1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Forum i co dalej

Moderator: Jatzoo

Posty: 105 • Strona 5 z 51, 2, 3, 4, 5

Re: Forum i co dalej

Postprzez Jatzoo » 05.11.09, 09:01

SnakeDoc napisał(a):W Firefoxie wszystko działa.


No to i rozwiązanie się znalazło ;-)

PS. Ostatnio czyszczony był cache forum na serwerze - możliwe, że coś zostało jeszcze w Twojej operze (też trzeba by wszystko z jej pamięci podręcznej wywalić).
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: Forum i co dalej

Postprzez SnakeDoc » 05.11.09, 09:50

Jatzoo napisał(a):PS. Ostatnio czyszczony był cache forum na serwerze - możliwe, że coś zostało jeszcze w Twojej operze (też trzeba by wszystko z jej pamięci podręcznej wywalić).


No i rozwiązanie się znalazło :), dzięki
SnakeDoc
Fregattenkapitän
Fregattenkapitän
Moderator Team
 
Tonaż: 545.000 BRT

Dołączył(a): 07.08.07, 20:55

Re: Forum i co dalej

Postprzez ObltzS » 29.01.10, 20:33

Witam !

Mam do dwóch osób pewną propozycję : do Jatzoo i do SnakeDoc.
Snake od pewnego czasu udziela się nie tylko aktywnie, ale przede wszystkim rzeczowo w dziale "Technika", gdzie szybko reaguje na postawione tam pytania i problemy, a jak mogę się domyślać, dział ten pozostanie dla Snaka jednym z najchętniej "uczęszczanych".
Mam nadzieję, że dotychczasowe wypowiedzi Snaka będą nie tylko kontynuowane, ale będzie On przedstawiał nowe tematy i zagadnienia do ogólnej dyskusji, a Jego posty - a w przyszłości może i także bardziej obszerne prace, będą wnosiły wiele pożytecznego do naszej wspólnej ogólnej wiedzy związanej sensu stricte z techniką, która przecież nie dla każdego forumowicza jest jasna i klarowna. A w moim przekonaniu Snake jest kimś bardzo wartościowym dla tego działu, osobą, która może do niego wnieść wiele dobrego.
Dopóki u mnie w firmie nie zakończy się obszerny kontrakt dla Hitachi [a zanosi się, że będzie to jeszcze trwało], jako jeden z moderatorów tego działu nie będę miał zbyt wielu okazji i szans, by móc uczestniczyć w jego kreowaniu na tyle i w takim stopniu, w jakim mógłbym sobie tego życzyć.
Kiedyś z tobrukiem zabiegaliśmy o taki dział na forum i cieszę się z tego faktu, że powstał i funkcjonuje, ale uważam także, że powinny go moderować osoby mające do tych zagadnień szczególne predyspozycje.
Moja propozycja jest taka, czy zamiast mojej osoby, jako jednego z moderatorów tego działu, można zaproponować właśnie SnakeDoc - o ile naturalnie, Snake zechciałby tę sugestię rozważyć i wyrazić na nią swoją zgodę, by podjąć się tego zadania.
Czy Site Admin podziela mój pogląd i w porozumieniu ze SnakeDoc [o ile taka propozycja byłaby dla Snaka do zaaprobowania] może dojść do proponowanej zmiany ?
Pzdr. - ObltzS.
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Re: Forum i co dalej

Postprzez SnakeDoc » 30.01.10, 19:18

ObltzS napisał(a):Czy Site Admin podziela mój pogląd i w porozumieniu ze SnakeDoc [o ile taka propozycja byłaby dla Snaka do zaaprobowania] może dojść do proponowanej zmiany ?


Cóż, dziękuję ObltzS za zaufanie, jeżeli Jatzoo się zgodzi, to ze swej strony nie widzę przeszkód (oprócz również braku nadmiaru wolnego czasu ;) )
SnakeDoc
Fregattenkapitän
Fregattenkapitän
Moderator Team
 
Tonaż: 545.000 BRT

Dołączył(a): 07.08.07, 20:55

Re: Forum i co dalej

Postprzez Jatzoo » 01.02.10, 08:42

Jedyne 'ale' jakie mam, to kogo wymienić ;-)

Trzeba się chyba pogodzić z faktem, że Tobruk porzucił forum na dobre, i raczej do nas już nie wróci :(
Więc zamiast moderatora-widmo, lepszy bardziej realny i namacalny :lol:

Wieczorem nadam uprawnienia i podeślę Ci SnakeDoc na PW info co i jak :wink:
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Poprzednia strona

Posty: 105 • Strona 5 z 51, 2, 3, 4, 5

Powrót do Witryna i Forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość