1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Model U-boota precyzyjnie wykonany chetnie kupie lub zamowie

Moderatorzy: Jatzoo, Jakub_RC

Posty: 26 • Strona 1 z 21, 2

Model U-boota precyzyjnie wykonany chetnie kupie lub zamowie

Postprzez strelnikov » 07.04.06, 21:28

Witam wszystkich po raz pierwszy na tym forum!

Mam jedno pytanie - czy jest ktos kto ma moze do sprzedania lub wykonalby na zamowielnie model u-boot'a? Mysle o modelu 1:72 "REVELA" VIIC lub VIIC/41 wraz ze wszystkim dostepnymi elementami waloryzujacymi + figurki. W zalaczonych linkach jest wlasnie kilka takich modeli ladnie wykonanych (w niektorych bledne malowanie zbiornikow paliwa) - taki bym chetnie kupil lub zamowil jego wykonanie jesli jest taka mozliwosc. Tu linki do ladnie wykonanych Revelli:

http://ipmsstockholm.org/magazine/2006/ ... _uboot.htm oraz http://modellversium.de/galerie/artikel.php?id=1689

a tu link do przecietnie wykonanego modelu (moja subiektywna opinia): http://www.gruppomodellisticoariete.it/ ... age_01.htm


W zasadzie wchodzi w gre kazdy model niemieckiego op. z IIWS (ale takze model ORP Orzel) - najmniej chetnie typy XXI i XXIII - wykonany w skali 1:72 i mniejszej 1:40? czy 1:35 z jakiegokolwiek materialu ale tylko wiernie i bardzo estetycznie wykonany z naniesionymi "efektami oddzialywania pogody i otoczenia". Wszelkie warunki do ustalenia via e-mail: u-510[at]tlen[kropka]pl

Tak zprecyzowalem swoje pytanie poniewaz nie posiadam zdolnosci manualnych ani doswiadczenia pozwalajacego mi wykonac taki model w precyzyjny a i efektowny sposob. Cala dokumentacje niezbedna do konkretnego modelu posiadam - przynajmniej tak mysle;).
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez Heinrich » 07.04.06, 23:04

Musisz uderzyć do Amiga, on się tym zajmuje. Aktualnie kończy dla mnie typ XXI. Orła też miał na zbyciu, ale nie wiem czy znalazł chętnego.
Heinrich
Leutnant zur See
 
Tonaż: 101.000 BRT

Dołączył(a): 21.02.06, 21:54
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez strelnikov » 08.04.06, 02:24

Heinrich -->

dzieki za info!!! sorry ale gdzie znajde Amigo?
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez Jatzoo » 08.04.06, 11:23

Również możesz napisać do Tobruka - poniżej link do jego strony:

http://www.u-boot-polmodell.de/index.htm


A Amigo to jeden z użytkowników tego forum ;-)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

VII c

Postprzez amigo » 08.04.06, 23:19

Witaj strelnikov, raczej uderz do Tobruka, który aktualnie odpoczywa w sanatorium i skutecznie ukrywa sie przed napalonymi kuracjuszkami ( 65-80 lat!!!!) ja chwolowo nie zajmuje się siódemką- revella
( moja leży na szafie i czeka w kolejce), Jezel Tobruk nie będzie miał czasu, to skontaktuj sie z grzesiek@modelteam.com.pl- powołaj sie na mnie, on właśnie buduje VII c revella dla siebie, i napewno chętnie Ci pomoże.
Pozdr
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez strelnikov » 10.04.06, 05:13

All -->

dzieki za informacje !!! Naprawde szukam z dwa tygodnie takiej osoby a znam kilku modelarzy - niestety wszyscy panzerka. Ja umiem zrobic texture w photoshopie ale nie model;) Tak czy inaczej bardzo dziekuje za namiary! Juz nadaje!

Amigo -->

dzieki za odpowiedz! A to Ty jestes tym gosciem, ktory przedstawia jak wykonac okret z papieru i zalaminowac go w poradach modelarskich??? Sliczne te XXI. A mozna na nich "efekty oddzialywania pogdy dodac"? W jakiej skali sa robione lub w jakie moglyby byc zrobione aby zachowac jak najwieksza dbalosc o szczegoly? A widzialem tam ORP Orzel tez jest? Heinrich mowil ze mozesz tez taki zrobic? Jak nie masz czasu to nie bede meczyc ale strasznie mi zalezy wiec dlatego mecze. W zasadzie XXI tez mi sie bardzo podoba ... ;)) jesli bedziesz wolniejszy albo bedziesz mogl to nadaj prosze do mnie chetnie stalbym sie wlascicielem okretu podwodnego;) Normalne ze nie chce tu nikogo wykorzystac a normalnie zaplacic za taka ciezka praca - tym bardziej ze na jakosci mi najbardziej zalezy;)

Ok nadam do wymienionych osob w sprawie Revella - te maja te zalete ze mozna je w rozlozeniu na czas;) kolekcjonowac - te do ktorych linki podalem naprawde urzekly mnie precyzja wykonania i pomalowaniem oraz jego jakoscia.

Okretami podwodnymi zajmuje sie od dawna (tj. pasjonuje) ale czas wreszcie miec model/e przed soba ... dlatego zapytalem;)
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez strelnikov » 10.04.06, 05:15

A zaraz - przed kuracjuszkami 65 - 80 lat to nie musi tak bardzo uciekac, oddali sie spokojnie i tak go nie dogonia lub nie zobacza z wiekszego dystansu;)))
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

model

Postprzez amigo » 10.04.06, 12:19

Witaj Ja nie buduje modeli z papieru, jedynie papierowe wręgi naklejam na płytę pilśnie, celem wzmocnienia.
Faktycznie chwilowo nie dysponuje czasem. dopiero w maju, ale Tobruk posiada ślicznie wykończone X, IX c/40, w skali 1;72, dogadaj się z nim.
Ja oferuję XXI i ORP Orzeł w tej samej skali ale dopiero w maju, mogę się za niego zabrać.
Moim skromnym zdaniem najlepsza skala do odwzorowania szczegółów jest od 1;72- 1;50,- za jakieś 2-3 tygodnie tobruk bedzie miał OPR Wilka w 1;50, a troche póxniej ja Orła o dł 168 cm

Czy dogadałes się z Grzechem z kwestii VII c- revella??
Pozdr
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez strelnikov » 11.04.06, 01:22

Pozdrowka! O rany... to chcesz mi powiedziec ze ta XXI jest z drewna??? Ta ciemnoszara (granatowa prawie) na screenach? No moze byc ... widzialem ta Tobruka tez jest fajna. A mozna na XXI odwzorowac efekty pogodowe? A sa laminowane dlatego ze plywaja? A czy laminowanie lub "budowa z przeznaczeniem do wodowania";) wplywa na ilosc i jakosc detali? Sorka wiem ze za duzo pytam ale jestem bardzo ciekaw;) To jakbys mial w maju czas to bym chetnie sie jakos porozumial w sprawie XXI i Orla. Juz mowie.

1. Jesli chodzi o modele Tobruka to widzialem je - sa OK! Najbardziej podoba mi sie X i XXI oraz IXC40 a najmniej IXB. Sa to modele podobne nieco do modeli Alexandra Tuschinskiego http://www.u-boot-modell.de/ natomiast u Tobruka dziwi mnie ze przy takiej ilosci pracy niektore elementy wyposarzenia kiosku czy dzialo/dzialkaAA nie sa pomalowane lub wykonane z metalu czy innych "pozorukacych" materialow. Takze Peryskopy sa jednolita farba pomalowane. Nie krytykuje tu nikogo sam bym w zyciu takiego modelu nie wykonal tylko mowie o spostrzezeniach swoich.

2. A dokladnie - juz nadalem do faceta z maila (z 30 minut temu) napisalem w czym problem - troche mi glupio bylo (wiesz nie znam go;) ale powiedzialem w jaki sposob uzyskalem namiar wiec mysle ze nie powinien byc zly;)

Amigo - dzieki za pomoc naprawde Przepraszam tez ze odpowiadam troche pozno - w ciagu dnia jestem w pracy pozniej mam presje sie z narzeczona spotkac i przed polnoca wracam do domu albo i pozniej wiec dlatego tak;)
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez strelnikov » 11.04.06, 01:41

to znowu ja ...

1:50? 168cm dlugosci? SUPER!!! A Orzel bedzie w wersji z 40 roku z UK czy z sierpnia 39? A bedzie mozna na nim naniesc "efekty pogodowe"? A mozna taki model "jakos" waloryzowac? A bedzie plywajacy czy nie? A bedzie wiernie odwzorowany?

sorry - kto pyta nie bladzi;)
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez amigo » 11.04.06, 11:57

Witaj strelnikov
Nawiedzone kuracjuszki 60-85 nie wykonuję długotrwałych, wyczerpujących pościgów za wybrańcem, stosują inne podstępne taktyki, np zasadzka w windzie, oczekują przy wejściu do stołówki, czy w kolejce do zabiegów.
wiem, bo byłem i do perfekcji opanowałem sztukę uników, i wycofywań.
Co do modeli, to wszystkie wykonywane są z laminatu, drewno i jego pochodne stosowane było do budowy owręża w kopycie. Zobacz zreszta tu
http://www.ubootwaffe.pl/modele, lub szerzej ty http://www.modelteam.com.pl/porady_tech ... uboot.html,
jeszcze więcej fotek będzie tu
http://www.podwodne.special.pl/index_pliki/Page3481.htm
http://www.podwodne.special.pl/index.htm.
Tak nasze wszystkie modele moga pływać,
Słuchaj, wszystko mozna zrobić, każdy szczegół i efekt pogodowy- zależy to od kwoty jaką zapłaci kupujący, za dany model, jadnak niestety jest to praca ręczna, indywidualna do każdego modelu, dlatego myślę, że jeżeli chcesz model ma 100 % wykończony, z maksymalnie wiernym odwzorowaniem szczegółów, to weź kredyt i zakup coś z Revella, lub Robbe
( Robbe oferuje VII b i XXI w skali 1;40 za 1500 -1900 zł w zależności od wyposażenia.
Ja wykonuję modele wyłacznie w stanie surowym- nielicznym znajomym w większym zakresie. nigdy bym sie nie podjął wykończenia modelu, ponieważ
1- brak czasu
2- to samo x2
3- każdy ma swoją własną wizję co do końcowego wyglądu okrętu, jego poszczególnych detali, ja mogę doradzić, zasugerować, ale w zadnym wypadku, nie moge narzucać, ża ma być tak, czy inaczej.
Dlatego polecam kadłub w stanie surowym, za cenę przystępną dla kazdego modelarza.
Czym sie różnił ORP Orzeł z 1939 i 1940 r????, posiadał numer na kiosku i 3 tony złomu stalowego jako dodatkowy balast, ( różnica wyporu w wodzie z Bałtyku i Morza Północnego) zamocowany w stępce i pod drewnianym pokładem, ale tego nie widać na modelu.
OK w maju odezwij sie , to pogadamu w sprawie XXI, lub Orła.
Pozdrawiam
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

orzeł

Postprzez DAreus » 11.04.06, 20:11

witam

Amigo...ja czytam wszystko co piszesz :P :P :P
jestes wielki :!: :!: :!: :!:
i nie podawaj naszej strony jeszcze :!: :!: :!:

pozdr
darek
podwodne rc
DAreus
Leutnant zur See
 
Tonaż: 165.000 BRT

Dołączył(a): 10.04.04, 21:24
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez strelnikov » 11.04.06, 22:06

Strzala Amigo!

he he he - podstepne "stare baby" ;))) Nie chce im sie biegac? bylyby szczuplejsze;)) Zartuje troche, no dawno temu jak bylem mlodszy (tz np. w liceum) to zawsze itrygowala mnie starsza kobieta , no ale nie w wieku 60 lat;)) na studiach w zasadzie interesowalem sie wszystkim co w miare wygladalo i nie uciekalo na drzewo;)) a obecnie to juz raczej kreca mnie rowiesniczki i mlodsze;)))) Spoko zartuje troche ;)

Dzieki za info o modelach - rany widzialem inne ale - tak jak Twoje - byly recznie robione w takiej skali - nie wiedzialem ze ktos produkuje normalnie jako modele. W sprawie Orla lub XXI zglosze sie w takim wypadku do Ciebie pod koniec kwietnia a na poczatku maja. W malej skali bardzo mnie interesuje. Co do szczegolow porozumiemy sie - rozumiem ze od nich takze cena zalezy! Jestem dorosly i dopiero teraz dziecinne pragnienie moge spelnic wiec nim zrobie dziecko czas miec "prawdziwy okret podowdny";)

O rany - a po co kredyt na model z Revella??? przeciez on kosztuje jeszcze jakies "ludzkie" pieniadze. A Robbe to nie znam zaraz musze zobaczyc - o juz widzialem ale cos malo zdjec w necie - bardzo ladna ale tez nie ma efektow pogodowych. Ach to jest model takze w pudelku do zlozenia - tyle ze na radio - Juz wiem ale niech sie upewnie. Tak to ten kolos;) To U-47 i nie wiem dlaczego jest dolna czesc kadluba pomalowana na szaro? nie powinna byc czerwona? (ponizej linii wodnej) Ale - jest jeszcze cos - ten okret mniej sie "blyszczy" niz Tobruka czy Twoje -jest matowa lub pol_matowa farba - mowie juz o zrobinym modelu na http://www.uboat.cz/modely/u47/u47.htm . Tak wygladaja bardziej realistycznie mysle - porownujac zdjecia - nie to ze sie madrze. O ale 1500 - 1900 pln to tez nie jest malo... jednak okret firmy Robbe robi pozytywne bardzo wrazenie juz zmontowany i poddany malowaniu i waloryzacji. A mozna na niego - ten model RObbe - naniesc malowanie i cammo oraz efekty pogodowe zeby wygladal mniej jak "model" a bardziej jak prawdziwy okret? Np - tak jak ten wlasnie usprawniony model RObbe: http://www.modelspot.com/robbe/myu47.htm ?

Amigo - po zapoznaniu sie z tym modelem mam takie pytania:
- A czy mozna zrobic takiego jak ten Robbe tylko ze ORLA ale z dodanymi efektami pogodowymi - czyli takiego jak ten z linka co zamiescilem Innymi slowy czy Tu moglbys takiego zrobic?
- Gdzie moge zamowic w PL taki okret Robbe (U-47 ale widze ze jest wlasnie sie pokazal typ XXI) i czy moge u Ciebie zamowic jego malowanie i waloryzacje oraz delikatne naniesienie warunkow pogodowych (Aby wygladal tak jak ten z linka co zamiescilem albo lepiej?)
- A gdzie mozna kupic ten okret Robbe w ogole jesli nie w PL i jak mam wiedziec jakie sa do niego modyfikacje?
- I pytnie ostatnie - czy przy uwzglednieniu pokrycia kosztu samego modelu Robbe + wszelkich kosztow + zaplaty za robocizne i materialy moglbym taki zwaloryzowany i pomalowany i z efektami pogodowymi (cos takiego jak na linku ktory prezentuje ten z czerwonym kadlubem z delikatna rdza bez przesady) model Robbe zamowic u Ciebie? Normalne nie proponuje zebys go kupil i zrobi a pozniej ze ja go odkupie tylko mowie ze pokryje koszta w takim czasie w jakim trzeba i nastepuje realizacja. Zreszta to sa pytania i gdybym znal calkowity koszt a wiedzialbym czy moge podjac taka decyzja - ale model Robbe mnie zafascynowal - prawie tak jak Revell

Jesli chodzi o Revella 1:72 to nadalem do Grzeska wczoraj noca ale jeszcze nie odpowiedzial - jak Tylko nada to zaraz Ciebie poinformuje. To jest to na co jestem juz zdecydowany i chcialbym bardzo zrealizowac;)

Ok, nie nudze nadam w maju ale poniewaz przedstawiles nowe fakty to tez powstaly nowe pytania;)
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez strelnikov » 11.04.06, 22:09

DAreus -->

a jakiej strony??? Moze z modelami? A moze juz zrobiliscie ten model Robbe U-47 VIIB czy inny ten nowy XXI??? :twisted:
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez amigo » 11.04.06, 22:44

Witaj Darek- dzięki
Wit strelnikow, nie , nie budujemy modeli z gotowych zestawów, wszystkie wykonujemy od podstaw-dlatego ( robbe nie wchodzi w rachubę)
co do malowania kadłuba, to jest to wolna wola wykonującego, na początku wojny podwodne części u-bootów ( i większości innych subów) malowane były minią, na czerwono, później stosowano ciemno szary-wpadajacy w grafit-zresztą masz w necie tyle fotek i rysunków z U-bootami, ze mozesz sam to wyjaśnić.
Faktycznie oryginalne malowanie u-bootów było matowe, może Tobruk chciał uchwycić moment mokrego, błyszczącego uboota, który właśnie wynurzył się z wody???
Osobiscie nie wykonuję modeli z zestawów na zamówienie, Jezeli chcesz zakupić U-47 Roobe, to masz linka do Czeskiej hurtowni, sam go zamieściłeś powyzej, ewentualnie dogadaj się z jakimś sklepem modelarskim, zeby Ci go sprowadził.
Mój znajomy ma wykonanego w/w u-boota( 47) napisz do niego i pogadaj moze Ci sprzeda -anmoss@wp.pl),
Jezeli będę posiadał w ofercie Orła 1;50 TO WYłACZNIE W STANIE SUROWYM.
Pozdr
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez strelnikov » 11.04.06, 22:51

Amigo -->

nie moge wejsc na linki co mi podales...?
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez strelnikov » 12.04.06, 00:29

Cze Amigo!
Dzieki za info!!!

1. Czesi nie maja go na stanie ... sprowadzaja od niemcow;) na zamowienie. Problem w tym ze sprowadzaja model w kartonie a nie gotowy wykonany - i tu jest problem

2. Uch... szkoda ... ze takiego nie robisz. A moze wiesz kto by mogl zrobic wlasnie taki model Robbe? Jest to w ogole wykonalne w PL?

3. Oj - a taki jak na zdjeciach pomalowany i gotowy model ORLA mam na mysli wykonczony - czy taki mozna zamowic u Ciebie (ORLA lub XXI)? W stanie surowym to nie wiem co mam z takim zrobic a wlasnie moj problem polega na tym ze wszyscy ktorych znam zajmuja sie tankami a nie okretami - mam z tym fatalny problem i dlatego tyle pytan

4. OK - nadaje do Twojego kolegi

5. A nie mozna tego ORLA wykonczyc i zrobic go takiego jak po patrolu nie blyszczacego ale pomalowanego i z efektami pogodowymi?

dzieki, pozdrowka, strelnikov
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez strelnikov » 12.04.06, 01:05

To jeszcze ja raz;)

OK - Grzesiek odpowiedzial - ale nie ma teraz czasu nawet na swoj;)

A moze Tobruk moglby zrobic takiego jak Robbe lub wlasnie ten Robbe? Mozna go zapytac czy raczej nie?
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

Postprzez amigo » 12.04.06, 07:47

pytaj ale po świętach
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez amigo » 12.04.06, 07:51

Ok do malowania Orła zastosujesz lakier matowy, póżniej pędzlem naniesiesz drobnoszlifowana rdzę ( ze starego złomu) wymieszaną z bezbarwnym, matowym lakierem i masz efekty pogodowe.
Nie wykańczam modeli, wykonuję Orła pomalowanego szarym podkładem
do do u-47 to masz w Warszawie mase sklepów modelarskich, przejdź się i dogadaj się o warunki sprowadzenia
Pozdr
amigo
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Vip User
 
Tonaż: 983.000 BRT

Dołączył(a): 07.09.03, 12:34

Postprzez strelnikov » 12.04.06, 14:28

Witaj Amigo!
dzieki za info!

ok nadam wiec do Tobruka po swietach!

ach ... ok rozumiem ... ale ja tego nigdy nie robilem, na okrecie tym bardziej wiec bym to zrobil zle. A skoro Ty robisz tylko "podstawe" to moze Tobruk by sie zgodzil "zwaloryzowac" i dokonczyc tego ORLA tak aby wygladal jak prawdziwy? A Wy razem robicie te OKRETY? Qurcze ja nie umiem tego zrobic - przeciez gdybym umial to bym glowy nie zawracal;)))

no tak - sprowadzic model to nie jest problem w sensie kartonu. Pytajac gdzie go mozna kupic mialem na mysli gotowy zlozony pomalowany. Niby sklepow duzo ale jak zapytasz o modele okretow to... robi sie problem ... a jak zapytasz o u-boot'a to poza sprowadzeniem nic nie oferuja ... Co z tego ze sprowadze w budelku troche plastiku czy z czego jest wykonany ten model Robbe skoro nadal nie bedzie to u-boot a zestaw oddzielnych elementow ktore po zlozeniu i pomalowaniu dopiero beda u-boot'em;)
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

u47

Postprzez anmoss » 15.04.06, 17:01

witam strelnikowa
narazie nie sprzedaje modelu. wlożylem w niego duzo pracy.proponuje ci to samo jest napewno taniej .kazdy porządny sklep sprowadzi ci za okolo 1200 zlotych. w modelarstwie niestety trzeba się troche pomęczyć.
Pozdrawiam anmoss
anmoss
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 4.000 BRT

Dołączył(a): 29.09.04, 17:00

Postprzez strelnikov » 16.04.06, 06:11

Witaj Anmoss!!!

dzieki za info! Wiem juz nawet pytalem - ale ... ja nie umiem tego zrobic ... umiem zrobic textury do modelu 3D ladne ale nie umiem robic modeli... przeciez unaczej bym juz dawno mial Orla lub u-boot'a ;))) Ach juz wiem Ty jestes ta osoba do ktorej namiar mi dal Amigo - ok sorry ze raz jeszcze niepokoilem ... jakybs zmienil zdanie to jestem zainteresowany. Wiem - tzn. rozumiem ale ja bym chetnie zrobil tylko ze nie umiem - jasne moge poprobowac tylko wtedy finalny model ktory chce miec bede mial za 2 - 3 lata;) daltego chcialem kupic - spoko rozumiem jakbys chcial sprzedac to nadawaj ja chetnie kupie;)

pozdrowka
strelnikov
strelnikov
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 21.000 BRT

Dołączył(a): 07.04.06, 21:00
Lokalizacja: wawa

model uboota chętnie kupię

Postprzez anmoss » 19.04.06, 07:49

Witam Strelnikowa

Mam namiary na Ciebie ,jesli tylko pojawi się szansa sprzedania natychmiast Cię powiadomie.

anmoss
anmoss
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 4.000 BRT

Dołączył(a): 29.09.04, 17:00

Postprzez driver134 » 11.02.07, 19:29

a jaki był by koszt budowy samego kadłuba? kto i za ile by się do tego zabrał
driver134
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 354.000 BRT

Dołączył(a): 12.12.06, 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Posty: 26 • Strona 1 z 21, 2

Powrót do Modele



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron