1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Informacje o Silent Hunter V i nie tylko

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 81 • Strona 4 z 41, 2, 3, 4

Re: Informacje o Silent Hunter V i nie tylko

Postprzez Jagdtiger » 08.03.10, 12:47

Załamuje mnie to co twórcy zrobili z tą serią...Jakieś okręgi wykrywania..masakra..Da się to jakoś wyłączyć?

Nie rozumiem tego stwierdzenia:
Wreszcie doszła możliwość prowadzenia ataków nocnych na powierzchni.
Gdy jest niska widoczność możemy wypłynąć i atakować statki będąc na powierzchni.

Wcześniej się nie dało?
Jagdtiger
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 508.000 BRT

Dołączył(a): 16.02.03, 20:43
Lokalizacja: 3miasto

Re: Informacje o Silent Hunter V i nie tylko

Postprzez TalRash » 08.03.10, 21:36

Czekałem na ta grę kilka miesięcy, kilkanaście miesięcy albo nawet lata bo od silent huntera 3 czekałem na kolejnego sh gdzie będę kapitanem uboota. Zawierzyłem ubisoft ostatni raz kupując oryginał... Wydałem 99zł i teraz juz wystawiam to na allegro za 69zł. Dno DNO DNO!!! I ciągle muszę grać w SH3 czekając w nieskończoność na reedycję SH3.
SH5 totalna porażka jestem po 4 godzinach grania. Jestem:
1znudzony
2zniesmaczony
3zdenerwowany
4zawiedziony
5smutny
6rozczarowany
7ZAŁAMANY
Okrutna prawda. Śmiem twierdzić że absolutnie bez klimatyczny SH4 jest lepszy o tego fpsa. Tak to nie jest symulator. To jest coś rodzaju gta albo quake 4...
Ubisoft KUR*A DLACZEGO ??? !!!
Chwila ciszy i wiem... Chwila zastanowienia sie i znam odpowiedź na ten krzyk.
Bo to ma sie sprzedawać, niepełnosprawne umysłowo dzieci maja to kupować garściami to produkt masowy majacy przynieść zysk ze sprzedaży. A kto kupuje najwięcej gier? Rodzice swoim bachorom...
My, elita graczy chcąca grać umysłem a nie palcami pizgać w klawiaturę to odłam który nie zapewni takiej sprzedaży dla produktu.
Ubisoft za silent hunter 3 wybaczam Wam i nie chcę z Wami mieć już nigdy doczynienia.
Zegnajcie.
Kolejny Wasz tytuł niestety zanim kupie sprawdzę ściągając pirata... :-(
TalRash
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 4.000 BRT

Dołączył(a): 08.03.10, 13:29

Re: Informacje o Silent Hunter V i nie tylko

Postprzez Andrew » 08.03.10, 22:58

Jagdtiger napisał(a):Załamuje mnie to co twórcy zrobili z tą serią...Jakieś okręgi wykrywania..masakra..Da się to jakoś wyłączyć?

Nie rozumiem tego stwierdzenia:
Wreszcie doszła możliwość prowadzenia ataków nocnych na powierzchni.
Gdy jest niska widoczność możemy wypłynąć i atakować statki będąc na powierzchni.

Wcześniej się nie dało?


Wcześniej się nie dało bo nawet w sztormową noc będąc w odległości 2 km od nas wróg nas widział i otwierał ogień.
Teraz widoczność wroga jest zależna od pogody i kiedy widoczność jest słaba to można podejść do wroga na powierzchni nawet na kilkaset metrów.
Jak wiemy okręt podwodny jest mniejszy od frachtowca i nie ciągnie za sobą chmury dymu więc trudniej jest go zauważyć a wcześniej to nie było uwzględnione w serii.

Co do tego wykrywania i kuł zasięgu słuchu i widzenia to jest bardzo prawdopodobne że po zmianie opcji realizmu "no map update" w ogóle nie będą pokazywane statki na mapie oraz ich pole widzenia.

Ja osobiście mam wszystko ustawione na realizm oprócz widoków zewnętrznych tego "map update" i celowanie automatyczne.
Zależy jak mi się chce czasem lubię sobie pograć z pełnym realizmem i nawet ręcznie po celować ale rzadko.

PS: Oczywiście gra ma dużo bugów i na początku odstrasza sam się bardzo przelękłem jak zagrałem pierwszy raz ale idzie się do tego przyzwyczaić a nawet zaczynam ją lubić z dnia na dzień coraz bardziej ale te bugi potrafią człowieka rozdrażnić no i ta głupota SI które jakby specjalnie unika wykrycia nas.
Sam jak dotąd grałem we wszystkie gry z serii od 2 części i mam wielką nadzieje że patche poprawią te niedociągnięcia a zwłaszcza SI.
Andrew
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 36.000 BRT

Dołączył(a): 04.06.06, 18:12

Re: Informacje o Silent Hunter V i nie tylko

Postprzez Jagdtiger » 09.03.10, 09:28

Może dlatego, że grałem na modach to udawało mi się w nocy zakradać do statków i do konwojów wpływając między statki.
Jagdtiger
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 508.000 BRT

Dołączył(a): 16.02.03, 20:43
Lokalizacja: 3miasto

Re: Informacje o Silent Hunter V i nie tylko

Postprzez utops » 01.04.10, 19:12

Spokojnie TalRash, Sh3 wygladal wcale nie lepiej w dniu premiery i kilka msc po. Akurat Sh5 ma ogromny potęcjał na polu modowania za sprawą skryptów w pythonie, ale za to teraz modele sa w formacie granny 3d a niestety ten program kosztuje 16000$ :D Ale podobno istnieje sposob, by importowac modele w starym formacie.
W tej chwili mozna juz uczynic sh5 calkiem grywalna grą,wystarczy tylko zarejestrować na subsim.com i się częstować nowym modelem zniszczeń, mechaniką pływalnośći, nowym interfejsem a nawet na dzień dzisiejszy parującym bigosem :P
utops
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 16.000 BRT

Dołączył(a): 15.03.08, 02:00

Re: Informacje o Silent Hunter V i nie tylko

Postprzez klaudi » 06.01.13, 03:24

Jatzoo napisał(a):Po co robić grę kultową jak najważniejsze są słupki w $$$?

Po miesiącu pewnie jeden dodatek płatny w postaci IX-tki...
Po trzech pewnie nowe akweny...
Po sześciu może zakończenie wojny...

itp, itd - gracz się nie liczy - ważne żeby księgowi byli zadowoleni :evil:

ja tak samo uważam ale innych nie przekonamy .




stopa wody pod kilem (:)
klaudi
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 9.000 BRT

Dołączył(a): 20.06.09, 18:10

Poprzednia strona

Posty: 81 • Strona 4 z 41, 2, 3, 4

Powrót do SH V



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość