1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

'Podwodna' Wolfpack ;-)

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 168 • Strona 7 z 71 ... 3, 4, 5, 6, 7

Postprzez amigo » 22.03.04, 18:39

Gromik zróbmy tak. Ty wypal mi na płytce wszystko co masz na temat DC, SH 2 , oraz opracowania na temat taktyki SH 2 i DC, a zawłaszcza jak odczytać głębokość zanurzonego U-boota, a ja wypalę ci wszystko co mam na temat SH 2, i płytki prześlemy do siebie.
adres podam Ci na Priva
Pozdrawiam
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez Grom » 22.03.04, 19:52

amigo napisał(a):Gromik zróbmy tak. Ty wypal mi na płytce wszystko co masz na temat DC, SH 2 , oraz opracowania na temat taktyki SH 2 i DC, a zawłaszcza jak odczytać głębokość zanurzonego U-boota, a ja wypalę ci wszystko co mam na temat SH 2, i płytki prześlemy do siebie.
adres podam Ci na Priva
Pozdrawiam

Z wielka checia, ale to jest awykonalne. No chyba, ze chcesz ponosic koszty wysylki do Islandii :) Tzn, ja moge, Ci wsylac nie ma sprawy. Tylko powiedz co chcesz :).
Aaaaaaaaaa zapomnialbym:
Obrazek
Ladne prawda ?? To Silent Hunter 2. Koledze zrzucilo gre na pasek i cos sie z windowsem stalo. Na chwile moglo wlsanie to zobaczyc. Dobrze, ze byl przytomny i screena walnal
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Postprzez amigo » 22.03.04, 20:24

Gromik nie wiedziałem, ze jesteś eskimosem!!!!
Słuchaj jest tego ( modów do SH 2 ok. 400-460 Meksów). zorientujem się co do możliwości przesłania do Ciebie i dam Ci znać
Co do DC i szkolenia taktycznego to łykam wszystko
pozdrawiam
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez amigo » 22.03.04, 20:25

Fajny mod na widok oceanu, podaj adres do tego moda
Pozdrawiam
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez Grom » 22.03.04, 23:16

amigo napisał(a):Fajny mod na widok oceanu, podaj adres do tego moda
Pozdrawiam

Amigo zoabcz podpis pod screenem :)
Co do taktyk w DC to nieskromnie znow polece
http://www.republika.pl/destroyer_comma ... index.html
z modow wiele nie mam tylko chyba te 2 o ktorych pisalem dla Destroyer Command. Nigdy ich tak naparwde nie szukalem. Chyba zaczne :)
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Postprzez matchaus » 23.03.04, 10:34

Ech... Islandia... Zawsze chciałem zobaczyć ten urokliwy kraik!
(no i te gejzery! :))
Tyle, że (powiem nieskromnie - wybaczcie) stać mnie było na Egipt a nie na Islandię... Drogo tam, że hej!
Zazdroszczę Ci Grom tych miodów - Islandia jest piękna! :)

A wracjąc do "ad-remu", to ja będę grał na 150% realizmu nie instalując żadnych modów. Torpedy strzelam z peryskopowej... nie wystawiam peryskopu kiedy nie mam odpowiedniej głebokości itd. :)
Choć - nie. Mogę zainstalować te "hardcore'y" - wszak to dla mnie żadna różnica :)

A w zasadzie to czekam na SHIII, gdyż świadomość "zburaczenia" SH2 daje mi się coraz bardziej we znaki :)
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez Grom » 23.03.04, 19:25

Ehhhh czy ja wiem. No ladnie, ale to jest dobre tak pojechac i zobaczyc. Nie mieszkac. Bedac ostatnio w Polsce okupowalem knajpy z polskim jedzeniem i zazeralem sie golnkoa. Kaszanke jadalem na ulicy idac, itd itd itd. Przede wszystkim jednak chlonalem dom i jego atmosfere. Rzuca sie w oczy przybicie ludzi, to widac dla kogos kto jest z zewnatrz. Ja jestem mz zewnatrz bo nie bylo mnie w Polsce od 4 lat wiec widze roznice. Szkoda, ze tak to wyglada. Powiem Ci matachaus, jakaby Islandia piekna nie byla to nigdy nie bedzie tak piekna jak Polska. Ponoc najlepsi Polacy najbardziej kochajkacy Polske to emigranci. Cos w tym, jest. Zamierzam wracac do kraju juz nedlugo. Bo mam dosc bycia obywatelem drugiej kategorii.
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Postprzez amigo » 23.03.04, 20:51

Witam Panowie U-bociarze, życzę Wam miłego grania w SH 2, tęgiego łojenie skóry Angolom i Jankesom, a tobie Grom życze szybkiego powrotu do Polski ( w sumie nie rozumię po co tu wracać) , zanim zupełnie Polskę rozsprzedadzą. Do usłyszenia i " napisania" po powrocie z sanatorium.
Pozdrawiam
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez Jatzoo » 24.03.04, 10:13

A wracjąc do "ad-remu", to ja będę grał na 150% realizmu nie instalując żadnych modów. Torpedy strzelam z peryskopowej... nie wystawiam peryskopu kiedy nie mam odpowiedniej głebokości itd.
Choć - nie. Mogę zainstalować te "hardcore'y" - wszak to dla mnie żadna różnica


Uwierz mi Mati, że całkiem inaczej się gra, stosując mody HardCore - np. określanie odległości od okrętu na podstawie wysokości jego masztu ma w sobie specyficzny urok :wink:
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez matchaus » 24.03.04, 13:29

Grom --> Rozumiem, że tęskisz, ale to chyba nie było wygnanie? :)
No i jak widzę, masz w perspektywie powrót - napieszczaj się póki możesz Islandią... Andrzej L. nadchodzi... :D

Jatzoo --> A jak wobec tego działa TDC?
Mam rozwiązywać całki żeby odpalić torpedy? :)
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez Jatzoo » 24.03.04, 13:52

TAK !!!!!!!!!!

(Hehe.. chyba, że mnie pamięć myli - bo akurat ten tryb HARDCORE moda najmniej mi się podoba - kto tam ma czas zajmować się całkami ;))
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez Grom » 27.03.04, 11:08

Musze przyznac, ze Amigo obudzil we mnie troszke sentyment do Destroyer Command, i zaczalem szukać modow po necie. Gra ozyla. Otoz wynalazlem plik pyro.psf czyniacy kompatybilnosc pomiedzy modam graficznymi do SH2 i DC. Wrzucilem sobie mod slonca, ladu i wody. Dolozylem nowe dzwieki i gra ozyla. Niestety nie da sie tego opisac tak samym screenem. Wrzucilem nowe dzwieki wystrzalow, trafien i meldunkow 1-szego oficera. Od razuu zachcailo sie grac, zwlaszcza kiedy slysze ryk pociskow, wycie syren itd itd itd. Ponizej mod wody tropikalnej dla Silent Hunter 2 uzyty w Destroyer Command, oraz dzwiek uderzajacego pocisku w wode.
http://www.vpnavy.biz/www/diff_files/splash.wav
Obrazek
Tej wody tak za bardzo nie widac, ale jest fajna i ladnie widac podczas gry. Mialem wrzucic dla u-boota i matchausa screen-y z misji Murmansk Run zrobione podczas taranowania u-boota. Kiosk okretu byl nad woda pchany przez DD 399 USS Lang, ale daruje sobie tym razem :)
Ostatnio edytowano 30.03.04, 01:07 przez Grom, łącznie edytowano 2 razy
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Postprzez Grom » 27.03.04, 14:46

Ah no i jeszcze cos. Wiecie gra nabiera niesamowitego klimatu gdy podczas misji w okolicach Islandii spotykamy niemiecki BB. Pojedynek z modami muzycznymi, przy zapadajacym zmroku pod o;owianym niebem Atlatyku, wyjacymi syrenami i rykiem przelatujacych pociskow. Gra dopiero nabiera prawdziwego klimatu. Tego rzadne screeny nie oddadza. Przechodze cala kampanie atlatycka jeszcze raz od poczatku. Co ciekawe nie strzelam torped do napotkanych u-bootow by zachowac realizm bitwy. No coz Destroyer Command ma swoj nieotparty urok, trzymajacy mnie juz od prawie 2 lat. Teraz go odswiezylem i odkrywam gre na nowo. Coz moze byc piekniejszego jak nocna walka na morzu.
Jest oczywiscie maly wic w tym zachwycie. Otoz za uderzenia pociskow w wode oraz upadku bomb glebinowych odpowiada pliczek splash.wav Totez mohe bomby glebinowe leca do wody z rykiem (na postarch ubootom) :) Pomysle, zeby dodac im syreny :D Bedzie element psychologiczny
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Postprzez U-boot » 30.03.04, 16:04

Witam

Grom ---> ja z chęcią obejrze screen-y z misji Murmansk :-)

Poza tym skąd wzięła się taka cisza na forum ??

Pozdrowionka
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Jatzoo » 30.03.04, 16:33

Uboot...

Tylko skończę robotę we Wrocławiu, a znów zagonię nasze stadko pod wodę - już dziś proponuję zaplanować odpowiednio czas, by mieć wolne wieczorki w weekend ;)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez U-boot » 31.03.04, 17:16

Jaca --> obawiam się, że nasze "stado" tak szybko jak się pojawiło, tak i szybko zniknęło w odmętach Oceanów - jedyną pozostaje nam SH III

Pozdrowionka
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Jatzoo » 31.03.04, 17:37

Czyżby i Tobie Ubi przeszła chęć pogrania w SHII...?

Ja tam się nie poddaję, i jak będziecie mieć czas z chęcią do Was (Ciebie) dołączę...

Ścigaj Matiego ;)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez Grom » 01.04.04, 07:07

Poplyncie z nami w weekend :) Pobawimy siew wojenke.
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Poprzednia strona

Posty: 168 • Strona 7 z 71 ... 3, 4, 5, 6, 7

Powrót do SH II



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości