postawić na przeciwko siebie SH3 i SH4 bez modów to ocena ogólna taka sama. Osobiście wole SH4 z modami chociażby dlatego, że jest dostępna druga strona konfliktu. Co do innej firmy to wątpię by w naszych czasach powstało coś sensownego. Napisanie porządnego kawałka kodu kosztuje, aktualnie takt procesora jest tańszy niż godzina pracy programisty, skoro kosztuje to musi się zwrócić, a żeby się zwróciło musi być dla mas a nie dla nas maniaków. Sami zapaleńcy oblatani w temacie też niewiele pomogą bo bez koderów są tylko ekspertami tematu a przydała by się jeszcze kasa na realizację.

Z wypowiedzi na forum o SH4 i SH5 wyłazi postawa małego dziecka, ma być tak jak my sobie myślimy a jak jest inaczej to jest be i niewarte naszej uwagi. Proponuje wychylić nie tylko peryskop na powierzchnię ale także głowę by spróbować oceniać określony produkt w perspektywie szerszej niż własne wyobrażenia lub przez pryzmat ideału jakim jest SH3. Ilu z was gra w podstawkę SH3 ? Ilu z was pamięta ilość błędów jakie miał SH3 na starcie ? Ciekawy jestem ilu z was przebiło się przynajmniej raz przez całą wojnę w SH4 z modami. Suby amerykańskie to kompletnie inna liga i trzeba uczyć się grac od nowa ale wg niektórych wypowiedzi na forum jest to wyzwanie ponad siły i zdolności intelektualne.

SH5 jest próbą ukierunkowania produktu na szerszego odbiorcę, uproszczone sterowanie i inne duperele, nie mienia to jednak sytuacji, że aby oceniać dany produkt trzeba go poznać, grając 10min w porywach do godziny to trochę mało. Nie bronię UBI, tylko uważam, że zanim zaczniecie obsypywać kamieniami najnowszą część powinniście w nią pograć a dopiero potem się wypowiadać, a na pewno nie powinniście porównywać do przemodowanej części gry którą znacie na pamięć. Pomyślcie trochę, pisanie takich gier to nie wolontariat, skoro dział programistów Silenta ma się w UBI utrzymać musi znaleźć szerszego odbiorcę. Nie będzie symulatora z prawdziwego zdarzenia w naszych czasach, pogódźcie się z tym. Poczytajcie trochę o prawach jakimi rządzi się rynek gier/rozrywki elektronicznej. Ktoś z was w ogóle się orientuje jaki jest okres popularności danego tytułu na gigantycznym rynku gier ?

Wyżej też są moje negatywne uwagi, na szybko bo po 45min grania, mimo że przeważają w niej minusy mam zamiar zgłębić najnowszą część tak samo jak poprzednią.
Szkoda pieniędzy na najnowszą część ? To nie kupujcie, kto was zmusza ?
Poczekajcie aż zostanie wydane w klasyce a do tego czasu na pewno będą mody poprawiające grywalność, tak samo jak to było z poprzednimi częściami.
Jest na ostro ale tak ma być. Nie bronie nikomu oceniać ale skoro ktoś dyskwalifkuje grę tylko za interfejs to dla mnie taka ocena jest do bani.
GMac
Leutnant zur See
 
Tonaż: 163.000 BRT

Dołączył(a): 30.10.06, 21:44

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez shalashaska » 12.03.10, 10:40

Owszem jest gra zbugowana ale jest o niebo lepsza od SH4.Powiem szczerze że gra mnie wciąga, do paru nowych rozwiązań już przywykłem.Wiem że będą powstawać nowe mody i z nie których już korzystam i wydaje mi się że wszystko idzie w dobry kierunku.Jest pare rzeczy które bardzo denerwują np. tankowca by posłać na dno potrzeba użyć aż trzech cygar, a wczoraj zatopiłem dwa pancerniki po jednym cygarze na sztukę :lol: .Dno morskie jest dość mocno zbugowane.No ale poczekam na poprawki.Nie jest tak źle :)
shalashaska
Leutnant zur See
 
Tonaż: 127.000 BRT

Dołączył(a): 21.03.07, 18:32

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez ariel30 » 12.03.10, 11:14

GMac napisał - "SH5 jest próbą ukierunkowania produktu na szerszego odbiorcę, uproszczone sterowanie i inne duperele, nie mienia to jednak sytuacji, że aby oceniać dany produkt trzeba go poznać, grając 10min w porywach do godziny to trochę mało." Jakie uproszczenia??? Jak nawet grać się nie da w to badziewie, bo nie łączy się z serwerami Ubi. Mam tak od samego początku i gdybym nie wrzucił kraka to nawet bym intra nie zobaczył. To jest chore, żeby wymagać od gracza przy zakupie gry , kupowania od lokalnego provi stałego łącza internetowego za 60 zł tak jak jest u mnie. To nie Ameryka, żeby każdego było stać wysrać co miesiąc 60zł na Internet. I tak na grę trzeba czasem cały rok ciułać kasę, a potem okazuje się, że grać nie można, bo trzeba mieć szybki Internet. A nawet przy szybkim trafiają się porażki, bo potrafi zerwać połączenie z serwerami Ubi. To jest porażka największa już nie będę pisał o bugach w grze jak normalnie się grać nie da.
ariel30
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 12.000 BRT

Dołączył(a): 11.03.10, 19:25
Lokalizacja: Puławy

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez pw524 » 12.03.10, 12:03

Tu nie chodzi o żadną postawę małego dziecka i że ma być tak jak my chcemy!!!!!!!! JAK MOŻNA WIĘKSZOŚĆ FUNKCJI PRZYPISAĆ MYSZCE!!!!!!!!?????????? Jak można ganiać kapitana w kazdy zakątek okrętu żeby wydać byle komendę?????????? To nie jest kwestia naszych zawiedzionych oczekiwań tylko tego że gra jest nie grywalna. Jak by w rzeczywistości wydawanie komend, obsadzenie działa itp... trwało tyle czasu to Uboot nie miał by żadnych szans w starciu z przeciwnikiem!
Co do wystawiania gołwy ponad wodę to jest moja sprawa jak chcę grać, a ubi udostępniając jakieś funkcje gry powinno zadbać żeby bya możliwość korzystania z nich a jak narazie to lipa.
pw524
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 337.000 BRT

Dołączył(a): 02.12.07, 18:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez pw524 » 12.03.10, 12:06

GMac napisał(a):Próbował i to z dobrym skutkiem (4frachty na dnie), działo jest czułe na falowanie więc ostrrzał z 4km jest piekielnie trudny tutaj realizm lepszy niz w sh4 a o sh3 nawet nie wspomnę. Wszyscy chcieli mieć w sh3 chodzenie po okrecie jako dodatek do klawiszologi tutaj nie ma klawiszologi jest tylko sprint po okręcie by sprawdzić cokolwiek. Interfejs w którym głównym manipulatorem jest mysz to dla symulatora morderstwo. Chodzić po okręcie szybko się odechciewa. Aktualnie polecam granie z zaaplikowanym krakiem, zbyt częste obcowanie z brylantem intelektu ubisoftu, jakim jest zabezpieczenie i warunki grania, może zakończyć się pobytem w pokoju bez klamek ;)

Dobra tylko jak z tego pier... działa celować, gdzie namiary wachtowego??? Co mam się przejść po wodzie z miarką i sobie zmierzyć??? W SH3 były normalne przyrządy celownicze jak w prawdziwym dziale a tu jakaś zasrana kreseczka z którą nie wiadomo co zrobić. I co to ma być niby bliższe prawdy????????
Na SH3 też bujało działem i też trzeba było się napocić żeby trafić ale....
Miałem przyrządy celownicze i namiary wachtowego który do kur...nędzy jest członkiem załogi i robił co do niego należy. A tutaj bym chyba musiał biegać od UZO do działa w tę i z powrotem. To są te udogodnienia??????
pw524
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 337.000 BRT

Dołączył(a): 02.12.07, 18:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez TalRash » 12.03.10, 12:33

SH3 to symulator a SH5 to taka gra akcji ;-) fpsik dla niedorozwiniętych 12 latków ;-) To gra która ma założenie powodować że osoba grająca co 5-10minut krzyczy TATO ŁOOOOOO ZOBACZ TATO!! ;-)
TalRash
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 4.000 BRT

Dołączył(a): 08.03.10, 13:29

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez GMac » 12.03.10, 23:19

Dobra prowokacja nie jest zła :D Patrząc na odpowiedzi bardzo emocjonująco reagujecie na najnowszą część SH. Spokojnie to tylko gra.
Co do działa to realizm jest lepszy jeżeli chodzi o trudność strzelania, nic o mierzeniu odległości nie pisałem :) Co do pobrania namiaru to musisz lecieć do UZO jak chcesz dokładnie albo celować na oko :D. W SH3 bujało ale można było przy odrobinie wprawy tłuc niszczyciele na dystansie 8-6mil (100% realizmu) a po doświadczeniach w sh5 trafienie powyżej 4 będzie graniczyło z cudem i nie chodzi tu o brak dystansu do celu.
Jak można przypisać wszystko myszce ? No widać że się da, podejrzewam, że właśnie w tym celu co pisze TalRash. Co do prędkości i typu łącza coż standard DRM jest określony i basta. Sam muszę używać kraka ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza. Gra zapisuje stan ? Zapisuje, dla mnie starczy. Skoro kupiona i nie chce działać po dobroci to trzeba jej pomóc. Update nie mogę zrobić bo kraka do update nie ma, jakoś to przeżyję, są w życiu ważniejsze problemy i skakać z mostu z powodu niefortunnie wydanych pieniędzy na grę nie mam zamiaru. Najnowsza część jest inna niż poprzednie, upierdliwa ale mam zamiar zmarnować na niej trochę czasu. Kto wie może UBI zrobiło platformę testową na jakieś rozwiązania w dziale o najmniejszej popularności i dlatego wydało produkt o takiej jakości.
GMac
Leutnant zur See
 
Tonaż: 163.000 BRT

Dołączył(a): 30.10.06, 21:44

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez hubin » 13.03.10, 00:35

SH5 jest próbą ukierunkowania produktu na szerszego odbiorcę, uproszczone sterowanie i inne duperele, nie mienia to jednak sytuacji, że aby oceniać dany produkt trzeba go poznać, grając 10min w porywach do godziny to trochę mało. Nie bronię UBI, tylko uważam, że zanim zaczniecie obsypywać kamieniami najnowszą część powinniście w nią pograć a dopiero potem się wypowiadać, a na pewno nie powinniście porównywać do przemodowanej części gry którą znacie na pamięć.


Właśnie dlatego uważam, że nie warto tego kupować w chwili obecnej, kupując tą grę pokazujesz UBI, że idzie w dobrą stronę, poczekam sobie na kolekcję klasyki mody i patche.

Grałem w SH3 od samego początku problemy z nim były druzgocące ale gra miała potencjał.

Tu jakoś nie widzę by moder mógł w łatwy sposób zrobić tłum na okręcie (to raczej będzie sporym problemem), co to za uboot w którym masz nastu marynarzy a reszta siedzi chyba w zbiornikach balastowych??

Jeżeli nawet się uda to pewnie będzie to powodowało sporo problemów.
hubin
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 24.000 BRT

Dołączył(a): 24.03.08, 02:40

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez pw524 » 13.03.10, 07:53

Ja kupiłem SH3 tak samo jak SH5 w pierwszym dniu sprzedaży i mam porównanie jakie pyły problemy z SH3 a jakie są z 5. Problemy z SH3 to pikuś w porównaniu z 5, tam z każdym dniem było łatwiej i coś się wyjaśniało tu z każdym dniem się wszystko jeszcze gorzej gmatwa i coraz mniejsza nadzieja ze coś się z tą grą da zrobić. problemy z SH3 tyczły się małych bugów, 5 jest skopana z założenia.
A przede wszystkim nie było tak wielkiego rozczarowania na początku
pw524
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 337.000 BRT

Dołączył(a): 02.12.07, 18:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez ahacy » 13.03.10, 09:42

Myślę że w dziale SH5 powinien pozostać tylko jeden temat: "Kto dał się wydymać przez Ubikację i na jaką kwotę?"
Powinniśmy w lutym wytypować jednego straceńca i zrzucić się na jeden egzemplarz SH5 do przetestowania. Przynajmniej Ubi dostałoby po tyłku finansowo za taki bubel. Tak właściwie powinni przyjmować zwroty gry - produkt nie spełnia oczekiwań nabywcy.

Zastanawia mnie jedno. Inna klawiszologia, sterowanie, zarządzanie. Brak kompasu i brak SEDNA, SMACZKU, ISTOTY symulatora SH - strzelania przez KT! To nie jest "nasza" gra, to gra stworzona przez Ubi i nazwana Silent Hunter by lepiej się sprzedawała... ...a mogło być tak romantycznie... "Spacer po łodzi podwodnej. Sezon Piąty".

Co oznacza słowo 'symulator' ? Według Ubi symulują, że zrobili grę. Na każdym forum o SH, nie tylko polskim, jako pierwszy powinien być temat "Lista pobożnych życzeń" i każdy wpisałby czego oczekuje. Producent by to przejrzał i udoskonalił produkt wg własnej koncepcji mając również na uwadze nowych odbiorców. Przecież większość rzeczy można załatwić realizmem. Lubisz strzelaniny masz full statków, full torped, zielony trójkącik itp., a lubisz polować to szukaj, zaczajaj się i patrz jak cygarko mija rufę tankowca. A tak dostaliśmy spacerek kosztem zarządzania. Chyba zbyt wielu graczy cisnęło na to chodzenie po okręcie - no i się dostosowali.
SH6 będzie pewnie jak kolejka dla dzieci. Będziesz miał mapkę i trafo i będziesz puszczał swój okręcik. Do przodu, do tyłu, szybciej, wolniej.

- SH5 nie kupiłem. To nie walka z wrogiem. SH5 to walka z własnym okrętem.
ahacy
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 35.000 BRT

Dołączył(a): 17.11.07, 11:03
Lokalizacja: Zatoka Gdańska

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez zpetz » 13.03.10, 12:39

Kto pyta nie błądzi, ja zapytałem w google i okazja na sprawdzenie już jest i 100 zł w kieszeni. Ubisoft już nie raz mnie w... tym razem zobaczymy jak będzie ok to kupie.
zpetz
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 16.000 BRT

Dołączył(a): 14.06.09, 23:56

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez shalashaska » 13.03.10, 20:44

pw524 napisał(a):
GMac napisał(a):Próbował i to z dobrym skutkiem (4frachty na dnie), działo jest czułe na falowanie więc ostrrzał z 4km jest piekielnie trudny tutaj realizm lepszy niz w sh4 a o sh3 nawet nie wspomnę. Wszyscy chcieli mieć w sh3 chodzenie po okrecie jako dodatek do klawiszologi tutaj nie ma klawiszologi jest tylko sprint po okręcie by sprawdzić cokolwiek. Interfejs w którym głównym manipulatorem jest mysz to dla symulatora morderstwo. Chodzić po okręcie szybko się odechciewa. Aktualnie polecam granie z zaaplikowanym krakiem, zbyt częste obcowanie z brylantem intelektu ubisoftu, jakim jest zabezpieczenie i warunki grania, może zakończyć się pobytem w pokoju bez klamek ;)

Dobra tylko jak z tego pier... działa celować, gdzie namiary wachtowego??? Co mam się przejść po wodzie z miarką i sobie zmierzyć??? W SH3 były normalne przyrządy celownicze jak w prawdziwym dziale a tu jakaś zasrana kreseczka z którą nie wiadomo co zrobić. I co to ma być niby bliższe prawdy????????
Na SH3 też bujało działem i też trzeba było się napocić żeby trafić ale....
Miałem przyrządy celownicze i namiary wachtowego który do kur...nędzy jest członkiem załogi i robił co do niego należy. A tutaj bym chyba musiał biegać od UZO do działa w tę i z powrotem. To są te udogodnienia??????

Musisz sie wstrzelac, klikasz w lewym górnym rogu na lornetę raz albo dwa by jeszcze przyblizyc.Mi się to podoba.
shalashaska
Leutnant zur See
 
Tonaż: 127.000 BRT

Dołączył(a): 21.03.07, 18:32

Re: Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością

Postprzez zpetz » 14.03.10, 10:37

zpetz napisał(a):Kto pyta nie błądzi, ja zapytałem w google i okazja na sprawdzenie już jest i 100 zł w kieszeni. Ubisoft już nie raz mnie w... tym razem zobaczymy jak będzie ok to kupie.


U BOOT dla dziecka ! daruje sobie opisywanie, zbyt wiele rozczarowań. Pochwale jedynie za przedział silników Diesla, wygląd fal i na tym koniec. Na pełnym realizmie w kampanii topie wszystko co pływa :lol: wybuchów nie ma końca i to ma być 100% realizm. Jeden u boot i te same ryje przez całą kampanie, okręt bez kompasu i sterów - to już debilem trzeba być. A najbardziej wkur....a brak klimatu tamtych lat o niebo wole SILENT HUNTER 4 z dodatkiem U BOOT MISSION lub przepiękny WAC 4.1 w SH3. Mody do tego gówna nie prędko zobaczymy i nie było by dla mnie problemu gdyby to coś UBISOFT wydało pod nazwą "SUPER U-BOOT"

"kończ waść, wstydu oszczędź" z pozdrowieniami dla Ubisoft Romania.
zpetz
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 16.000 BRT

Dołączył(a): 14.06.09, 23:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Posty: 78 • Strona 2 z 41, 2, 3, 4

Powrót do SH V



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości