1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Złe umiejcowienie peryskopu wachtowego w centrali VII.

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 2 • Strona 1 z 1

Złe umiejcowienie peryskopu wachtowego w centrali VII.

Postprzez Jarecki » 17.02.12, 12:17

Nowy tutaj jestem więc najpierw chciałbym się przywitać i przechodzę od razu do rzeczy. Stojąc w centrali okrętu typu VII zauważyłem, że peryskop wachtowy umiejscowiony jest dopiero za wejściem do kiosku patrząc w stronę rufy. Czy nie sądzicie, że to jest fatalne niedopatrzenie miażdżące realizm gry? Przecież peryskop wachtowy w okręcie tego typu jest z przodu pomostu, a za nim, pośrodku pomostu peryskop bojowy. Jak w takim układzie możliwe jest aby peryskop wachtowy umiejscowiony w centrali za kioskiem przy widoku zewnętrznym wysuwał się z przodu kiosku? Powiem szczerze, że chyba zaczynam trochę żałować, że to zauważyłem bo uwielbiam tą grę, a tutaj nagle takie coś. Wiem, że gra zawiera błędy, ale to niedopatrzenie spowodowało, ze zastanawiam się czy nie przestanę grać. Jeżeli macie jakieś wątpliwości co do mojego spostrzeżenia to odsyłam do zdjęć z muzeum w Laboe. Widać na nich doskonale, że w okręcie ww. typu peryskop wachtowy jest umieszczony w miejscu, które zajmujemy jako kapitan w centrali, w grze.
Jarecki
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 1.000 BRT

Dołączył(a): 17.02.12, 01:44

Re: Złe umiejcowienie peryskopu wachtowego w centrali VII.

Postprzez kimano-u96 » 18.02.12, 09:21

Zainstaluj dodatek GWX 3 tam jest poprawiony peryskop http://thegreywolves.com/downloads/
kimano-u96
Korvettenkapitän
 
Tonaż: 413.000 BRT

Dołączył(a): 28.11.07, 16:59
Lokalizacja: Górzno


Posty: 2 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość