1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Silent Hunter 3 GWX 2.0 online

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 7 • Strona 1 z 1

Silent Hunter 3 GWX 2.0 online

Postprzez Tasman » 09.01.08, 00:50

Człowieku!
Jeśli chcesz zagrać w Silent Hunter 3 w wersji GWX 2.0 i do tego online przystąp do światowej ligi Wolfpack League. Oto link do strony głównej http://www.subclub.info/wpl/7
Aby pograć trzeba się zarejestrowac i spotkać na SUBCLUB CHAT. Teraz szybki tutorial jak dokonać rejestracji.
1. Wchodzimy na stronę główną a tam po lewej stronie wybierasz JOIN TO WPL. Tu podajemy swoje dane, lepiej nie używajac polskich znaków. Polska flotylla to nr 14 (Narvik) ale możesz dołączyć do jakiejkolwiek flotylli chcesz. Otrzymasz w swoim spamie emaila zwrotnego, poprzez którego aktywujesz swoje konto.
http://www.subclub.info/wpl/register.php
2. Aby zagrać trzeba spotkać się z graczami na CHATROOM
http://www.subclub.info/wpl/chatroom/index.html gdzie otrzymasz informację o nazwie serwera i hasło. Będąc tam najlepiej do swojego nicka dodać numer jaki Tobie przydzielono w czasie rejestracji.
3. Kolejnym warunkiem do gry jest włączenie swego PERMISSION. Ze strony głównej wchodzisz do MEMBER LOGIN, logujesz się i dalej w MEMBER INFO zmieniasz PERMISSION z off na on. Efekt zmiany zaobserwujesz tutaj http://www.subclub.info/wpl/29 czyli w miejscu, do którego możesz się dostać klikając PERMISSION ON? na stronie głównej. Jeśli jesteś na liście znak to że możesz grać.

Raporty zmagań umieszczają odpowiedni ludzie na forum Ligi. Tabele, statystyki, regulamin i inne znajdziesz na stronach.

Nie pozostaje mi zatem nic innego jak zaprosić wszystkich chętnych do zabawy. WPL jest to jedno z nielicznych miejsc gdzie można popykać w GWX 2.0 w trybie online przy okazji poznając ludzi z całego świata.
Na tą chwilę spotkania na CHATROOMIE rozpoczynać się będą o godz. 21.45 a o ewentualnych zmianach powiadamiał będę na bieżąco. Do zobaczenia!
Tasman
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 91.000 BRT

Dołączył(a): 10.03.06, 17:32
Lokalizacja: Navan

Postprzez Robin73 » 09.01.08, 04:15

Zalogowalem sie juz tylko mam problem,po wejsciu do chatroom i wcisnieciu (Begin the Hunt, LOGIN HERE !!) lub (Click HERE !!) odrazu zamyka mi ta strone(niewiem moze trzeba wchodzic w odpowiednich godzinach) i jeszcze jedno sciaglem ten programik "mIRC subclub ready" tez z tej stronki i ostrzegam ze w srodku jest trojan(sprawdzalem kasperskim)Tasman pomocy :cry:
Robin73
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 9.000 BRT

Dołączył(a): 11.12.07, 13:59
Lokalizacja: Wrzesnia

Postprzez Tasman » 09.01.08, 19:57

Nie wiem o co biega. W każdym razie u mnie za każdym razem jak wchodzę na chat pojawia sie ikona Java (TM) 2 Platform. Może spróbuj zainstalować Javę?
Tasman
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 91.000 BRT

Dołączył(a): 10.03.06, 17:32
Lokalizacja: Navan

Postprzez majama » 09.01.08, 22:24

Chłopaki z WPL teraz tylko na GWX2.0 juz grają?
majama
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 340.000 BRT

Dołączył(a): 19.04.05, 13:14
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez John Jony » 05.03.08, 12:52

Małe pytanko: Czy muszę mieć zainstalowanego GameSpy czy coś takiego? I jak mam się logować do gry, przez ubi.com?
John Jony
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 04.03.08, 21:52

Postprzez Tasman » 07.03.08, 07:25

Witam. Zasadniczo w moim przypadku granie na WPL nie wypaliło bo po prostu na mojej Viscie GWX 2.0 czegoś tam nie łapie i mnie wywala. Rozmawiałem z chłopakami ale oni nie przesiąda się na 1.4. Można ich łapać na chacie i dołączyć ale terez nie wiem, o której godzinie dokładnie grają, zapewne jednak wieczorem między 19 a 21. Nie potrzebujesz Game Spy a logujesz sie normalnie przez Ubi, hasło dostaniesz wczesniej, zaraz przed grą na chacie.
Jeżeli chodzi o nasze podwórko to nawet chętnie pograłbym ze stara gwardią POLISH RUN, raz może dwa razy w tygodniu, tak niezobowiązująco, przyjacielsko. Problem polega na tym, że nie mogę hostować i bywają nieregularne przerwy gdzie jestem poza netem na dłużej. Ale ogólnie jestem otwarty na tego typu akcję.
Pozdrawiam
Tasman
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 91.000 BRT

Dołączył(a): 10.03.06, 17:32
Lokalizacja: Navan

Silent Hunter 3 GWX 2.0 online

Postprzez kimano-u96 » 08.03.08, 02:26

Tasman stary wilku ja tez chetnie bym sie spotkał ale testuje rózne mody modziki itp... i watpie zeby ruszyla SH3 jeczka pozdro.
kimano-u96
Korvettenkapitän
 
Tonaż: 413.000 BRT

Dołączył(a): 28.11.07, 16:59
Lokalizacja: Górzno


Posty: 7 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron