1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Problem z prędkością w ręcznym namierzaniu

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 2 • Strona 1 z 1

Problem z prędkością w ręcznym namierzaniu

Postprzez calderon » 13.12.09, 14:58

Witam!
mam prośbę o podpowiedź do mojego przypadku. Przeczytałem posty w wątku SH3 i nie znalazłem odpowiedzi na wkurzający problem z prędkością. Otóż chcę przejść akademię jak to sugeruje "podręcznik techniczny" mianowicie z ręcznym namierzaniem, bez mapy nawigacyjnej i bojowej. Gdy próbuję ustalić prędkość statku, który się porusza to notatnik pokazuje jakieś bzdurne wyniki np. prędkość 1457 węzłów. Jak statek stoi w miejscu to uzyskuję jego prędkość na poziomie 0-2 węzły.
Wersja SH3: Kolekcja klasyki z patchem v1.4

Czy można się pozbyć tego błędu?
calderon
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 1.000 BRT

Dołączył(a): 13.12.09, 14:42

Re: Problem z prędkością w ręcznym namierzaniu

Postprzez wolfx » 13.12.09, 17:37

Gdy próbuję ustalić prędkość statku, który się porusza to notatnik pokazuje jakieś bzdurne wyniki np. prędkość 1457 węzłów.

Jak mniemam chcesz ustalić prędkość wrogiej jednostki przy pomocy stopera(notatnika) podstawowa zasada musisz stać w miejscu nie możesz zmieniać kursu, dopiero wtedy możesz ustalić prędkość wroga.Są oczywiście inne metody ale to już inna bajka.
Obejrzyj ten film kolegi sOnara http://www.youtube.com/watch?v=kjVm0QMbMSw&feature=fvw tu masz wszystko co i jak po kolei .
wolfx
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 14.000 BRT

Dołączył(a): 06.11.08, 18:18


Posty: 2 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości