1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Brak paliwa - co dalej?

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 5 • Strona 1 z 1

Brak paliwa - co dalej?

Postprzez dragonfly » 09.09.07, 13:44

Wracałem do Pearl Harbor uszkodzonym okrętem klasy Gar. Miałem wyciek paliwa, przez co nie zdołałem dotrzeć do najbliższej bazy (w tym wypadku Midway), aby się zaopatrzyć. Szlag mnie trafił, bo to była znakomita kariera a mam tylko dwa sejwy. Oba zapisane już po wycieku. Okręt stoi na pełnym morzu i nie da się nic zrobić. Spotkał się już ktoś z taką sytuacją? Jest jakieś wyjście?
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez driver134 » 09.09.07, 18:07

W wersji 1.0 wystarczyło poczekać na powierzchni i akku się ładowały nawet przy wyłączonych silnikach a potem zanurzenie i ahead slow
driver134
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 354.000 BRT

Dołączył(a): 12.12.06, 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dragonfly » 09.09.07, 20:57

Hehehe, teraz się nie ładują jak nie mam paliwa...
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez Heinrich » 09.09.07, 22:27

A mnie szlak trafił gdy po udanym rejsie (dwa niszczyciele i 5 okrętów handlowych, w tym duży pasażerski) wróciłem do Suboraji, a tu okazuje się że baza już w rękach japońców. Paliwa do Australi nie starczyło i dupa.
Przecież powinienem dostać meldunek wcześniej.
Mam też problemy z samolotami. Gdy chcę do nich postrzelać, nigdy nie wiem z której strony nadlatują. Nieraz nawet ich nie zdążę zobaczyć.
W konsekwencji często czapa. A gdy ustawię strzelca to często on też nie strzela do samolotów. Pewnie taki sam nie kumaty jak ja. Inną sprawą jest problem kiedy nieraz zrobię przyśpieszenie i od razu dostaję komunikat o całej masie uszkodzeń, po czym po chwili koniec gry.
Przecież nie da się grać cały czas w normalnym czasie. A skoro jest zagrożenie to powinno wrócić przedtem do realnego czasu.
Heinrich
Leutnant zur See
 
Tonaż: 101.000 BRT

Dołączył(a): 21.02.06, 21:54
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Wojtek15 » 01.11.07, 14:52

O kurde nie ma tak jak w SH3, ze w spotkaniu ze statkiem zwalnia czas?! Kurde te wszystkie posty z krytyka tej gry coraz bardziej zniechecaja mnie do kupna tej gry.
Wojtek15
Leutnant zur See
 
Tonaż: 193.000 BRT

Dołączył(a): 29.09.07, 09:13
Lokalizacja: 200m pod powierzchnią wody


Posty: 5 • Strona 1 z 1

Powrót do SH IV



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości