1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

U-boot typ IIc (plany)

Moderatorzy: Jatzoo, Jakub_RC

Posty: 3 • Strona 1 z 1

U-boot typ IIc (plany)

Postprzez Artur Rzepka » 28.09.07, 12:39

Witam!
Zajmuje się od 8 roku życia modelarstwem redukcyjnym (mam 14 lat) a od roku modelarstwem RC. Już z dwa lata temu temu grając w SH II naszła mnie chęć zrobienia u-boota. Jako zaczołem chodzić modelarni RC to zakupiłem aparturę itd. . Wiem że w razie wypadku sprzęt pójdzie na dno , ale zaryzykuje (pewnie dowiem się jak jestem dokładny kiedy będzie za późno). Osobiście U-boot II (typ jeszcze nie wiem) będzie miał schodzić do 1 metra (tak teoretycznie, a praktycznie nie niżej niż wysokość wyciągniętego peryskopu modelu) więc zamierzam zrobić coś nietypowego i zrobić go z materiału, z którym dość dobrze się zaznajomiłem. Chodzi tu o polistyren+blasa+coś tam pewnie jeszcze. Znalazłem plany tu http://heiszwolf.com/subs/plans/plansTypeII.jpg lecz fajnie jakby miał ktoś troszkę dokładniejsze plany (tylko pokazane poszycie kadłuba, kios itp. nie wnętrze oraz troszkę więcej pokazanych przekrojów kadłuba). Byłbym wdzięczny za plany.
Artur Rzepka
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 10.000 BRT

Dołączył(a): 12.09.07, 07:41
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Kamil Zoszak » 28.09.07, 13:29

Ja osobiście poszukuję planów tego typu uboota ale z serii Vom Oryginal Zum Modell... Ponoć jest to znakomite źródło materiałów o tym modelu... Ja chcę pozyskać tą książkę ze względu na to że planuję zaprojektować model kartonowy tego okrętu...
Kamil Zoszak
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 48.000 BRT

Dołączył(a): 13.10.06, 21:19
Lokalizacja: Opole

Postprzez sOnar » 05.09.08, 11:24

Ech. Jeszcze tak żeby kupić TrueCad http://www.touchcad.com/ i masz pół roboty mniej ; ) - niestety tani zapewne nie jest ale mam go w planach. 2000 zł ale w Angli w sumie to będzie mało boleć ; )

ps. no chyba że zna ktoś inne programy przenoszące modele 3D na karton?
sOnar
Leutnant zur See
 
Tonaż: 148.000 BRT

Dołączył(a): 26.01.07, 05:02
Lokalizacja: www.wardc.890m.com


Posty: 3 • Strona 1 z 1

Powrót do Modele



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron