1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

'Podwodna' Wolfpack ;-)

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 168 • Strona 1 z 71, 2, 3, 4, 5 ... 7

'Podwodna' Wolfpack ;-)

Postprzez Jatzoo » 08.03.04, 14:21

Poszukuję chętnych do stworzenia malutkiego stadka :wink:
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez matchaus » 08.03.04, 14:28

Ich bin da! :D

(co zapodać z ogromu łat i dodatków, by diesle ożywiły to martwe truchło? :))
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez matchaus » 08.03.04, 14:32

Aha! Ustalmy czym będziemy się komunikować!

Proponuję czterowałkowy "Team Speak" (wersja bodajże 1.0.5.6), lub pięciowałkowego "Skype'a". :)

(posiadam instalki, oraz służę pomocą "techniczną" - chętni niech piszą tutaj, lub na maila :))

Niebawem przechodzę także na "pół megowego" DSL'a - to się w końcu MUSI udać! :D
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez Jatzoo » 08.03.04, 14:34

Zgadamy się na GG, i razem obmyślimy jakiś plan ;)

Ja będę przez net próbował grać w SHII pierwszy raz, więc przydałoby się tutaj zdybać U-boota - on ma większe doświadczenie co z czym sklecić, by ruszyło w miarę gładko ;)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez matchaus » 08.03.04, 14:41

Hehe - z tego co wiem, to Ubi tylko nas słuchał kiedy my próbowaliśmy grać :)

A graliśmy na spatchowanej instalce + projekt messerwetzer w wersji 1.03

UWAGA! - Warunek podstawowy - NIKT z grających nie powinien mieć lagów w trakcie trwania gry! Inaczej szalg trafi całą rozgrywkę...
No i czas max. 8x (jeśli wogóle...)

(hehehe - po powrocie do domu instaluję SHII... chyba oszalałem :D)
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez U-boot » 08.03.04, 15:15

No macie trzecie do stada :-)

Mati --> niecnoto !!
Grałem w SH2 przez sieć, na samym początku, spytaj Ottona, schpacka i wielu innych, spytaj podajże pewnego Kanadyjczyka, który tak dowodził niszczycielem, że musiałem go zatopić, spytaj Angola, który nie pozwolił mi się przedrzeć na M.Śródziemne i załatwił mi grób na dnie cieśniny.
Wszystko to działo się zaraz po wyjściu patcha, który umożliwiał grę przez sieć. Nie majac kompa grałem tylko w wekeendy (żona była bardzo wyrozumiała na moje weekendowe nieobecności) na kompie kolegi.

Czasy o których Ty wspominasz, gdy tylko Was słuchałem już minęły, moj komp dzięki karcie otrzymanej od Ciebie znowu obsługuje SH2.

Zanim utworzymy jakieś Wilcze Stado, trzeba tutaj wspólnie ustalić co instalujemy, tak aby każdy miał to samo na kompie !! Jakie dodatki !!

Do rozmowy proponuje TS (tylko kto postawi serwer ??) - może trochę egoistycznie ale używając tego programy mam dzięki z gry. Natomiast używając Skype (może trochę lepsza jakość) będe miał uszkodzone szumonamierniki :-D

Pozdrowionka
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Jatzoo » 08.03.04, 16:06

Tak, ja moge reczyc za prawdziwosc slow U-boota (odnosnie prob on-line z SHII)- a tak swoja droga, to ciekawe czy mnie U-boot pamietasz z innego Forum ;)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez schpack » 08.03.04, 18:47

No, no... dawno tu nie zagladalem, a towarzystwo sie rozszalalo, ze hej!
SH2? A co to takiego? ;)
Faktycznie kiedys w zamierzchlej przeszlosci probowalismy z U-bootem grac w cus podobnego. Byli i Amerykanie i Austriacy (gdzie oni maja morze?) i Holendrzy. Moja dzialalnosc sprowadzala sie glownie do... plywania, bo w momencie dostrzezenia konwoju, najczesciej nastepowal crash i automatyczna teleportacja do Lorient ;) Potem projekt messerwetzer i nastepne klopoty z polaczeniem LAN. Juz nawet nie pamietam o co chodzilo.
Osobiscie zycze powodzenia i czekam na sprawozdanie z walk... najlepiej z przeciwnikami, a nie z softem. Podobniez niektorzy w toto graja, wiec kto wie?

pzdr
schpack
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 5.000 BRT

Dołączył(a): 08.03.04, 18:20

Postprzez matchaus » 08.03.04, 22:44

SCHPACK?! WSZELKI DUCH PANA BOGA CHWALI! :D:D:D:D:D

Gdzieś się podziewał byku krasy?! :)
Hehehehe - teraz to się kolego sianem nie wykręcisz!
Innym wychodzi, to i nam się uda! Musimy tylko spróbować!

Ważne:
- każdy instaluje TO SAMO!
- użyjemy servera TS od Kovala
- ten, kto ma najmocniejsze łącze będzie hostował. Pierwsza próba (w zależności od łącza) - max 3 kaleu :)

Ubi --> Jeśli możesz to spal mi płytkę. Ja się zrewanżuję czymś dla Maji :)
(albo dla Ciebie - zależy czego pożądasz ;))
Aha! Istotnie potwierdzam obecnośc Ubiego w sieci i zwracam honor. Ale to było tak dawno, że nawet najstarsze dziwki z La Rochelle tego nie pamiętają ;) :D więc wybaczie mi - poczciwemu sklerotykowi w służbie U-waffe :)
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez amigo » 09.03.04, 10:28

Kurde nie mam stałego łącza, a chętnie bym z Wami powalczył.
pozdrawiam
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez matchaus » 09.03.04, 12:16

amigo --> A istnieje u Ciebie szansa na "stałkę" w najbliższej przyszłości?
Bo co jak co, ale atmosfery walki z żywym przeciwnikiem (także "ramię w ramię") nic nie jest w stanie zasymulować :)
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez U-boot » 09.03.04, 12:44

Atmosfera wspolnej gry, jest nie do opisania, jesli doda sie teraz mozliwosc rozmowy - cud miod !!
Gra w singlu nijak sie ma do wilczego stada :-)
Gdyby tak jeszcze znaleźć zywych dowódców DC, dodało by to smaczku,
Jednak na razie trzeba spróbowć jak to bedzie działac !!

Mati --> plytkę wypale i postaram Ci się ją jak najszybciej przesłać. Wyglądaj zatem pienistego sladu zmierzającego wprost w sowje domostwo

Pozdrowionka
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Jatzoo » 09.03.04, 12:50

Ja sie w to bawie (giercowanie on-line) pierwszy raz - wiec prosba do tych 'bardziej wtajemniczonych': Podajcie dokladne namiary co zassac, jak rozpoczac sesje, itd, itp. Ustalmy jakis termin aby przetestowac wszystkie kombinacje modow poprawiajacych stabilnosc gry on-line w SHII...
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez U-boot » 09.03.04, 13:09

Jaca --> niestety nie przypominam sobie, na jakim forum kiedyś się zetkneliśmy - możesz podać nicka jakiego wtedy używałeś ?? Starośc nie radość :-))

Schpack --> witaj !!

Pozdrowionka
U-boot
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 319.000 BRT

Dołączył(a): 10.09.02, 08:46
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez matchaus » 09.03.04, 13:10

Jatzoo --> Moje (i nie tylko) zdanie jest takie - im mniej dodatków, tym lepiej dla sieciowej gry.
Proponuję grę TYLKO spatchować i zapodać messerwetzera. Później możemy sobie gierkę upiększać i patrzyć, czy nie dzieje się nic złego.

UWAGA! Jestem w podsieci i nie mogę hostować. Do tego moje łącze się do tego nie nadaje (obecnie).
Jestem na współdzielonym SDI. W okresie prób postaram się, abym był sam na łączu, wtedy transfer będzie stabilny i z mojej winy gra się nie "wysypie".

Kto używa jakiego łącza?
(z tego co wiem, Ubi też nie może hostować...)

Aha! Dziś podeślę Ci Jatzoo instalkę Team Speak'a wraz z krótkim instruktarzem - jak rozmawiać przez to ustrojstwo :)
MIKROFON (najlepiej ze słuchawkami - nie będzie pogłosu) - OBOWIĄZKOWO! :)
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez Jatzoo » 09.03.04, 13:48

Mathaus --> co do Team Speak'a - to ja jeszcze przez pewien czas w to nie wchodze - szkoda mi uszkodzic Waszego sprzetu moja chrypa ;)

U-boot --> jakby tu powiedziec, nicka mialem takiego jak i teraz, a z tego co wiem, to zdrowo testowaliscie on-line w SHII na Forum 'Gry on-line'. Czy cos juz swita w pamieci...? ;)

Co do hostowania, ja jestem na Neo 512 , IP dynamiczny, ale mamy za kazdym razem przynajmniej 48 godzin zanim sie zmieni ;)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez Jagdtiger » 09.03.04, 13:52

Panowie panowie....nie napalajcie się tak. LANowcy z góry mogą sobie odpuścić. Nie da się podłączyć do hosta więcej niż jednego LANowca. Chyba że ktoś uprosi u swojego admina odblokowanie portów, które obsługuje SH2. Ja niestety mam LANa i admina-debila więc obejdę się smakiem dopóki nie wyjdzie SH3.
Jagdtiger
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 508.000 BRT

Dołączył(a): 16.02.03, 20:43
Lokalizacja: 3miasto

Postprzez Jatzoo » 09.03.04, 13:56

Trzeba dorwać Łatę, kiedyś bawił się z dużym powodzeniem w giercowanie on-line w SH2. Z tego co pamiętam, korzystali z softu zwanego DSKubi - ktoś o nim jeszcze słyszał....?
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez matchaus » 09.03.04, 13:57

Jagdtiger --> Hehe! Dobrze to powiedziałeś - masz admina debila.
U mnie nie ma żadnego problemu w "join'owaniu" :)
Ale mój admin, to kolega z bloku :D

I nie skazywałbym reszty "podsieciowców" na niepowodzenie!
Swojego czasu graliśmy bodajże w 3 ludzi, którzy byli na LANie.
Twój problem jagdtiger wynika wbrew pozorów nie z tego, żeby admin odblokował porty, ale żeby on ich wcześniej NIE ZABLOKOWAŁ.
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez matchaus » 09.03.04, 14:00

DSKubi? A co to to?? :)

I wynika z tego, że Jatzoo będzie hostował. Neo się do tego nadaje, by 3-4 U-Booty popływały razem :)
(sądze, że w więcej się nie da ze względu na lagi...)
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez matchaus » 09.03.04, 14:04

I jeszcze jedno!
Jatzoo --> Obawiam się, że bez gadania "on-line" będzie zbyt dużo chaosu w stadzie. I nie chodzi mi wcale o grę, ale wogóle o podłączenie!

Pamiętam, że mieliśmy problemy by wszyscy się przyłaczyli do rozgrywki, nie mówiąc już o pływaniu... Dopiero zastosowana kombinacja - "najpierw ty, potem ty, a na końcu ty" pomogła...

Bez rozmów na żywo chyba nie dalibyśmy sobie rady...
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez Jatzoo » 09.03.04, 14:18

Matchaus -> na razie u mnie kiepsko z mowieniem, czlowiek sie starzeje, i rozne chorobska go chwytaja :(

A co do grania, to ja niestety jestem jak zwykle za 100% realizmu, wiec pomysl by gadac w czasie gry, niezbyt mi sie podoba :-\

Ale jezeli bedziemy mieli dokopac komus z klanu fanow DC, to sie wylamie bez problemu ;)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez matchaus » 09.03.04, 14:32

Jatzoo --> 100% realizmu i SH2? ;)

A na serio, to wcale nie musimy gadać w czasie gry. Albo się umówić, że możemy to robić tylko na wynurzeniu :)

(i coś widzę, że kolega albo wstydzi się swego głosu, albo obawia, by inni domownicy nie słyszeli tych wściekle miotanych "donner wetter!" ;))
matchaus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 145.000 BRT

Dołączył(a): 23.02.04, 09:29
Lokalizacja: Konin

Postprzez Jatzoo » 09.03.04, 14:43

Codziennie gadam z setka osob, to nie mam sie chyba czego wstydzic ;)

Ale poki co, to w chwili obecnej mowienie raczej sprawia mi lekki bol - ale jak to sie mowi, za siedem dni samo przejdzie, albo jak zaczne sie leczyc to za tydzien ;)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez Jatzoo » 09.03.04, 14:44

...a co do realizmu w SH2, to niestety bez modow nie ruszymy, wiec czeka nas kuuuuuupa roboty :-\
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Następna strona

Posty: 168 • Strona 1 z 71, 2, 3, 4, 5 ... 7

Powrót do SH II



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości