1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Nie chcę zatonąć :/ WTF???

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 9 • Strona 1 z 1

Nie chcę zatonąć :/ WTF???

Postprzez paciks » 02.09.06, 23:37

Witam.
Na forum jestem nowy. W SH3 gram od niedawna głównie "for fun", gram na bodajże ~57% (nie krytykujcie).
Gra spatchowana 1.4b(btw. pisze że jest 1.3 podczas instalacji) + GW
Podczas patrolu (bodajże AM34) postanowiłem podkraść się do "Lock Ewe" (nie wiem czy dobrze napisałem). Po męczarni (przynajmniej dla mnie) dostałem się, z zewn kamery zobaczyłem że stoi "Nelson" + 2 inne statki (nie pamiętam nazw). Za pierwszym razem posłałem w Nelsona chyba z 7 torped, pokazał sie napis "She's going down" więc ja zadwolony patrze na mape a tam nie mam zaznaczonego "zatopienia", myśle poczekam troche lecz nic się nie zmieniło. No więc robie load (miałem przy wejściu do Lock save) ponawiam próbe z tym samym skutkiem. Ponawiam Load lecz tym razem atakuje 2 pozostałe. Większy (chyba V&W coś tam) dostaje z 4 torpedy a mniejszy 2, o to efekty:
http://img143.imageshack.us/img143/7017/wtd1qk0.jpg
Nie wiem co jest, za drugim podejściem gdy celowałem poraz drugi do Nelsona starałem się trafiać w rózne miejsca(manualne celowanie ograniczające się do kursu torpedy). Łódka VIIb rok coś pomiedzy 1940/41.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
paciks
paciks
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 02.09.06, 23:07

Postprzez Uapa » 02.09.06, 23:42

1.W GW okrety i statki tona dluzej, poza tym z tego co pamietam to jezeli przed pierwszym patrolem "upgrejtowales" okret to moze cos takiego nastapic.
2.To okret a nie lodka... :wink:
Uapa
Oberleutnant zur See
 
Tonaż: 289.000 BRT

Dołączył(a): 21.04.05, 19:21
Lokalizacja: Alt Stettin

Postprzez paciks » 03.09.06, 00:25

Dzięki za opd.
To że toną dłużej to wiem (NY coś tam), nie przypominam sobie żebym robił jakis upgrade (handlowe normanie pokazywało jako zatopione), cóż chyba zaczne od początku kampanie (to był dopiero 3patrol) jeżeli starczy mi czasu na zabawe (szkoła :( ) Jeszcze mam jedno pytanko, czy napis "She's going down" oznacza że zatopiłem statek i mogę spokojnie kontynuować podróż? I jeszcze jedno ;) czy mod (w książeczce podane słabe punkty jednostek) jest w składzie GW, jeżeli nie ma to czy mogę go bez obaw instalować(posiada instalator)?

AD.2
Łódka napisana specjalnie ;)

Pozdrawiam
paciks
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 02.09.06, 23:07

Postprzez wibwk » 03.09.06, 02:39

"She's going down" tak jak myślisz oznacza że jednostkę zniszczyłeś, na tak płytkich wodach jak w Loch Ewe nie oczekuj że jednostki zatopione schowają się pod wodę, lotniskowiec zniszczony tam przeze mnie np. oparł się burtą o nabrzeże zrzucając samoloty z pokładu na niszczyciela stojącego po drugiej stronie, ależ były fajerwerki :) .
wibwk
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 360.000 BRT

Dołączył(a): 09.02.06, 18:21

Postprzez Borman » 03.09.06, 10:57

1.4b+Gw i Twoj wspomniany Nelson.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Borman
Oberfähnrich zur See
 
Tonaż: 58.000 BRT

Dołączył(a): 15.08.06, 21:48
Lokalizacja: Kraina Bongo Kongo

Postprzez Cpt. Zbych » 03.09.06, 11:15

Na płyciźnie statek nie zatonie bo nie ma gdzie. Wtedy często nie ma znaczka na mapie. Zaliczenie zatopienia możesz za to sprawdzić w dzienniku - pod klawiszem "k". Pozdraiwam.
Cpt. Zbych
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 28.000 BRT

Dołączył(a): 15.07.06, 21:34
Lokalizacja: Silesian sea ;)

Postprzez paciks » 03.09.06, 11:23

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Nie dostałem jeszcze odpowiedzi czy modzik (słabe punkty jednostek) jest już w GW, i chyba go nie ma :( to czy mogę go bez przeszkód instalować bo jeżeli by coś nie pykło to nie uśmiecha mnie się instalowane wszystkiego ponownie ;)

Pozdrawiam
paciks
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 02.09.06, 23:07

Postprzez wibwk » 03.09.06, 13:43

Ten "modzik" o który pytasz zmienia tylko pliki - nazwaokrętu_sil.tag w katalogu sea, są używanie tylko w książce, więc nie namieszasz w GW, ale nie są dostępne dla wszystkich jednostekwystępujący w GW.
wibwk
Kapitänleutnant
 
Tonaż: 360.000 BRT

Dołączył(a): 09.02.06, 18:21

Postprzez Crazy_Cat » 15.09.06, 21:18

Hmmm... A u mnie nie ma wogóle znaczników. Tzn. były, na gołej wersji + patch. 1.4., ale zniknęły po zainstalowaniu Rub'a i paru pojedyńczych modów, głównie zmieniających grafikę. Myślałem, że to naturalna kolej rzeczy, tak jak brak kursu torpedy na panelu bojowym...?
Crazy_Cat
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 8.000 BRT

Dołączył(a): 30.06.06, 20:55


Posty: 9 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości