1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

u boot malowanie

Moderatorzy: Jatzoo, Jakub_RC

Posty: 1 • Strona 1 z 1

u boot malowanie

Postprzez Robert74 » 20.06.22, 22:42

Witam. Panowie poratujcie. W chwili obecnej walczę z modelem Revell 1:144. Myślę aby wykonać U 552 lub U 69. Problem przy U 552 wystąpił z malowaniem, Dokładnie chodzi mi o kiosk i burty- część nawodna. Czy wszystko było w kolorze jasny szary czy kiosk był w innym odcieniu. Spotkałem się w pewnej dokumentacji z tym iż kiosk był w innym odcieniu niż burty- inny odcień jasnego szarego. Jakie były używane kolory ustaliłem i mam farby potrzebne do malowania czyli ciemny szary oraz dwa odcienie jasnego szarego. Farby mam zrobione na zamówienie. Drugie pytanie dot. piły na przodzie okrętu. Z tego co wiem na przełomie 41/42roku były one likwidowane. Kiedy zrobili to w podanych okrętach, czy np. zostawili dół lub czy wszystko zlikwidowali od razu. Co do malowania U 69 to z posiadanej dok. góra była jasnoszara. Planuję też zamówić kalkomanie do jednego z dwóch wymienionych. Bardziej chcę zrobić 552 chociaż wiem iż jest bardziej ,,oklepany" :D
Dzięki za pomoc.
Robert74
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 3.000 BRT

Dołączył(a): 17.03.20, 19:45

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Powrót do Modele



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość