1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Wystrzeliwanie Torped z głębokości

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 9 • Strona 1 z 1

Wystrzeliwanie Torped z głębokości

Postprzez Kreszo » 05.10.07, 17:56

Witam wszystkich podwodniaków.
Jestem tu nowy więc dopiero zbieram trochę informacji. Mam pytanie czy można wystrzelić torpedę z głębokości większej niż peryskopowa. bo kiedy próbuję to zrobic to OU informuje mnie ze nie wybrano celu, a spotkałem się na forum jak ktoś pisał ze zatopił kogoś z 200 m. Dodam ze szukałem odpowiedzie jakieś 2 godz ale nie znalazłem więc proszę się nie denerwować że pytam o to co mogło się już kiedyś pojawić.
I jeszcze jedno kupiłem grę orginalną w maju 2007. i chciałbym wrzucić jakieś mody ale nie wiem jaką wersję gry mam bo nigdzie nie pisze a czytałem że najpierw trzeba patcha wrzucić potem moda i jeszcze SH3 comandera. tylko nie wiem jakiego patcha wrzucić bo ostatnio jak próbowałem wrzucić mody to mi się SH3 sypnął i skonczyło się na instalce od nowa, dodam tylko że nie instalowałem zadnego patcha wtedy.
Kreszo
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 05.10.07, 16:07

Postprzez Marriano » 05.10.07, 18:38

Można puścić torpedę nie będąc na głębokości peryskopowej. Nie możliwe jest wypuszczenie torpedy z głębokości 200m. Aby wrzucić moda musisz robić to przez odpowiedni program, ale jak sam wcześniej napisałeś konieczna jest instalacja patcha do SHIII.

Więcej dowiesz się w temacie Mody http://www.ubootwaffe.pl/forum/viewtopic.php?t=368
i FAQ http://www.ubootwaffe.pl/forum/viewtopic.php?t=358
bądź opcji Szukaj http://www.ubootwaffe.pl/forum/search.php

I wcale się nie denerwowałem. Pisałem spokojnie
:wink:
Marriano
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 96.000 BRT

Dołączył(a): 18.03.06, 00:19
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Kreszo » 06.10.07, 02:01

Dzieki Marriano. Ale czy możesz podać troche więcej informacji np. jak wystrzelić te torpedy z większej głębokości bo przyznam iż twoje potwierdzenie mnie cieszy ale nie do końca zadowala :wink: bo w linkach jakie podałeś nie znalazłem nic konkretnego. A co do modów to właśnie po zainstalowaniu modów podanych w linku jaki wrzuciłeś zafundowałem sobie reinstal SH3. Więc jeśli mógłbyś być tak pomocny to równiesz proszę o więcej szczegółów jak to wszystko zrobić. podam tylko że mam wersję polską super$eller i nie mam pojęcia czy jest już w niej jakiś patch a jesli jest to jaki bo na pudełku pisze tylko ze jest to nowa ulepszona polska edycja.
Kreszo
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 05.10.07, 16:07

Postprzez evan82 » 03.11.07, 03:08

Ponieważ wystrzeliwanie torped z dużej głębokości to cecha typu XXI, a to mój aktualny okręt, zapraszam do rozmowy pod tematem na stronie głównej.
Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania, jeżeli będę w stanie dotyczące tak tego typu jak i kwestii podobnych do tych które tu poruszyłeś. W SH3 każdy z z U-Botów może wystrzeliwać torpedy z głębokości 200m i to bez moda, więcej szczegółów pod podanym tematem.
Ostatnio edytowano 10.02.08, 14:43 przez evan82, łącznie edytowano 1 raz
evan82
Kapitän zur See
 
Tonaż: 921.000 BRT

Dołączył(a): 03.11.07, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez evan82 » 03.11.07, 03:11

Jako pewnik dodam że ja oddałem strrzał na pewno z głębokości 160m.
evan82
Kapitän zur See
 
Tonaż: 921.000 BRT

Dołączył(a): 03.11.07, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez evan82 » 03.11.07, 03:56

Kreszo napisał(a):Dzieki Marriano. Ale czy możesz podać troche więcej informacji np. jak wystrzelić te torpedy z większej głębokości bo przyznam iż twoje potwierdzenie mnie cieszy ale nie do końca zadowala :wink: bo w linkach jakie podałeś nie znalazłem nic konkretnego. A co do modów to właśnie po zainstalowaniu modów podanych w linku jaki wrzuciłeś zafundowałem sobie reinstal SH3. Więc jeśli mógłbyś być tak pomocny to równiesz proszę o więcej szczegółów jak to wszystko zrobić. podam tylko że mam wersję polską super$eller i nie mam pojęcia czy jest już w niej jakiś patch a jesli jest to jaki bo na pudełku pisze tylko ze jest to nowa ulepszona polska edycja.


Aby dostosować okręt do strzelania torpedami z większych głębokości(zwiększyć grubość stali na rurach wyrzutni i pokrywach he he) wiejdź w następujący folder:Silent Hunter III/Data/Submarine/dalej np. NSS_UBoat7b/NSS_UBoat7b (plikCFG) i wpisz w miejscu Torpeedo max launch depth taką wartość glębokości jak ci odpowiada. Zadziała na pewno szczególnie po rozpoczęciu nowej misji.
WAŻNE!!! Wykonaj tę operację przy wyłączonej grze (Nie zminimzlizowanej) tylko wyjdź z niej. Dobrych łowów. :wink:
evan82
Kapitän zur See
 
Tonaż: 921.000 BRT

Dołączył(a): 03.11.07, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wachtowy » 08.02.08, 22:09

Karl Fenchel napisał(a):Jako pewnik dodam że ja oddałem strrzał na pewno z głębokości 160m.


Hmm... jakim typem o.p? ja miałem sytuacjie ze pewien oficer nie chciał otworzyć pokrywy wyrzutni na głebokości około 120 m
Wachtowy
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 11.000 BRT

Dołączył(a): 07.02.08, 22:47

Postprzez driver134 » 08.02.08, 22:13

Wachtowy napisał(a):
Karl Fenchel napisał(a):Jako pewnik dodam że ja oddałem strrzał na pewno z głębokości 160m.


Hmm... jakim typem o.p? ja miałem sytuacjie ze pewien oficer nie chciał otworzyć pokrywy wyrzutni na głebokości około 120 m

Żadnym taką możliwość zyskuje się dopiero po zmodyfikowaniu gry
driver134
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 354.000 BRT

Dołączył(a): 12.12.06, 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wachtowy » 08.02.08, 22:20

ok dziękuje za "doinformowanie"


Pozdrawiam!
Wachtowy
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 11.000 BRT

Dołączył(a): 07.02.08, 22:47


Posty: 9 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron