1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Znikający awans

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 4 • Strona 1 z 1

Znikający awans

Postprzez 78pablo » 06.01.07, 23:14

Po pierwszym patrolu dostałem awans z Leutnant zur see na Oberleutnant zur see. Wszystko byłoby ok. gdyby nie to że po odsejwowaniu gry znowu jestem tylko Leutnantem. Oberleutnant zniknął :(
Czy zaobserwowaliście to samo u siebie? GWX zainstalowany na czystą grę z patchem 1.4. Mam nadzieję że po dalszym graniu z SH3 Commanderem 2.7 ten problem zniknie i awanse nie będą znikać.

ps. wątek miał być podpięty pod "GWX i problemy z nim związane" ale utworzył się na nowo. Sorry.
78pablo
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 7.000 BRT

Dołączył(a): 12.07.05, 20:07
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gregpo » 07.01.07, 03:55

hmmmmm ...... nie ... !!! A moze nie zasluzyles na awans i po prostu go cofneli ...///?... :-)))) ...
Gregpo
Leutnant zur See
 
Tonaż: 129.000 BRT

Dołączył(a): 15.11.06, 23:54
Lokalizacja: TORUN\WAWA

Postprzez 78pablo » 07.01.07, 10:46

Ja im dam cofnąć awans !!! Na SH3 Commander już jest wszystko ok.
78pablo
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 7.000 BRT

Dołączył(a): 12.07.05, 20:07
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Cichy Otto » 12.03.07, 13:29

Z awansem to niestety jest tak, że zależy od ilości pkt. renomy jaką mamy w danej chwili na swoim koncie (nie globalna suma, ale ilość jaką w danym momencie mamy do dyspozycji). Jeśli wykupimy nowy okręt lub jakieś usprawnienie może się okazać, że ilość pozostałych nam punktów jest wówczas niższa od granicy awansu i cofamy się np. o stopień niżej. Sytuacja dziwna, no ale tak to wygląda. Proponuję zmienić nieco ustawienia awansów w pliku BASIC.CFG. Jest tam sekcja odpowiedzialna za ustawienie punktów renomy odpowiedzialnych za poszczególne stopnie wojskowe. Wystarczy zmniejszyć wartości i już nie mamy problemu z cofaniem awansu. SH3 Commander właśnie stosuje taki manewr z obniżeniem wartości w powyższym pliku.
Cichy Otto
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 09.03.07, 12:04
Lokalizacja: Poznań


Posty: 4 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość