1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Poco zatapiać wrogie okręty skoro same toną....?

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 4 • Strona 1 z 1

Poco zatapiać wrogie okręty skoro same toną....?

Postprzez Crazy_Cat » 04.07.06, 22:31

Jak w temacie. Właśnie zacząłem karierę - 1-sza misja. Zatopiłem C3 u wybrzeży Irlandi. Później trafiłem na Tug Boat, zacząłem za nią płynąć, ale po jakimś czasie strasznie się ździwiłem, bo znalazł się on pod wodą. Sam - ja nawet nie zamierzałem go atakować. Myślę sobie - mała łódka, pogoda dość sztormowa, to biedaczek nie wytrzymał i zatonął...
Płynę dalej. Planuję powrót do domu naokoło wyspy. Spotykam Small Merchant'a. Bandera wygląda na Brytyjską, więc warto zdobyć parę punktów renomy. Przez 1.5 godziny śledzę statek ustalając jego kurs i prędkość. Płynie dość szybko, ale wkońcu udaje mi się go wyprzedzić. Właśnie ustawiam się na pozycji do strzału, a tu nagle statek znowu sam tonie. Troszkę się wkurzyłem przyznam szczerze... :#
I teraz pytanie. Czy w tej grze to jest naturalne, czy to jakiś bug? Pogoda cały czas utrzymywała się sztormowa, ale bez deszczu. Fale w sumie takie średnie na jeża. Bardziej większe, niż mniejsze. Gram na patch'u 1.4 + Rub + SHCommander + SHGen i parę dodatków wymienionych przez jax'a na drugiej stronie w wątku: http://www.ubootwaffe.pl/forum/viewtopic.php?t=597&start=25.
Crazy_Cat
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 30.06.06, 20:55

Postprzez majama » 05.07.06, 12:15

Jeśli uzywasz modyfikatora wielkości fal lub moda do ich zwiekszania to sie nie dziw, od dawna wiadomo że zwiekszone fale zatapiaja konwoje.
Sprawdz w SHcommanderze i ustaw na normalne fale (x1.0)
majama
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 340.000 BRT

Dołączył(a): 19.04.05, 13:14
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Crazy_Cat » 05.07.06, 12:58

Były normalne...
Crazy_Cat
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 30.06.06, 20:55

Postprzez dragonfly » 05.07.06, 13:43

Dziwna sprawa, ale moim zdaniem od takich spraw jest temat o bugach. Po co zaśmiecać forum kolejnym tematem? ;)
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań


Posty: 4 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron