1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Mobbing na forum ;-)

Moderator: Jatzoo

Posty: 16 • Strona 1 z 1

Postprzez kranz » 18.01.09, 21:27

evan sie zadomawia na subsim.com wiec pewnie predko tu nie wroci...
kranz
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 52.000 BRT

Dołączył(a): 15.01.07, 19:04

Postprzez pw524 » 19.01.09, 09:20

Mam kontakt z evanem i wiem że nie wróci. Chłopak ma prawo czuć się dotknięty, był gaszony za to że ma wiedzę i pasję. A gość który go pouczał znikł równie szybko jak się pojawił, razem ze swoimi rewelacjami. Szkoda tylko że inni mu wtórowali bo ich bolało że evan ma zawsze coś do powiedzenia. Teraz za to mamy martwe forum w którym czasami tydzień nie ma nowego postu. O to chodziło????
pw524
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 337.000 BRT

Dołączył(a): 02.12.07, 18:10
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Jatzoo » 19.01.09, 09:45

Nie był - jak to nazwałeś - "gaszony za to że ma wiedzę i pasję" - został uprzejmie poproszony aby w pewnym topicu (nie jego własnym), się nie wypowiadał.. niestety, uznał że to jest ograniczenie jego wolności słowa, i wybrał banicję...
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez pw524 » 19.01.09, 12:11

Wiesz co ja nie będę się z tobą spierał kto ma rację bo to by się przerodziło w sprzeczkę i nic nie dało ale wydaje mi się że jeśli ktoś zakłada temat na FORUM to po to żeby można było się w nim wypowiedzieć. Natomiast autor tego topicu też miał DUŻO do powiedzenia na tym forum i też nie zawsze w dobrym guście za co zresztą został gremialnie objechany. Wiesz to że nam się nie podoba czyjeś zdanie to jeszcze nie powód żeby się zacietrzewiać, ile ludzi tyle zdań i chyba o to chodzi na forum, a nagle powstał temat tabu w którym można było albo cukrować albo zamknąć gębę. Ja jestem pełen podziwu dla tego kolegi że się sam porwał na taką rzecz i jestem pod wrażeniem jego wiedzy ale to nie znaczy że to się musi wszystkim podobać, a jeśli ktoś upublicznia swoją pracę na forum to się musi liczyć też z krytyką.
pw524
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 337.000 BRT

Dołączył(a): 02.12.07, 18:10
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Jatzoo » 19.01.09, 13:41

Evan został uprzejmie poproszony, aby w jednej (bo tutaj jest pies pogrzebany) wypowiedzi skrytykować pracę tamtego kolegi - pisanie przynajmniej raz dziennie (o to się przecież rozchodziło) że się coś nie podoba nie ma sensu - trzeba napisać raz a dobrze, a nie śmiecić na Forum, bo przecież nie o to chodzi.

Ale jeżeli to się odbiera za ograniczenie wolności słowa.. no cóż.. chyba mylne to jest pojęcie...

Co do zacietrzewienia... to jak widzisz, to Evana tutaj nie ma z nami...
Ale to temat mam nadzieję że zamknięty, nie ma co robić off-topa.
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez shalashaska » 19.01.09, 14:12

pw524 napisał(a):Wiesz co ja nie będę się z tobą spierał kto ma rację bo to by się przerodziło w sprzeczkę i nic nie dało ale wydaje mi się że jeśli ktoś zakłada temat na FORUM to po to żeby można było się w nim wypowiedzieć. Natomiast autor tego topicu też miał DUŻO do powiedzenia na tym forum i też nie zawsze w dobrym guście za co zresztą został gremialnie objechany. Wiesz to że nam się nie podoba czyjeś zdanie to jeszcze nie powód żeby się zacietrzewiać, ile ludzi tyle zdań i chyba o to chodzi na forum, a nagle powstał temat tabu w którym można było albo cukrować albo zamknąć gębę. Ja jestem pełen podziwu dla tego kolegi że się sam porwał na taką rzecz i jestem pod wrażeniem jego wiedzy ale to nie znaczy że to się musi wszystkim podobać, a jeśli ktoś upublicznia swoją pracę na forum to się musi liczyć też z krytyką.


Zdobyłeś mój szacunek kolego.Nie potrafię pojąć jak można było mu zabronić uczestniczenia w publicznym wątku.Ale bardzo często spotykamy się z różnymi dantejskimi scenami na forach na których są nadgorliwi adminowie i ich wola jest dość często narzucana dość brutalnie.Na GOL-u jakoś nigdy nikt nie usunął żadnej mojej wypowiedzi ani topicu, ba nawet mi nie grożono.
shalashaska
Leutnant zur See
 
Tonaż: 127.000 BRT

Dołączył(a): 21.03.07, 18:32

Postprzez Jatzoo » 19.01.09, 14:51

Widzę, że się nie rozumiemy - więc wydzieliłem temat...

Mylisz pojęcie ZABRONIENIA udziału z PROŚBĄ o ograniczenie się do krytyki w JEDNYM poście.

No bo jaki sens ma następująca dyskusja:

- Ty: Chciałbym powiedzieć, że...
- Ja: Nie podoba mi się...
- Ty: Chciałbym powiedzieć, że...
- Ja: Nie podoba mi się...
- Ty: Chciałbym powiedzieć, że...
- Ja: Nie podoba mi się...
- Ty: Chciałbym powiedzieć, że...
- Ja: Nie podoba mi się...
- Ty: Chciałbym powiedzieć, że...
- Ja: Nie podoba mi się...
- Ty: Chciałbym powiedzieć, że...
- Ja: Nie podoba mi się...
- Ty: Chciałbym powiedzieć, że...
- Ja: Nie podoba mi się...
- Ty: Chciałbym powiedzieć, że...
- Ja: Nie podoba mi się...
- Ty: Rozumiem, że moja praca Ci się nie podoba, wszyscy o tym wiedzą, ale proszę, nie zaśmiecaj mojego topicu pisząc non-stop, że Ci się nie podoba... Raz napisałeś, wiemy o tym doskonale, więcej nie trzeba.
- Ja: Nie podoba mi się...
- Ja: nie podoba mi się...
- Ja: Nie podoba mi się...

Przykład bardzo dosadny (proszę nie brać tego Evan do siebie, ani nikt inny) - ale chyba tylko w ten sposób wyjaśnię o jakie zasady chodzi na Forum - wystarczy tylko raz napisać swoje uwagi, i darować sobie pisanie ich co drugą odpowiedź.

"Ja Cię proszę, a Ty uszanuj moją prośbę...." - czyżby w internecie tak trudno było się zastosować do powyższego prawa?

Shalashaska, dajmy na to np. gdyby ktoś Ciebie tutaj zwyzywał od nie powiem czego - to wolałbyś abym taki temat zostawił? Aby każdy mógł wejść i poczytać jaki to Ty nie jesteś? Czy usunięcie takiego obraźliwego tematu traktujesz jako ograniczenie czyjejś wolności słowa?
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez shalashaska » 19.01.09, 16:47

Przepraszam ale przeczytałem cały ten wątek dwa razy i nie doczytałem się nigdzie gdzie by ktoś podał jak Evan kogoś zwyzywał.Wręcz przeciwnie, widze jak bardzo ładną polszczyzną miło się o nim wypowiadają koledzy.Ja sam osobiście nie czytam aż tak dosadnie każdego wątku ale kojarzę Evana82 jako zafascynowanego gracza SH3/4.Ta gra naprawdę go cieszy/ła.Nawet przesłał mi na moją prośbę odpowiednio specjalnie dla mnie przerobiony CFG......Czy mógłbym do kogoś z takim sercem lecieć z widłami?Dragonfly specjalnie dla mnie przeniósł mi mój wątek, ten to dopiero ma serce, rozumiesz Jatzoo?:)

EDIT@
Ostatnio edytowano 19.01.09, 18:52 przez shalashaska, łącznie edytowano 1 raz
shalashaska
Leutnant zur See
 
Tonaż: 127.000 BRT

Dołączył(a): 21.03.07, 18:32

Postprzez dragonfly » 19.01.09, 18:44

Nie SKASOWAŁEM tylko PRZENIOSŁEM do FAQ. Nie rozumiem jak możesz dopatrywać się z mojej strony jakiejkolwiek złośliwości? Regulamin jest regulaminem. Tłumaczyłem to już poprzednio.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez kranz » 19.01.09, 19:21

ja w trybie sprostowania
pw524 wspomnial o autorze tego topica-mam nadzieje ze nie miales na mysli mnie, z tego wzgledu ze ja tylko strzelilem posta wczoraj, ktory potem znikl zeby pojawic sie tutaj jako nowy topic o tytule wymyslonym przez osobe przenoszaca.(dragonfly?)Dobrze ze post nie zostal skasowany, troche zle ze przybral taka forme. Co do evana: nic do niego nie mialem(pomimo ze raczej tylko czytalem posty niz je pisalem)mial dosc specyficzny ton w topicu ktory sie skonczyl jego odejsciem ale chyba jednak bylo tak jak napisal jatzoo, czyli sam sobie poszedl.
kranz
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 52.000 BRT

Dołączył(a): 15.01.07, 19:04

Postprzez Jatzoo » 19.01.09, 20:01

Ja przeniosłem posty, i ja taki temat nadałem - przyznaję, mój błąd, że w pierwszym poście nie ma o tym wzmianki, a dopiero w kolejnym po przenosinach (żeby nie było, że to niby wszystko wina Kranza :wink: ) - zaraz się poprawię.

Shalashaska, - sprawa Evana toczyła się zupełnie w innym topicu, tam padały obraźliwe słowa, które zostały pousuwane (za porozumieniem obu stron). Czy mam wrażenie, że nie wiesz o co tak na prawdę chodziło z Evanem (nie czytałeś tamtych postów - co sam przyznajesz?) :roll:

To, że nie znajdujesz żadnych pyskówek na forum ani obraźliwych słów (które bardzo, bardzo często padają), to właśnie zasługa adminów - możesz mieć do nas pretensje (a raczej do mnie) - ale taki jest Regulamin Forum, i sam zgodziłeś się go przestrzegać.

Czy właśnie nie lepiej jest tak, żebyś przeglądając wątek mógł zobaczyć ładną polszczyznę i odpowiedzi na główny temat?
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez shalashaska » 19.01.09, 20:21

No kolego ale ja napisałem wyżej że nie czytam każdego wątku aż tak dosadnie i do tego się przyznałem.Uczestniczę w tym wątku bo widzę co się dzieje na forach w których są nadgorliwi admini.Bardzo lubię siedzieć na GOL-u, PClab i kilku innych i mam nadzieje że na tym też dalej będę gościć pomimo małej wiedzy na ogólną tematyke tego forum.
shalashaska
Leutnant zur See
 
Tonaż: 127.000 BRT

Dołączył(a): 21.03.07, 18:32

Postprzez dragonfly » 19.01.09, 20:57

Wystarczy stosować się do regulaminu, a wtedy nikt nie będzie czuł się w żaden sposób pokrzywdzony ;)
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Re: Mobbing na forum ;-)

Postprzez driver134 » 11.07.09, 10:51

Wróciłem gdzie szałtbox niedługo artykuł spoko nowa szata graf.
Obrazek
driver134
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 354.000 BRT

Dołączył(a): 12.12.06, 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mobbing na forum ;-)

Postprzez ObltzS » 13.07.09, 18:23

Cześć driver !!!

W sobotę po południu miałem niezaplanowany wyjazd na Dolny Śląsk [powrót w niedzielę w godz. tzw. późnowieczornych] i nawet nie odpalałem kompa, a dzisiaj po pracy przeglądam forum i co widzę - driver już w cywilu :D - szybko "przeleciało" wojsko, co - i chyba dobrze, bo nie ma jak normalne życie ...
Zatem - witamy ponownie na pokładzie driver !!!
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Re: Mobbing na forum ;-)

Postprzez driver134 » 13.07.09, 23:13

Dziękuję Pierwszy obyśmy tym razem to my znajdowali aliantów a nie oni nas
Obrazek
driver134
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 354.000 BRT

Dołączył(a): 12.12.06, 19:05
Lokalizacja: Warszawa


Posty: 16 • Strona 1 z 1

Powrót do Witryna i Forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron