1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

"Okręty" - czy to koniec czasopisma?

Moderatorzy: Jatzoo, Brodołak, ObltzS

Posty: 4 • Strona 1 z 1

"Okręty" - czy to koniec czasopisma?

Postprzez Jatzoo » 03.01.18, 20:23

Jak co roku chciałem zamówić prenumeratę na nowy rok.... a tu zonk... oferta prenumeraty 'Okrętów' zniknęła ze strony sklepu Kagero. Czy ktoś coś wie więcej w tej kwestii? Czy to już ostateczny koniec (po "upadku" wydań specjalnych)? :(
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: "Okręty" - czy to koniec czasopisma?

Postprzez ObltzS » 05.01.18, 16:45

Witaj Jacku !

Dzwoniłem do Mietka, i prawdopodobnie to już chyba koniec - Kagero przez długi czas zwlekało z płatnościami dla autorów za artykuły, podobnie z drukarniami itp. Spora część autorów podziękowała za współpracę, w tym także p. Waldemar G. a zespół, który kilka lat tworzył i redagował wojenno-morski profil "poszedł" w rozsypkę - widać to zresztą po bardzo nieregularnym wydawaniu (jeszcze) kolejnych, poszczególnych numerów>
A szkoda, bo może z rynku zniknąć kolejny periodyk o określonym profilu, których i tak nie ma za dużo ...
ObltzS
Admiral
Admiral
Moderator Team
 
Tonaż: 1.725.000 BRT

Dołączył(a): 05.07.05, 19:31
Lokalizacja: Polska południowa

Re: "Okręty" - czy to koniec czasopisma?

Postprzez Jatzoo » 05.01.18, 19:42

Dokładnie tego samego się dowiedziałem wczoraj od Waldka. Szkoda, bo porównując do MSiO oraz OW to jednak Okręty były takim swoistym rodzynkiem - chociażby ze względu na grafiki 3D gdzie mam wrażenie, że pozostałe wydawnictwa traktują to raczej jako zło konieczne.

Ale jak to mówią "rynek nie lubi próżni" więc może coś nowego się za jakiś czas gdzieś urodzi :)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Re: "Okręty" - czy to koniec czasopisma?

Postprzez ted » 09.01.18, 21:11

Może, ale jeśli coś podobnego naprawdę kiedyś ktoś stworzy, musi do ludzi zaangażowanych w współtworzenie jego treści podchodzić poważnie i nagradzać uczciwie i terminowo ich wszystkich za pracę, a nie robić w bambuko. Bo jeśli tego nie będzie - odejdą wpierw Ci z najlepszą wiedzą, a "łatanie próżni" początkującymi autorami (którzy też nie na długo dadzą się nabrać) pomoże tylko do czasu. Nieuczciwa firma zaliczy wreszcie "szpagat", z którego się nie podniesie.
ted
Oberleutnant zur See
 
Tonaż: 287.000 BRT

Dołączył(a): 06.10.13, 20:35


Posty: 4 • Strona 1 z 1

Powrót do Nie związane



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron