1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Czarny ekran

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 3 • Strona 1 z 1

Czarny ekran

Postprzez fla-master » 16.02.07, 23:02

No właśnie... W misji "Polowanie", gdy wracam z portu w Bergen, po drodze rozwalając dwa niszczyciele, napotykam sobie na łodź podwodą, 4 nowe niszczyciele i krążownik liniowy (mniam)... Juz sie ustawiam zeby go storpedować, posyłam pare T-II i T-I az nagle... Silent Hunter II mi wywala czarny ekran i nic nie moge zrobic :x Jedyne co to Alt+F4 i wyjscie do Windowsa. Zrobiłem re-install gry ale nie pomogło :( Wiecie moze w czym problem i jak go zlikwidować?... Pozdrawiam wszystkich dowódców i maniaków u-bootów :!:
fla-master
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 16.02.07, 22:47

Postprzez Abd » 16.02.07, 23:21

Niestety nie wiem. :|

To kampania, czy misja pojedyncza?

Pytam, bo mógłbym podrzucić czit, który być może pomoże wyjść z opresji, a przynajmniej skróci czas wychodzenia. Czit pozwala zapisywać grę w trybie kampanii.
Abd
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 84.000 BRT

Dołączył(a): 15.01.07, 18:37

Postprzez fla-master » 17.02.07, 11:03

Abd napisał(a):To kampania, czy misja pojedyncza?



Gram kampanie. W sumie sposób na save'owanie znam taki zeby zgrać pliki z katalogu Silent Hunter II\Save\Campaigns... Tak robiłem przy reinstalce zeby nie zaczynać od początku :wink: ... Mam patcha 1.1, PM 103 nie wgrywałem bo na multi narazie grać nie chce a ponoć jak sie go wgra nie słychać odgłosów ASDIC'a w okręcie :roll: ... Tez juz sam nie wiem w czym może być problem... Miał ktoś z was taką sytuacje? Moze to juz mój komp na starość niewyrabia :lol:
fla-master
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 16.02.07, 22:47


Posty: 3 • Strona 1 z 1

Powrót do SH II



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości