1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Konkurs - "Run for The Pacific"

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 4 • Strona 1 z 1

Konkurs - "Run for The Pacific"

Postprzez Grom » 21.04.07, 21:55

Witajcie.
Pozdrawiamy każdego z osobna i wszystkich razem.
Wspólnie z Kolegami z Klanu SeaDevils wpadliśmy na pomysł ogłoszenia konkursu dla wszystkich, którzy są fascynatami sub - symulatorów i innej maści pływadeł.

Czym jest ten konkurs ?
Jest to batalia multiplayer w Silent Hunter 3. Nie interesuje nas kto do jakiego klanu należy lub utożsamia się. By sprawiedliwości stało się zadość grupa graczy może wyznaczyć swojego sędziego do składu jury.
Jak do tej pory z klanu SeaDevils sędzią został SD_Torpedo.
Ideą konkursu jest przede wszystkim dobra zabawa, a dla trzech najlepszych graczy nagrody:
Za zajęcie 1 miejsca:
Obrazek
Silent Hunter 4 Wolves of The Pacific Collectors Edition
Za zajęcie 2 & 3 miejsca:
Obrazek
Silent Hunter 4 Wolves of The Pacific

Konkurs rusza za kilka dni, pozostały do uzgodnienia ostatnie kwestie techniczne. Nie zobowiązuje do niczego więcej jak tylko do zarejestrowania się na stronie www.konkurs.warships.pl i gier zgodnie z regulaminem. Po konkursie zwycięzcy otrzymają nagrody pocztą. Jeśli wyznaczycie spośród siebie arbitra do składu jury, wystarczy porozumieć się z SD_Torpedo lub mną w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Pozostaje mi tylko życzyć Wam powodzenia.

Start konkursu: 27.04.2007 godz. 00:00
Zakończenie konkursu 30.06.2007 godz 24:00 ( plus gry rozpoczęte przed północą, ale zakończone do godz.01:00 dnia 01.07.2007 )

Pomyślnych Łowów.
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Postprzez SD_Torpedo » 30.04.07, 13:53

Konkurs już trwa.
Cóż wypada mi powiedzieć.
Trafiony. :D Cieszę się, że powiodła sie Nam ta inicjatywa i zapraszam jeszce raz do wzięcia w nim udziału.
SD_Torpedo
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 10.000 BRT

Dołączył(a): 01.11.05, 17:52

Postprzez Grom » 01.07.07, 16:25

Obrazek
1. PL_argonx
2. PL_Marco
3. janko175

Nagrodę specjalną za zaangażowanie i pomoc, bez której nie dalibyśmy sobie rady otrzymuje lucienSeth.
GRATULYJEMY SERDECZNIE
Wymienione osoby proszę o podanie swoich adresów domowych przez PM tego forum. Nagrody wyślemy pocztą. Jednocześnie może ktos pokusiłby się o jakieś statystyki ogólne konkursu.

Ja ze swojej strony cieszę się najbardziej, że koledzy niezrzeszeni, oraz koledzy z różnych klanów bawili się wspólnie i w ani jednym momencie nie było czuć pędu do nagród.
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Postprzez amigo » 03.07.07, 08:52

witam Grom- piękna inicjatywa, gratuluję uczestnikom, Miło mi stwierdzić, że czołowe miejsca zajęły "dwa misiaczki "z Polishseamen.
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34


Posty: 4 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości