1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Problem z reinstalką

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 3 • Strona 1 z 1

Problem z reinstalką

Postprzez dragonfly » 27.05.05, 22:16

Hej!
Dzisiaj bawiąc się modami, trochę "przedobrzyłem" i masa rzeczy mi się pomieszała (tak to jest jak się bakcupów nie robi ;) ). Postanowiłem więc przeinstalować grę. Niestety przez pomyłkę dałem Repair. Pod koniec procesu pojawił się komunikat o błędzie. Usunąłem więc ręcznie grę i wywaliłem z rejestru wszelkie jej ślady które udało mi się znaleźć. Niestety przy ponownej próbie instalacji pojawia się menu jak przy deinstalacji, czyli: Modify, Repair i Remove. Kiedy daję Remove, instalator... usuwa pliki których dawno już nie ma, a następnie informuje o pomyślnej deinstalacji! Szlag mnie trafia bo nie wiem co jeszcze siedzi w rejestrze - wywaliłem już wpisy w HKEY_LOCAL_MACHINE i w HKEY_CURRENT_USER, wyczyściłem menu Start, a przy odpaleniu instalatora ciągle pojawia się menu deinstalacji! Użyłem nawet TuneUp Utillities do czyszczenia rejestru z obciętych wpisów i rzeczywiście program wywalił to co usunąłem w SH. Najdziwniejsze jest to że za każdym razem kiedy włączam opcję Remove usuwa te pliki z grą, których już dawno nie ma. Zresztą w ogóle dziwne jest że program instalacyjny nadal gdzieś widzi grę. Czy jest na to jakiś inny sposób niż reinstalka Windowsa?
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez Jagdtiger » 28.05.05, 13:21

Widocznie niedokładnie wyczyściłeś rejestr. Ja też miałem tak że przypadkowo dałem repair, ale na samym początku przerwałem. Później zrobiłem ręcznie czystkę w rejestrze i zainstalowałem już bez problemów ponownie.
Jagdtiger
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 508.000 BRT

Dołączył(a): 16.02.03, 20:43
Lokalizacja: 3miasto

Postprzez dragonfly » 28.05.05, 15:57

Powywalałem co się dało rozpoznać, widocznie musiałem przeoczyć coś czego nie zidentyfikowałem jako wpisy z gry. Dałem Modify i zainstalował od nowa gołą wersję, dodałem swoje save'y i mody. Teraz działa, nie ma tylko gry zapisanej w rejestrze. Stare sejwy działają, to jest najwazniejsze :) .
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań


Posty: 3 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości