1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

pytanie w zakresie mapy nawigacyjnej

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 9 • Strona 1 z 1

pytanie w zakresie mapy nawigacyjnej

Postprzez lazy-bones » 17.05.06, 13:29

witam serdecznie
panowie (oraz panie - jeśli są) powiedzcie, czy jest możliwość dokonania ustawień w grze w taki sposób, aby na mapie nawigacyjnej pojawiały się symbole statków, ale bez automatycznego wskazania kolorem czy to obiekt swój, neutralny, czy też wrogi? gram na ustawieniach, przy których każdy kontakt jest automatycznie nanoszony na mapę i na niej aktualizowany, a oficer uzbrojenia ustawia namiary ataku i przy takich ustawieniach chciałbym pozostać, przeszkadza mi jedynie owe natychmiastowe identyfikowanie statku kolorem;

będę bardzo wdzięczny za poradę

pozdrawiam
lazy bones
lazy-bones
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 17.05.06, 13:14
Lokalizacja: Legnica

Postprzez FarszU » 17.05.06, 13:41

Nie wiem jaki plik za to odpowiada ale wiem ze w modzie Grey Wolves kazdy statek oznaczony jest jako czarny a w RUBie dodatkowo nie ma pokazanego kurdu ( tego ogonka za kwadracikiem :D )

I mam tutaj takie pytanie. Narazie przełożyłem z RUB'a do GW nomograf, ale nie abrdzo wiem jak przełoży właśnie te kwadraciki oznaczające cel na map nav tak jak w RUBie
FarszU
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 63.000 BRT

Dołączył(a): 12.05.06, 21:39
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez dragonfly » 17.05.06, 14:45

Mnie to też by interesowało. Mam zamiar zainstalować jeszcze gołą wersję do grania przez Multpilaya, a do kontakcików z RUB bardzo się przyzyczaiłem.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez marv » 17.05.06, 17:31

rozwiazaniem dla WAs bedzie maly mod - ALL GREY CONTACTS
marv
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 54.000 BRT

Dołączył(a): 08.02.06, 20:53

Postprzez lazy-bones » 18.05.06, 11:53

dzięki za podpowiedź :)

--> dragonfly: ten mod jest do zassania stąd: http://server3.realsimulation.com/u-boot/SH3Mods/

pozdro
lazy
lazy-bones
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 17.05.06, 13:14
Lokalizacja: Legnica

Postprzez dragonfly » 21.05.06, 18:23

Dzięki
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez The Edge » 22.05.06, 10:06

Do Szarych Wilków mam pytanie, w zakresie mapy nawigacyjnej. Otóż: ....zginęła mi :oops: :D ....Znalazcę bardzo proszę o Kontakt: 180, U-boot, moving very slow, moving away, long long range" :D ....chodzi o mapę z trasami konwojów, która jest dodatkiem - jako ściąga - do mapy nawigacyjnej GW. Na początku miałem. Teraz szukam od kilku patroli - wcięło :roll: Mam obie ściągi prędkościowo-odległościowe i " ściągę z pól minowych" - mapę z konv wcięło. Widocznie za szybko chciałem ją "odłożyć" w róg ekranu - i odłożyłem poza ekran :?: :?
The Edge
Leutnant zur See
 
Tonaż: 154.000 BRT

Dołączył(a): 20.04.06, 10:39
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Adi Cherryson » 25.05.06, 11:43

The Edge napisał(a):....chodzi o mapę z trasami konwojów, która jest dodatkiem - jako ściąga - do mapy nawigacyjnej GW.

Wydaje mi się, że owa mapa jest dodatkiem tylko w modzie Improved U-boot. W Grey Wolves też jej nie widzę.
Ukłony, Adi.
Adi Cherryson
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 71.000 BRT

Dołączył(a): 09.01.06, 18:43
Lokalizacja: Katowice

Postprzez The Edge » 25.05.06, 12:54

Adi Cherryson napisał(a):Improved U-boot. W Grey Wolves też jej nie widzę.
Nie miałem do tej pory Improved U-boot.... W RUbie tej mapy też chyba nie ma... A nic, poza RUb 1.45 wcześniej i teraz GW - nie pakowałem do SH.. Zwróciłem na nią uwagę - bo to był fajny bonus, mapa w wersji papierowej z pudełka też jest fajna, ale szelest papieru tych rozmiarów przeszkadza temu ze słuchawkami...;):D
A teraz: coraz częściej (zawsze?) przy inicjalizacji wyskakuje mi małe okienko błędu - o braku pliku lub niemożności odczytania... Chciałbym poznać powód błędu - ale nie mogę, bo ten komunikat zaraz znika :roll:
Powtórzę więc chyba instalację GW :roll: - wtedy się wyjaśni..
Pozdrawiam :)
---------------------------
Przeinstalowałem GW, dorzuciłem MapConvoys z 1 strony tematu MODY - i śmigam jak brzytwa po trasach konwojów :)
The Edge
Leutnant zur See
 
Tonaż: 154.000 BRT

Dołączył(a): 20.04.06, 10:39
Lokalizacja: Wrocław


Posty: 9 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron