1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ustawienie kursu w oparciu o wskazania hydrofonu

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 18 • Strona 1 z 1

ustawienie kursu w oparciu o wskazania hydrofonu

Postprzez marek128 » 23.07.06, 19:19

mam takie pytanie jak ustawić kurs na wyprzedzenie jeśli na przykład mam kontakt na 018
marek128
Leutnant zur See
 
Tonaż: 125.000 BRT

Dołączył(a): 29.01.06, 11:54

Postprzez Reaven^ » 28.07.06, 12:34

dobre pytanie niestety nie znam odpowiedzi a sam chętnie bym ją poznał i wskoczył na kolejny poziom realizmu...

nie chce zakładac nowego tematu wiec moze podczepie sie tutaj, mam taki mały problemik kiedys włączyłem sobie na jakis wyzszy niz 48 % realizm i powiedzcie mi jak wy sprawdzacie z jakim okretem macie do czynienia ? tzn widze przez peryskop jakąś nieokreśloną jednostke w prawym gornym rogu mam te dwie kreski ktore mi chodzą i jak rozumiem jedna ma bym przy linii wodnej druga natomiast przy najwyzszym pkt statku (maszcie?) i..... ? i co dalej ? prosze sie nie śmiać nadal jestem laikiem i dopiero co zaczynam a kto pyta nie błądzi z góry dziekuje za pomoc :)
Reaven^
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 38.000 BRT

Dołączył(a): 11.05.06, 13:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez dragonfly » 28.07.06, 14:34

Żeby obliczyć poprawnie odległość, najpierw należy zidentyfikować poprawnie jednostkę.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez Reaven^ » 28.07.06, 21:46

hehe a moje pyt dotyczyło właśine tego jak zidentyfikowa jednostkę ?
Reaven^
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 38.000 BRT

Dołączył(a): 11.05.06, 13:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Mara » 28.07.06, 22:15

@up: Zdaję mi się że było już na forum wystarczy poszukac. Ale... powiem Ci w skrócie :)
Jesli jestes dostatecznie blisko i widziesz sylwetke statku, otwierasz ksiazeczke z okretam. W widoku perskopowym lub z UZO masz po lewej stronie, przypatrzysz sie i znajdziesz :D no i jak juz masz otwarta to wybierasz kategorie. Statki handlowe albo jakis innych narodow. Glownie spotykasz brytyjskie wojenne pewnie i handlowe. Wiec przewijasz kolejne strony porównując profile statkow do tego ktorego widzisz przez peryskop/UZO. Mozesz tez sobie wybrac z widok z roznych perspektyw. Klikasz ikonke chyba, bo nie pamietam, takiej strzalki w pionowej linii po prawej stronie tej ksiazki, u gory. Jak juz sie zdecydowales i jestes pewien jaki statek widzisz na horyzoncie to w ksiazeczce wybierasz ten typ "ptaszkiem" klikajac w tym malym menu z ikonkami po prawej na samym dole. Ok, teraz odleglosc. Umieszczasz pozioma strzalke peryskopy na linii wodnej statku i klikasz w notatniku na "odleglosc" ang. "range" (oczywiscie zalockuj w widoku peryskopwym/UZO) i jak juz klikniesz to w notatniku pojawi sie nowe pole i taki "pierdolnik" :P w lewym dolnym rogu notatnika. Umiesczasz go na najwyzszym punkcie statku, rowniez mozesz sprawdzic w ksiazeczce, klikasz i odleglosc gotowa! Gorzej z szybkoscia bo musial bym tu poswiecic znacznie wiecej miejsca :P poszukaj na forum, na pewno znajdziesz... mam nadzieje ze pomoglem i nie zagmatwalem za bardzo...
Mara
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 9.000 BRT

Dołączył(a): 23.07.06, 11:41

Postprzez Reaven^ » 28.07.06, 22:56

wielkie wielkie dzięki :) wszystko po ludzku i na temat a ja sie zastanawiałem po co mi ta ksiazeczka skoro i tak z niej nie korzystam :| hehe dzieki jeszcze raz za pomoc :)
Reaven^
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 38.000 BRT

Dołączył(a): 11.05.06, 13:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez dragonfly » 28.07.06, 23:06

Hehehe, książeczka jest choćby po to żeby wiedzieć do czego się strzela ;)
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez Mara » 29.07.06, 00:16

Spoko! Nie ma sprawy :)
Mara
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 9.000 BRT

Dołączył(a): 23.07.06, 11:41

Postprzez Shakatan » 02.08.06, 02:29

Mara: dlaczgo "Gorzej z szybkoscia bo musial bym tu poswiecic znacznie wiecej miejsca"?? Reaven^ po prostu, jak jak już masz wszystkie powyższe namiary zatrzymujesz swojego u-boota, zliczasz prędkość tzn.klikasz na stoperek w notatniku, czekasz jakieś 20, 25 sekund i już wiesz :) Jeśli zaś nie masz załączonych uaktualnień na mapie i sam rozrysowujesz kurs wrogiego statku to jeśli zaznaczysz sobie dwie jego pozycje co 3 min 15 sec. to odległość między tymi dwoma punktami na mapie będzie równa (b. zbliżona) prędkości.
Shakatan
Leutnant zur See
 
Tonaż: 101.000 BRT

Dołączył(a): 19.02.06, 17:30
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Reaven^ » 02.08.06, 10:46

powoli powoli aczkolwiek zaczynam to rozumiec musze jeszcze wywalic chyba tego GW bo nie mam do tego cierpliwości heh :/ ciagle mnie wywala do windy albo jakies inne badziewia wrrr
Reaven^
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 38.000 BRT

Dołączył(a): 11.05.06, 13:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez dragonfly » 02.08.06, 11:09

To raczej wina systemu, albo źle zainstalowanego moda. Mój system jest dosyć dobrze, że tak powiem "zakonserwowany" i nie mam problemów z żadną grą.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez Reaven^ » 02.08.06, 11:35

tia.... wczesniej miałem tak że po "zainstalowaniu" GW ładowal mi sie pasek (ten czerwony przy ładowaniu misii) dochodziło do konca i mnie wywalało do windy wkurzyłem sie i zrobiłem formata i na czystego windowsta wgrałem tylko sterowniki do kart graf oraz kodeki no i Silenta i co.... i teraz wywala mnie w środku misji między jąkąś tam maleńką wysepką a północno zachodnią anglią jak jakiś czarny pkt ktoregoo nie da sie ominąć wrrrrr, moze odrazu sie podczepie i zapytam skad moge ściągnąć RUB ?
Reaven^
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 38.000 BRT

Dołączył(a): 11.05.06, 13:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez dragonfly » 02.08.06, 11:54

http://www.beerymod.com/

Nadal obstaję przy tym że coś nie tak jest z instalką moda, albo sterowniki się gryzą.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez Reaven^ » 02.08.06, 16:06

o dzieki dragonfly o tą stronke właśnie mi chodziło :) ale wiesz z tym ze mnie wywala najśmieszniejsze jest to ze zawsze w tym samym miejscu :| to tak jak byś np przez środek atlantyku poprowadził linie prostą z gory do dołu i nie mogł jej przepłynąć :| nie mam do tego siły powoli wiec jak tylko wroce do domu ściągam RUBa
Reaven^
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 38.000 BRT

Dołączył(a): 11.05.06, 13:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez dragonfly » 02.08.06, 16:19

Przygotuj się na większy poziom trudności grając w RUB. Jedynym elementem ułatwiającym granie, jest mniejsza wytrzymałość jednostek na trafienia torpedami.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez boyLer » 02.08.06, 20:24

Ja na Ruba dalem jeszcze NYGM i odziwo idzie mi tak amo dobrze jak na samym Rubie mimo ze od samego poczatku gram na 100%
boyLer
Leutnant zur See
 
Tonaż: 105.000 BRT

Dołączył(a): 17.06.06, 13:12
Lokalizacja: Zamosc ale nie ten pod Ukrainą..

Postprzez Reaven^ » 02.08.06, 20:27

wiec co mi radzisz ? system jest swiezy ale wywala mnie do windowsa w "magicznych" miejscach natomiast RUB jest trudny :/ a sam suchy silent jest jak tost bez sera ...
Reaven^
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 38.000 BRT

Dołączył(a): 11.05.06, 13:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez boyLer » 02.08.06, 20:52

jesli chodzi o wywalanie to wina samej gry..kazdy tak ma z ta gra..jedni wiecej drudzy mniej ale kazdy. Bo ja wiem czy Rub jest trudny??. Ja na czystym SH3 zagralem tylko jeden patrol od razu na 100% i uznalem ze to łatwizna wiec siegnolem po Ruba i po jakims czasie tez bylo mi za latwo teraz mam Nygm na to i jest jeszcze latwiej...a gram nawet bez save...nie wiem jak utrudnic sobie zycie...nie wiem jak sobie jeszcze utrudnic.
boyLer
Leutnant zur See
 
Tonaż: 105.000 BRT

Dołączył(a): 17.06.06, 13:12
Lokalizacja: Zamosc ale nie ten pod Ukrainą..


Posty: 18 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron