1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Milion odwiedzin

Moderator: Jatzoo

Posty: 11 • Strona 1 z 1

Milion odwiedzin

Postprzez Jatzoo » 09.09.08, 00:16

Ponieważ jutro (a raczej dziś za kilkanaście godzin, bo to już po pierwszej w nocy) może być bardzo kiepsko u mnie z wolnym czasem - więc pozwalam sobie na taki mały falstart ;-)

Zapraszam na główną stronę witryny, gdzie z okazji 1 mln odwiedzin ruszył specjalny konkurs. Mam nadzieję, że pytania nie są tak bardzo trudne na jakie wyglądają, i każdy znajdzie na nie odpowiedź, wystarczy bowiem jedynie dobrze poszukać ;-)

Dziękuję wszystkim, którzy od bardzo długiego czasu są razem ze mną, i wspólnie tworzą naszą 'społeczność'. Wiele osób przewinęło się już przez witrynę i forum, nie zawsze pozostawiając po sobie miłe wspomnienia - ale mam nadzieję, że skoro daliśmy radę wytrzymać ze sobą tak długo, to i pociągniemy spokojnie do następnego miliona :)

Może teraz, jak stuknął już 'milion', więcej osób będzie chętnych na bardziej realne pogawędki i spotkania. Jeszcze wiele miejsc zostało do zwiedzenia w ramach 'Wypraw Śladami Szarych Wilków' :roll:

Zatem.... Bawcie się... Radujcie i świętujcie - wrzesień miesiącem ubootwaffe.pl :-D


PS. Bardzo możliwe, że worek z nagrodami się jeszcze powiększy :lol:
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez ObltzS » 09.09.08, 12:19

Witam !

Jak napisał Site Admin Webmaster Grossadmiral Jatzoo, milion odwiedzin witryny stanie się już faktem realnym.
Prawdopodobnie tym, którzy ją zakładali nie śniło się, że nie tylko tak długo się utrzyma, ale cały czas będzie cieszyć się sporym i powodzeniem i zainteresowaniem.
Witryna a nade wszystko jej główna tematyka, jak szybko się okazało, cieszy się popularnością wśród osób o różnym przekroju wiekowym, zawodowym etc., etc.
Z okazji pierwszego miliona odwiedzin pomysłodawcom, twórcom i realizatorom tego "szalonego" zamysłu życzę wytrwania w tym co robią, wielu nowych pomysłów i odwagi w dalszym prezentowaniu tej tematyki, która wcale nie musi być, jak życzyliby sobie przeciwnicy takich witryn, gloryfikacją niemczyzny.
Ponieważ stanowimy pewną w miarę zwartą społeczność nie tylko forumową, identyfikującą się z tą właśnie witryną : www.ubootwaffe.pl, życzenia kierowane do założycieli zakończę pewną sentencją : siła nasza leży w nas samych.
Na ile będziemy silni tak w obronie jak i utrzymaniu zarówno tej i witryny i forum, tak długo adres ten będzie stale aktywny i mam nadzieję, nadal ważny.
Zatem Adminie - najlepszego !
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez piechcik » 09.09.08, 17:17

ale to niesprawiedliwe OblitzS zgarnie wszystkie książki bo jako jedyny będzie znał odpowiedz na pytanie
piechcik
Oberleutnant zur See
 
Tonaż: 287.000 BRT

Dołączył(a): 12.02.07, 19:55

Postprzez Jatzoo » 09.09.08, 18:46

piechcik napisał(a):ale to niesprawiedliwe OblitzS zgarnie wszystkie książki bo jako jedyny będzie znał odpowiedz na pytanie


Na początek piechcik to znajdź ten nieszczęsny licznik - bo ja już nie wiem czy pękać ze śmiechu, czy płakać, że nikt nie zagląda poza forum :roll:


PS. A założyciel był tylko jeden - bo ten sukces ma tylko jednego ojca ;-) Ale wszystkim autorom tekstów, moderatorom (byłym i obecnym) należą się również podziękowania za okazaną pomoc 8)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez ObltzS » 09.09.08, 20:01

Witam !
ale to niesprawiedliwe OblitzS zgarnie wszystkie książki bo jako jedyny będzie znał odpowiedz na pytanie

Nie, ObltzS nie bierze udziału w konkursie - jest wielu innych Kolegów na forum, którzy powinni zmierzyć się ze swoja własną wiedzą, a poza tym, swego czasu uczyniono mnie jednym z moderatorów i uważam, że ten fakt powinien mnie wykluczyć z grona konkursowiczów.
Za to z ciekawością będę czekał na wyłonionego zwycięzcę, by pogratulować Mu wiedzy i refleksu.
Pozdrawiam Piechcika i zachęcam do szukania odpowiedzi !!!!!!!!!!!!!! :)
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Myszkin » 09.09.08, 21:08

Pozwolę sobie przenieść tutaj (z szałtboksu) dyskusję o pytaniach (a raczej pytaniu) konkursowym. Wg mnie pierwsze pytanie jest nieścisłe, znalazłem trzy takie osoby ściśle związane z wiadomą tematyką, które wypowiedziały takie słowa...Co na to "żyri"?
Myszkin
Kapitän zur See
 
Tonaż: 960.000 BRT

Dołączył(a): 24.05.05, 15:57
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski/Warszawa

Postprzez Jatzoo » 09.09.08, 21:46

swego czasu uczyniono mnie jednym z moderatorów i uważam, że ten fakt powinien mnie wykluczyć z grona konkursowiczów


Tutaj się nie zgodzę ObltzS - konkurs jest dla wszystkich, którzy tylko chcą wziąć udział - pytania są specjalnie tak ułożone, by nie było żadnego podejrzenia, że 'swoi' są w jakiś sposób faworyzowani.

To, że ktoś jest moderatorem nie oznacza, że nie może wziąć w nim udziału. Zależało mi, by każdy mógł wziąć udział, więc zaproszenie dla Ciebie ObltzS nadal aktualne - masz czas do 28 by zmienić zdanie ;-) Losowania zwycięzców na pewno nie będę ja prowadził, więc tutaj też nie ma obaw co do mataczenia.

Jedyną osobą która nie może wziąć udziału w konkursie - jestem ja - ale ja już z okazji 1 mln miałem w niedzielę własną nagrodę - zaręczyny 8) Więc wybaczcie, że ta jedna jedyna nagroda pozostanie tylko i wyłącznie dla mnie ;-)


Myszkin, wymień jedną osobę, i podaj źródło skąd ta informacja o cytacie pochodzi. Jeżeli okaże się, że mi chodzi o kogoś innego, ale Twoje źródło zostanie zweryfikowane pozytywnie ;) to odpowiedź na pewno zostanie uznana za prawidłową. Ale wiadomo, że chodzi w pytaniu o osobę związaną z U-Bootwaffe, a nie z PIS bądź PSL ;-)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez driver134 » 10.09.08, 10:34

driver134
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 354.000 BRT

Dołączył(a): 12.12.06, 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ObltzS » 10.09.08, 15:18

Witam !

ale ja już z okazji 1 mln miałem w niedzielę własną nagrodę - zaręczyny

Cóż powiedzieć na taki fakt - Gratulacje Jatzoo !!!
No i jest BRAWO

A Driverowi extra nagroda za czujne pełnienie wachty przez ostatnią dobę i za zamieszczony zrzut ekranu z licznikiem odwiedzin, gdzie ów magiczny milion został odnotowany i "utrwalony" w tej formie.
Brawo Driver !!!
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez Jatzoo » 11.09.08, 08:21

ObltzS napisał(a):Cóż powiedzieć na taki fakt - Gratulacje Jatzoo !!!


Dzięki :D - ale wybacz, ja za rok jeszcze nie odważę się powiedzieć, że to jest rocznica 1 mln odwiedzin ;-)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez ObltzS » 11.09.08, 10:49

Cześć Jatzoo !

Ale zawsze co roku będziesz miał okazję odpowiedzieć podobnie jak ja w sierpniu swojej Małżonce - kiedy będzie testowała Twoją pamięć [odnośnie kolejnej rocznicy zaręczyn] - śmiało odpowiadaj, że w tym dniu był pierwszy milion odwiedzin witryny, jaką onegdaj założyłeś :D.
Kiedyś przyjdzie ten dzień "niezamierzonej omyłki" :lol:

Ach ta kobieca natura, kto jest w stanie ją zgłębić i zrozumieć ...
Pzdr.
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa


Posty: 11 • Strona 1 z 1

Powrót do Witryna i Forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość