1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Regulamin Forum

Moderator: Jatzoo

Posty: 8 • Strona 1 z 1

Regulamin Forum

Postprzez Jatzoo » 19.12.07, 23:44

Z dniem dzisiejszym został opublikowany Regulamin Forum 'Die U-Bootwaffe...' - nie będę ukrywać, że związane jest to z ostatnimi wydarzeniami. Przez wiele lat, Forum obywało się bez Regulaminu, bazując jedynie na przyzwoitym zachowaniu wszystkich użytkowników.

Od dnia dzisiejszego, każdy musi przestrzegać Regulaminu - nie respektowanie ustaleń w nim zawartych, może grozić w konsekwencji nawet stałym dożywotnim banem, i wykluczeniem z tutejszej społeczności.

Osoby odpowiedzialne za egzekwowanie warunków Regulaminu, to grupa Moderatorów.

Proszę o kontakt, jeśli:
- jakiś punkt Regulaminu jest nie wystarczająco jasny,
- Regulamin powinien zostać poszerzony o kolejne punkty.


PS. Duże podziękowania dla DonPedra z phpBB2.pl za pomoc z 'merytoryczną' częścią Regulaminu.
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez driver134 » 20.12.07, 08:33

Jawohl przeczytane zrozumiane będzie respektowane
driver134
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 354.000 BRT

Dołączył(a): 12.12.06, 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tobruk » 20.12.07, 10:32

Witam
Jeszcze nie zdążyłem przeczytać, a już mam uwagi :lol:
- fakt stworzenia regulaminu może w konsekwencji przynieść zbędne dyskusje związane z interpretacją, odwołania, skargi, etc - moim zdaniem nie jest on konieczny, pewien poziom zachowania każdy zna również bez kodeksów (chyba że znać nie chce... )
- do "eliminowania anomalii" rónież nie są konieczne kodeksy - forum nie jest państwową instytucją, wystarczy więc nieco intuicji i dobrej woli (oraz znajomość języka), aby nadal spełniało swój piękny cel
tobruk
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 817.000 BRT

Dołączył(a): 18.11.03, 00:03
Lokalizacja: lubuskie

Postprzez Jatzoo » 20.12.07, 10:48

fakt stworzenia regulaminu może w konsekwencji przynieść zbędne dyskusje związane z interpretacją, odwołania, skargi, etc

Cóż mogę powiedzieć... JA mam zawsze rację, i nie radzę się ze mną jako Adminem kłócić ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez ObltzS » 20.12.07, 13:23

Witam !
Mam nadzieję, że Regulamin stworzy ogólne ramy dla wszystkich, aby każdy nas wiedział, do jakiego momentu lub granicy może sie posunąć, a w przeszłości różnie z tym bywało. Teraz owe granice pewną będą w sposób wyraźny, precyzyjny i nie budzący wątpliwości precyzyjnie określone - nikt zapewne, kto je przekroczy nie będzie już próbował nieudolnie się tłumaczyć - tak jak w życiu : nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania - dura lex sed lex.
P.S.
Tobruk napisał :
- fakt stworzenia regulaminu może w konsekwencji przynieść zbędne dyskusje związane z interpretacją, odwołania, skargi, etc - moim zdaniem nie jest on konieczny, pewien poziom zachowania każdy zna również bez kodeksów (chyba że znać nie chce... )
- do "eliminowania anomalii" rónież nie są konieczne kodeksy - forum nie jest państwową instytucją, wystarczy więc nieco intuicji i dobrej woli (oraz znajomość języka), aby nadal spełniało swój piękny cel

powinien on [regulamin] przeciąć wszelkie zbędne dyskujse i nieudolne tłumaczenia - ale Tobruk ma rację, że sposób naszego własnego postępowania i zachowania zależy od nas samych, naszej samodyscypliny wewnętrznej, pewnej ogłady i kultury osobistej, nad którą zawsze warto pracować dla dobra innych i siebie samego.
A po tylu latach funkcjonowania Forum, taki regulamin na pewno będzie przydatny.
Pzdr.
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Postprzez tobruk » 20.12.07, 13:58

ObltzS napisał(a):A po tylu latach funkcjonowania Forum, taki regulamin na pewno będzie przydatny.
Pzdr.

Niby tak, ale pewnie zaraz odezwą się przeciwnicy kary ostatecznej :lol:
tobruk
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 817.000 BRT

Dołączył(a): 18.11.03, 00:03
Lokalizacja: lubuskie

Postprzez dragonfly » 20.12.07, 15:13

Jak dla mnie regulamin jest prosty, jasny i czytelny. Lista praw i obowiązków użytkownika wyjaśniona jest czarno na białym.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez evan82 » 20.12.07, 15:52

Bardzo dobrze że go poszerzono o tych kilka tak ważnych punktów. Uniknie sie pewnych problemów, a i internetowych włóczykijów. Dzięki i pozdrawiam! :D
evan82
Kapitän zur See
 
Tonaż: 921.000 BRT

Dołączył(a): 03.11.07, 01:11
Lokalizacja: Warszawa


Posty: 8 • Strona 1 z 1

Powrót do Witryna i Forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości