1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SH3 problem z instalacją w windows7

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 5 • Strona 1 z 1

SH3 problem z instalacją w windows7

Postprzez zpetz » 19.06.09, 12:49

Witam!

Tak jak w temacie mam problem z uruchomieniem SH3 w win7. Płyta orginalna z kluczem na viscie nie było problemu ale na 7 jest z tym problem. Sama instalacja przebiega poprawnie do momentu kiedy prubujemy uruchomić SH włącza się system zabezpieczeń po którym jest ponowne uruchomienie windowsa i w następnej kolejności przy ponownym włączeniu SH trzeba podać klucz i umnie nie dochodze do momentu w ktorym mam podać klucz bo za każym razem ponawia komende system zabezpieczeń płyty i uruchamia windei tak w kółko. Dzieje sie tak bo windows 7 wyłącza zabezpieczenie płyty starforce z powodu niezgodności przy uruchamiania i rozumiem ze SH bez tego nie jest wstanie zweryfikować legalność płyty. Update starforca jest nie możliwy bo pod 7 jeszcze nie ma poprawki i jak informują na stronie starforce NIE BĘDZIE ! bo zbyt odległa technolgia. Microsoft tez odbija piłeczke i pisze że starforce 3 nie bedzie działać w win7 i też nie bedzie do tego poprawki. Próbowałem juz na chama spiracić swoja orginalną płytę co jest absurdem przez Alcochola i róznego radzaju deymony, na forach zagranicznych też nie poradzono sobie z tym. SILENT HUNTER 3 + GWX3.0 ITD NIE DZIAŁA NA WINDOWS 7 HELP ??? HELP ??? HELP ???

GG:1312536
zpetz
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 16.000 BRT

Dołączył(a): 14.06.09, 23:56

Re: SH3 problem z instalacją w windows7

Postprzez Wojtek15 » 19.06.09, 17:06

Nie "pirać" przez "daemony" itp tylko wklej po prostu odpowiedniego cracka.
Też miałem podobny problem, tu masz cracki:
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc ... er_3.shtml
Musisz ściągnąć odpowiednią wersję, jeśli masz 1.4b to ściągasz cracka 1.4b, jak 1.0 to 1.0 i powinno odpalić ;).
Wojtek15
Leutnant zur See
 
Tonaż: 193.000 BRT

Dołączył(a): 29.09.07, 09:13
Lokalizacja: 200m pod powierzchnią wody

Re: SH3 problem z instalacją w windows7

Postprzez zpetz » 20.06.09, 10:24

uhm... z tego co pamiętam to próbowałem i nic z tego. Masz win7 i u ciebie to działa ???
zpetz
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 16.000 BRT

Dołączył(a): 14.06.09, 23:56

Re: SH3 problem z instalacją w windows7

Postprzez zpetz » 21.06.09, 18:54

[quote="Wojtek15"]Nie "pirać" przez "daemony" itp tylko wklej po prostu odpowiedniego cracka.
Też miałem podobny problem, tu masz cracki:
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc ... er_3.shtml
Musisz ściągnąć odpowiednią wersję, jeśli masz 1.4b to ściągasz cracka 1.4b, jak 1.0 to 1.0 i powinno odpalić ;)

Danke Wojtek śmiga na 7 aż miło i to nawet szybciej jak na XP.
zpetz
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 16.000 BRT

Dołączył(a): 14.06.09, 23:56

Re: SH3 problem z instalacją w windows7

Postprzez Lukassus » 17.01.14, 20:55

Ja mam identyczny problem niestety nic nie rozumiem. Wyskakuje mi ciągle ten sam błąd. Kolega mi poradził abym uruchomił jako administrator więc uruchomiłem. Po czym piszę że się to coś zainstalowało (StarForceProtection) i że trzeba zrobić restart, no to robię! ale po włączeniu kompa wyświetla że te sterowniki nie mogą działać bo są niezgodne z win7 i tu mam problem. Proszę o dokładną instrukcję jak to zcrackować (POMOCY!)
Lukassus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 150.000 BRT

Dołączył(a): 10.05.13, 16:06


Posty: 5 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość