1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Problem z manualnym celowaniem

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 6 • Strona 1 z 1

Problem z manualnym celowaniem

Postprzez Slawek84 » 30.12.06, 13:32

Witam wszystkich

Zaczne od tego ze w SH3 gram od nie dawna i jako ze gra mi sie bardzo spodobala i chcialem zeby bylo jak najbardziej realistycznie wiec poziom trudnosci ustawilem na 100% . Inaczej moim zdaniem nie ma sensu grac w ta gre :) No i tu zrodzil sie od razu problem manualnego celowania, szczerze borykam sie z tym juz od paru tygodni, forum przetrzepalem z gory na dol, bylo duzo tematow z tym zwiazanych ale ja chyba jestem jakis nie kumaty :wink: Znalazlem tutorial na stronie http://www.paulwasserman.net/SHIII/ i myslalem ze z tym to juz nie ma na mnie mocnych ale mylilem sie :cry: Sciaglem wszystkie potrzebne mody, tak mi sie wydaje, przeszedlem przez section I, III i IV ale moje wyniki sa dalekie od oczekiwan, trafiam przewaznie tylko jedna torpeda albo wcale a robie wszystko tak jak jest opisane :? Postanowilem ze pojde dalej i trafilem na section V czyli "Wheel" Manual Targeting i potrzebny tu jest mod Etchasketch Bearing/AoB tool do wymierzenia AoB. Nigdzie nie umialem znalesc tego moda ale znalazlem cos innego, podobnego ale chyba nie dziala bo na mapie nawigacyjnej nie pojawily mi sie zadne nowe narzedzia do mierzenia. Moze ktos ma ten mod Etchasketch Byl bym bardzo wdzieczny za pomoc i lopatologiczne wyjasnienie jak ustawiac ten kat AoB. Gra mi sie bardzo podoba ale co to za granie gdy sie nie umie... Czuje ze jak dalej tak bedzie to rzuce ta gra w kat a tego bym nie chcial :cry:
Slawek84
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 30.12.06, 12:59

Postprzez Raff » 30.12.06, 17:50

przejrzyj Gry-online. jest tam b. dobry poradnik do SHIII, manualne celowanie również jest dokładnie i po polsku opisane.
Raff
Leutnant zur See
 
Tonaż: 195.000 BRT

Dołączył(a): 22.10.06, 08:30

Postprzez jaxa » 30.12.06, 23:17

jaxa
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 78.000 BRT

Dołączył(a): 06.05.05, 18:10

Postprzez Slawek84 » 30.12.06, 23:56

Poradnik z gry-online sciaglem jako pierwszy ale tez mi niewiele dal. Mam pytanie, jak ustawiam realism na 100% to nie powinno byc zadnych celow na mapie nawigacyjnej wykrytych przez sonar? Jaxa ustawianie sie pod katem 90 stopni tez juz przestudiowalem. Nic ide cwiczyc bo bez tego nie da rady.
Slawek84
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 2.000 BRT

Dołączył(a): 30.12.06, 12:59

Postprzez dragonfly » 31.12.06, 03:29

Jest na tym forum długaśny temat pt. Manualne celowanie. Sam dzięki niemu nauczyłem się strzelać metodą 'Fast 90'.
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Postprzez wibwk » 31.12.06, 13:08

A może celujesz dobrze tylko torpedy pod złym kątem lub złą głębokością uderzają i nie wybuchają?, morze też jest kapryśne nie tylko statki się bujają, torpedy też, do tego zawodne zapalniki.
wibwk
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 360.000 BRT

Dołączył(a): 09.02.06, 18:21


Posty: 6 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości