1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Nowe możliwości Forum...

Moderator: Jatzoo

Posty: 87 • Strona 4 z 41, 2, 3, 4

Re: Witryna chwilowo zamknięta

Postprzez SnakeDoc » 06.01.10, 09:22

To znaczy - coś się dzieje - dobrze ;)
SnakeDoc
Fregattenkapitän
Fregattenkapitän
Moderator Team
 
Tonaż: 545.000 BRT

Dołączył(a): 07.08.07, 20:55

Re: Witryna chwilowo zamknięta

Postprzez Jatzoo » 06.01.10, 10:31

Nowe fotki można śmiało dodawać i się wyświetlają poprawnie - problem jest ze starymi..
Jak to w życiu - chciałem dobrze, a wyszło jak zwykle :lol:
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: Nowe możliwości Forum...

Postprzez Jatzoo » 06.01.10, 21:48

Problem z załącznikami został rozwiązany.

Co więcej - wszystkie grafiki dołączane do postów od tej pory będą wyglądać mniej więcej tak jak poniżej:

IMG_4698.JPG

IMG_4696.JPG

IMG_4394.JPG

IMG_4689.JPG


oraz...

IMG_3996.JPG


Krótka instrukcja obsługi:
- klik na obrazku go powiększa/zamyka
- strzałkami z klawiatury (podczas załadowania obrazka) można przeskakiwać do kolejnych
- jeżeli obrazek jest większy niż dostępne okno przeglądarki, w prawym dolnym rogu pojawia się ikonka dzięki której można obrazek zmaksymalizować

PS. Przy okazji przeniosłem wcześniejsze posty do tego tematu - z nowym 'bajerem' bardziej tutaj pasują :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: Nowe możliwości Forum...

Postprzez gsrw005 » 06.01.10, 23:42

BRAWO - kończę zbieranie fotek dla Ciebie :) i zmień czasomierz serwera bo dziś jeszcze jest Środa 06.01.2010 :)
gsrw005
Fähnrich zur See
Fähnrich zur See
Vip User
 
Tonaż: 17.000 BRT

Dołączył(a): 01.08.05, 12:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowe możliwości Forum...

Postprzez Jatzoo » 07.01.10, 08:46

Niestety, jeżeli chodzi o czas to każdy musi sam sobie przeklikać we właściwościach konta 'czas letni/czas zimowy' :wink:

...zresztą - u mnie jak to u admina - pokazuje dobrze, więc problemu nie ma :lol: :lol: :lol: :lol:
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: Nowe możliwości Forum...

Postprzez Jatzoo » 16.11.10, 13:40

Zmiany, zmiany, zmiany - czas na zmiany :wink:
Był długi weekend, kilka wolnych dni - więc aż się prosiło żeby coś popsuć z Forum :lol:

Po pierwsze... czas na coroczne porządki - zostaną usunięte wszystkie konta, na które nikt się nigdy nie zalogował (w przybliżeniu będzie tego ok. 200). Zastanawiam się jeszcze nad kontami, do których nikt się nie logował przez dłuższy czas (np. od roku). Więc Ci co chcą uratować swoje konta mają jeszcze czas by się na nie zalogować :-)

Po drugie... forum zostanie czasowo "wygaszone" - czyli wszystkie tematy zostaną pozamykane bez możliwości udzielania odpowiedzi. Zamknięcie powinno nastąpić dopiero za kilka dni, więc spokojnie można jeszcze dyskutować :-) Zamknięcie związane będzie z pracami jakie będą przeprowadzane.


Termin zakończenia prac - tak, aby na Mikołaja wszyscy mieli dodatkowy prezent pod choinkę :)
PS. A jak czegoś nie zwalę po drodze, to nawet i szybciej :lol:
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: Nowe możliwości Forum...

Postprzez Jatzoo » 02.12.10, 22:49

No i stało się - z jednodniowym opóźnieniem i jak zwykle z problemami, ale nowa wersja ujrzała światło dzienne ;-)

Zapewne wszyscy zauważyli, że został stworzony nowy dział forum poświęcony innym niż niemieckie okręty podwodne. Oby za szybko nie padł, więc postarajmy się go jakoś rozruszać ;-)

Odnośnie samego forum, to uprzedzam wszelkie zgłoszenia - nie działa wyszukiwanie (polecam skorzystać póki co z wyszukiwarki w górnym menu - jest możliwość wyboru przeszukiwania tylko samego forum) oraz podgląd użytkowników (prywatną wiadomość można wysłać poprzez ręczne wklepanie nazwy użytkownika jako odbiorcy wiadomości). Jeżeli ktoś zauważy jakieś kolejne problemy w działaniu, prośba o informacje.

Jak zwykle czekam na kolejne wnioski odnośnie ulepszania portalu oraz forum - postaram się wszystkie rozpatrzyć pozytywnie :wink:
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: Nowe możliwości Forum...

Postprzez SnakeDoc » 03.12.10, 10:40

Jatzoo napisał(a):No i stało się - z jednodniowym opóźnieniem i jak zwykle z problemami, ale nowa wersja ujrzała światło dzienne ;-)


Wygląda świetnie.

Jatzoo napisał(a):Jak zwykle czekam na kolejne wnioski odnośnie ulepszania portalu oraz forum - postaram się wszystkie rozpatrzyć pozytywnie :wink:


To ja mam propozycję - na stronie głównej ubootwaffe.pl jest po prawej stronie menu - 'ostatnio na forum' - fajnie by było, gdyby po kliknięciu w wyświetlany tam post przenieść się do ostatniego posta, a nie na początek wątku.
SnakeDoc
Fregattenkapitän
Fregattenkapitän
Moderator Team
 
Tonaż: 545.000 BRT

Dołączył(a): 07.08.07, 20:55

Re: Nowe możliwości Forum...

Postprzez Jatzoo » 03.12.10, 16:25

SnakeDoc --> dla niektórych postów przenosi... a dla niektórych nie - no i bądź tu mądry dlaczego właśnie tak wybiórczo ;-)
No niestety, z tym też walczę ale póki co musi zostać tak jak jest (oczywiście, przenosi do ostatniego tylko osoby zalogowane, no ale to oczywista oczywistość ;-))

PS. Kolejny znaleziony bug - nie działają linki w mailach z informacjami o odpowiedziach w obserwowanych wątkach.

UPDATE: Problem z modułem przypomnienia hasła został rozwiązany - można śmiało z niego korzystać :D
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: Nowe możliwości Forum...

Postprzez ObltzS » 03.12.10, 18:29

Witam !

Dzięki Jatzoo za wkład i pracę - a zwłaszcza za pomysł "dwa w jednym", bez odrębnego logowania się - to dobra i b. wygodna rzecz.
Mogę troche "pomarudzić" ? - w polu pisania tekstu postów, był z prawej strony pasek przewijania, co w przypadku dłuższych tekstów było niezwykle pomocne w tzw. "skakaniu" z początku na koniec tekstu i w odwrotnych sytuacjach - czy są techniczne możliwości przywrócenia tego paska przewijania - u siebie go nie widzę, a nie wiem jak to z tym paskiem jest u innych ? Jak tymczasem radzę sobie kursorem i całkiem nieźle mi to idzie ... :)
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Re: Nowe możliwości Forum...

Postprzez Jatzoo » 04.12.10, 15:33

ObltzS napisał(a):Mogę troche "pomarudzić" ? - w polu pisania tekstu postów, był z prawej strony pasek przewijania, co w przypadku dłuższych tekstów było niezwykle pomocne w tzw. "skakaniu" z początku na koniec tekstu i w odwrotnych sytuacjach - czy są techniczne możliwości przywrócenia tego paska przewijania - u siebie go nie widzę, a nie wiem jak to z tym paskiem jest u innych ?

Ze mną jak z dzieckiem ObltzS ;-)
Mówisz i masz :D
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: Nowe możliwości Forum...

Postprzez Jatzoo » 04.12.10, 22:59

SnakeDoc napisał(a):To ja mam propozycję - na stronie głównej ubootwaffe.pl jest po prawej stronie menu - 'ostatnio na forum' - fajnie by było, gdyby po kliknięciu w wyświetlany tam post przenieść się do ostatniego posta, a nie na początek wątku.

I to udało się wreszcie rozwiązać - kliknięcie w temat postu przenosi do głównego wątku, kliknięcie w ikonkę przenosi do ostatniej odpowiedzi.

Prośba o sprawdzenie i info zwrotne czy działa - bo u admina przecież zawsze wszystko działa :wink:

----------------------------
UPDATE: Włączony jest cache aby oszczędzić nieco przepustowość - więc jakby po dodaniu postu nic nowego na liście w module ostatnich postów się nie pokazało, należy odczekać z 5 minut...
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Poprzednia strona

Posty: 87 • Strona 4 z 41, 2, 3, 4

Powrót do Witryna i Forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron