1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Pauza - problem

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 2 • Strona 1 z 1

Pauza - problem

Postprzez Mar90 » 13.04.10, 13:08

Witam
Mam mianowicie taki problem:
Wcześniej grałem w SH III bez żadnego problemu. Muszę przyznać że gierka mi się bardzo spodobała. Grałem w nią jakieś 3 miesiące i ostatnio kiedy wczytałem swój save wystartowało mi z włączoną pauzą. Próbowałem ją wyłączyć (Backspace; + ; -) używałem też przycisków w grze i nic.
Myślałem że to wina save-a więc rozpocząłem nową gre i to samo. Podczas wchodzenia do "muzeum" słyszę odgłosy silników wydawanych przez samoloty; statki ale nie mam żadnego obrazu (obrazu modeli bo panel widzę dobrze i mogę wybierać te statki).

Oto co zrobiłem żeby to naprawić:
- reinstal gry (Mam wersję 1.4)
- ponowna instalacja sterownika karty graficznej
- optymalizacja widnows (usuwanie śmieci defragmentowanie dysku; używanie programu "ComboFix"; usuwanie zbędnych plików w komputerze; program CCleaner; ogólnie gruntowne porządki
- tydzień po tym wszystkim wlazł mi jakiś wirus którego nie mogłem usunąć i ponownie zainstalowałem całego windowsa XP (był robiony format dysku) i o dziwo O_o to równierz nie pomogło czyli problem nie leżał w oprogramowaniu.
Czy ktoś z was miał już taki problem?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Inf. dodatkowe:
AMD Sempron +2800
2 GB RAM DDR2

Gra oryginalna... czysta bez żadnych modów.
Mar90
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 3.000 BRT

Dołączył(a): 10.04.10, 13:19

Re: Pauza - problem

Postprzez Mar90 » 13.04.10, 14:28

OK. Już znalazłem problem.
Zamieszczę sposób na jego rozwiązanie bo widziałem że nie tylko ja miałem z tym problemy.
To jest wina pliku main.cfg w katalogu Moje "Dokumenty/SH3/cfg/"
Wystarczy go usunąć i wczytać z powrotem grę która automatycznie utworzy nowy plik main.cfg i wszystko będzie ok.
Niestety taki minus że nie mogę wczytać swojej starej kariery ale dla mnie to nawet dobrze bo była na poziomie normalnym. Teraz mam zamiar zacząć grać na 100% ;p
Mar90
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 3.000 BRT

Dołączył(a): 10.04.10, 13:19


Posty: 2 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości

cron