1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Kilka niewyjaśnionych problemów

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 5 • Strona 1 z 1

Kilka niewyjaśnionych problemów

Postprzez Flysz » 13.05.07, 15:08

Na początek chciałem zadac pytanie,a mianowicie czy Cesarska Marynarka Wojenna wogóle używa radaru?Bo jak narazie to mój jest w uzyciu i ma bardzo spory zasięg,czym strasznie ułatwia mi chociażby ucieczke przed samolotami :)
Druga kwestia to ranni członkowie załogi.Np.10 rannych ludzi umiera mi po ataku co jakiś czas co do jednego,lub też cześć wróci do pełni zdrowia a cześć umrze.Nie bardzo rozumiem o co chodzi.
W SH3 było to jakoś prościej zrobione,rannego członka załogi przesuwałem do pomieszczenia w którym był sanitariusz i po pewnym czasie wracał do pełni sił.A tutaj nie ma zadnego lekarza na pokładzie,próbowałem im dawać jak najwięcej spac,ale nie wszystkim to pomogło.
Czy tez spotykacie się z tymi problemami?
Flysz
Leutnant zur See
 
Tonaż: 100.000 BRT

Dołączył(a): 17.01.06, 14:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez driver134 » 21.05.07, 22:36

1 Japonia należała do państw osi czyli współpracowała z niemcami wniosek pewnie miała radary
2 zarządanie załogą w SH4 jest wogóle skopane nie martw się ja np. nie moge naprawiać uszkodzeń nie wiedzieć czemu :cry: :?: :cry:
driver134
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 354.000 BRT

Dołączył(a): 12.12.06, 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Flysz » 21.05.07, 23:25

Chyba z tymi radarami u skośnych coś się ruszyło w 1943 r. bo szybciej mnie lokalizują z większych odległości:)
Co do uszkodzeń to chyba jest to dośc dobrze rozwiązane bo nie wszystko ekipa remontowa jest w stanie naprawić na morzu,a jeżelli juz daje radę to czasem uszkodzone silniki Dieslaaku lotniczym naprawiają u mnie nawet 2 dni :) Zauważyłem również że bardzo wrazliwe są głowice persykopów na uszkodzenia co w sumie jest realistyczne bardzo :)
Flysz
Leutnant zur See
 
Tonaż: 100.000 BRT

Dołączył(a): 17.01.06, 14:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Flysz » 21.05.07, 23:26

Chodziło mi o silniki Diesla uszkodzone przez atak lotniczy:)
Flysz
Leutnant zur See
 
Tonaż: 100.000 BRT

Dołączył(a): 17.01.06, 14:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kriss » 29.08.08, 22:13

Japońce dysponowały radarem chyba od 43 . W grze jest to szczególnie widoczne pod koniec wojny a samoloty mają je troche szybciej niż niszczyciele, choć nie wszystkie.
A co do uszkodzeń to wszystkie ( peryskopy, silniki idt.) poza kadłubem są automatycznie naprawiane podczas pobierania zapasów w którejś z wysunietych baz których liczba się zwiększa wraz z rozwojem wojny i opanowywaniem nowych terenów przez Amerykanów, szczególnie po 43 na początku w sumie mamy tylko Pearl Harbor ale z upływem czasu dołączają nowe np. Atol Jonson, Gułam 8)
kriss
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 24.000 BRT

Dołączył(a): 29.08.08, 09:57
Lokalizacja: z ciemnej otchłani


Posty: 5 • Strona 1 z 1

Powrót do SH IV



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości